Įkraunama...
Įkraunama...

Kreivos kojos

Susiburkim čia, mergaitės, kurios turit šitą "džiaugsmelį 4u.gif Kaip gyvenat su šia problemyte, ar susitaikėt, ar pasvajojat apie kojų tiesinimo operaciją? O gal kuri ir pasidarėt tokią?
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Pas mano draugę buvo X formos.Išsitiesino ji jas jodinėdama,nes reikia nuolat laikytis keliais,šlaunim ir taip kažkaip apie metus prajoju išsitiesino ir kojos g.gif
Atsakyti
Pas mane O formos, niekad nieko nedariau ir nesiruošiu daryt. Mokykloj kažkiek dėl to pergyvenau, bet paskui viena fizinio mokytoja parodė kaip reik gražiai stovėt, kad nesimatytų tų kreivų kojų ir tuom baigėsi visi kompleksai.
Beje, Claudia Shifer turi X formos kojas, bet jai tai nesutrukdė tapti manekene.
Atsakyti
user posted image
user posted image
va gyvu pvz...
pati turiu dziaugsmeli sita, tai kompleksuoju baisiai, bet pas mane tai kazkaip iskrype ties kojos keliais... padet tai tikriausiai tik operaciaj galetu.... gaila finansai neleidzia tokios pasidaryt unsure.gif
arba emigruot i japonija lotuliukas.gif ten kreivos kojos grazu blink.gif biggrin.gif

ir va radau uzsienio tinklapiuose toki dalyka... kazi ar veiksmingas bent kiek g.gif
user posted image
Papildyta:
stai cia va dar i sia tema
rolleyes.gif
Papildyta:
ir stai dar biggrin.gif unsure.gif blink.gif kaip baisu...bet gal ir sutikciau tokia darytis jei kas finansuotu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azen: 18 rugpjūčio 2009 - 13:50
As pati irgi turiu sita "dziaugsma", pas man x forma.
Labai pasvajoju apie operacija, tik zinau, kad nemazai jos kainuoja. Gal kuri domejotes kiek?
beje, cia tikrai tavo drauges kojos issitiesino del jodinejimo??
Atsakyti
man atrodo kad lietuvoj deda tik implantus, kaina kazkur nuo 10000 prasideda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2009 08 18, 19:53)
man atrodo kad lietuvoj deda tik implantus, kaina kazkur nuo 10000 prasideda  unsure.gif


net negirdejau as apie implantus.. kazkaip net sunku isivaizduoti kaip jie istiesina kojas. kazkada pries pora metu Paneleje skaiciau straipsni kaip mergina issitiesino kojas. Jai dejo kazkokius gelezinius aparatus ant abieju koju ir kas 5 dienas pasukdavo, kad kaulas tiesintusi.. Ir visa tai buvo atlikta LT.
Gal placiau ka zinai apie tuos implantus g.gif
Atsakyti
Aš prieš kokius dvejus metus buvau surinkusi daug info apie kojų tiesinimo operaciją, kas kur, už kiek, nes buvau pasiryžusi žūtbūt ją pasidaryti....net dvi drauges susiradau, viena iš Slovakijos, kita iš Prancūzijos, su kuriomis būtume kartu vykę į Volgogradą Rusijoje (www.rucosm.com-jų saitas)(jos jau pasidarė, abi patenkintos dabar)....bet vyras galų gale uždraudė....bet sakė, jei surasi Lietuvoj, tai gali darytis verysad.gif deja informacijos apie tokias operacijas Lietuvoje praktiškai neradau, tik nuogirdas, ir tai ne su laimingomis pabaigomis...o paskui pastojau, po gimdymo prasidėjo problemos su skydliauke, tai ir praėjo tas užsidegimas didysis....


beje visos mano surastos klinikos yra Rusijoje ir Ukrainoje...ir reiktų praleisti ne namuose minimum 55 dienas, o tai turint mažų vaikų nelabai ir įmanoma verysad.gif
Papildyta:
beje, mano pačios kojų forma - O...tik pasruoju metu, kai nedirbu ir mažai išeinu iš namų apsiraminau šiek tiek, o seniau labai kompleksuodavau...nelaukdavau nei vasaros, nesinorėjo nei prie jūros ar vandens atrakcionų parkus.....

o įdomu kokioje klinikoje deda tuos implantus (man nepavyko rasti Lietuvoje, tik Maskvoje artimiausia)?

Ir labai norėčiau paskaityti tą straipsnį Panelėje apie kojų tiesinimo operaciją, kažin kuriame numeryje buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgakase: 18 rugpjūčio 2009 - 20:41


Ir labai norėčiau paskaityti tą straipsnį Panelėje apie kojų tiesinimo operaciją, kažin kuriame numeryje buvo?
[/quote

turiu tik issiplesusi ta straipsiuka is zurnalo (panele/9/2001). Ta operacja buvo atlikta sirdies chirurgijos centre. Pora citatu:" Tokia didele O formos koju korekcija kaip mano Lietuvoje buvo atlikta pirma karta"
"paklausta ar pakartotu ta pati, Simona atsake: Visomis keturiomis" na cia istorija su happy end'u. siaip idomus straipsniukas, net nzn kaip galeciau ji cia ideti (skanerio neturiu:(



Atsakyti
O gal pabandyk nufotografuoti g.gif būčiau labai labai dėkinga, jei kaip nors įmestumei tą straipsniuką, jau taip įdomu patapo 4u.gif
Papildyta:
Apie implantus nemažai info yra internete, bet kiek atsimenu - artimiausia klinika Maskvoje...bet ten turbūti ir kainos bus kosminės...beje tuos implantus, eji gerai pametu, po 10-15 reiktų pakeisti kitais, tai nežinau nežinau g.gif beto, įdėjus tuos implantus, įsivaizduoju, kad blauzdos pataptų labai storos, vos ne kaip šlaunys, tai irgi vaizdas turbūt nelabai koks g.gif
Papildyta:
va radau straipsniuką apie implantus, tiesą pasakius gal ir neblogai žiūrisi ax.gif
http://nmc.lt/index....zdplastika/8802
Atsakyti
QUOTE(vejo nubloksta @ 2009 08 18, 20:20)
As pati irgi turiu sita "dziaugsma", pas man x forma.
Labai pasvajoju apie operacija, tik zinau, kad nemazai jos kainuoja. Gal kuri domejotes kiek?
beje, cia tikrai tavo drauges kojos issitiesino del jodinejimo??

Na,bent jau pas ją išsitiesino.Pradėjo jodinėt dėl malonumo,nes netoli jos namų žirgynas buvo ir po to pradėjo pastebėti,kad kojos tiesėja,bet čia nebūtinai kėkvienam išsitiesins jai ortopedas sakė,
Atsakyti
Turiu ir aš šitą bėdą ir jaučiu nemažą diskomfortą dėl to verysad.gif Jokiu trumpesnių sijonų, šortukų, netgi siauresnių kelnių negaliu dėvėti. Pas mane sakyčiau x formos, bet netgi ne visai, pats kojos kaulas beveik tiesus, bet ties keliais iš vidinės pusės į šoną 'išvirtę' tokie raumenys, ir tiesiog kiekviena koja atskirai atrodo kaip x formos. Nežinau, ar tokiu atveju padėtų kokia nors operacija, kažkaip niekada nesidomėjau. Bandau susigyventi su tuo ir tiek. Sunkiausia vasarą, jau taip atsibodo tiek ilgi sijonai ir plačios kelnės, pliaže, baseine vėlgi kompleksai...
Atsakyti