Įkraunama...
Įkraunama...

Pabūkime kartu su mūsų Ugn*Ine

Ankstesnę temą rasite ČIA


Brangieji - pažįstami ir nepažįstami, turintys gerą valią ir norintys ŠIANDIEN padaryti kažką gero ir kilnaus - kreipiamės į Jus prašydami paramos ir palaikymo mūsų forumietei Ugn*Inei (Inesai Morkūnaitei). Jaunai mamytei, visada visiems padėjusiai, turinčiai plačią ir mylinčią širdelę, dabar pačiai reikalinga mūsų visų pagalba ir parama.

Suteikime Ugn*Inei viltį ir jos išsipildymą - pasveikti ir užauginti dukrytę.

Jūsų kiekvieno gera valia vieną dieną pas Jus sugrįš su kaupu.

Apie Ugn*Inę rasite http://ugnine.webs.com/

Jeigu bent lašeliu abejojate, plačiau apie Ugn*Inės gyvenimą su liga, nepatingėkite ir paskaitykite NUO ČIA Taip pat paskaitykit Kavytės pasisakymus, kada Ugn*Inė negalėjo pati rašyti....nuo optimizmo iki liūdesio... nuo beviltiškumo iki VILTIES...ir taip norėtųsi tikėti - IKI VILTIES IŠSIPILDYMO...


Taip pat dėkojame jau prisidėjusiems prie šio kilnaus tikslo. AČIŪ!

Pervedant lėšas Lietuvoje:

„Swedbank“,AB
Gavėjas: Inesa Morkūnaitė
Sąsk. Nr. LT447300010036860428
Banko kodas: 73000

AB SEB bankas
Gavėjas: Inesa Morkūnaitė
Sąsk. Nr. LT607044000419612873
Banko kodas: 70440

AB bankas SNORAS
Gavėjas: Inesa Morkūnaitė
Sąsk. Nr. LT700075800547824563
Banko kodas: 00758

AB DnB NORD bankas
Gavėjas: Inesa Morkūnaitė
Sąsk. Nr. LT684010042300280147
Banko kodas: 40100

Pervedant lėšas iš užsienio:

„Swedbank“, AB
Inesa Morkunaite, LT447300010036860428, "Swedbank" AB, Savanoriu pr. 19, LT-03502 Vilnius, Lithuania, SWIFT: HABALT22

AB SEB bankas
Inesa Morkūnaite, LT607044000419612873, AB SEB bankas, Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius, Lithuania, SWIFT: CBVILT2X

AB bankas SNORAS
Inesa Morkunaite, LT700075800547824563, AB bankas SNORAS, A.Vivulskio g. 7, LT-03221 Vilnius, Lithuania, SWIFT/BIC: SNORLT22XXX

AB DnB NORD bankas
Inesa Morkunaite, LT684010042300280147, AB DnB NORD bankas, J.Basanaviciaus g. 26, LT-03601 Vilnius, Lithuania, SWIFT: AGBLLT2X
Atsakyti
Inesos puslapyje
QUOTE
Dėl išsamesnės informacijos, arba jei norite paremti kitais būdais, teiraukitės Inesai paremti skirtoje temoje  forume Supermama www.supermama.lt/forumas skyrelyje "Kertelė Sielai". Ačiū visiems.


paspaudus aktyviąją nuorodą patenkama į pirmąją, dabar jau uždarytą forumo temą (50 psl). Reiktų gal pakeisti nuorodą į naujesnę - antrąją temą (http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=478227&st=0&p=29410646&#entry29410646), jei kas norės pasisakyt, pasiūlyti pagalbos.
Atsakyti
O zekite kas nors kas is snoro vedete, ar jusu neprase gavejo asmens kodo?
Atsakyti
QUOTE(Guste:) @ 2009 08 19, 16:48)
O zekite kas nors kas is snoro vedete, ar jusu neprase gavejo asmens kodo?

Nereikia asmens kodo, nors ir yra tokia grafa 4u.gif
Atsakyti
Va ir straipsniukas yra:)nuosirdziai dekoju redaktoriui uz palaikyma wub.gif http://www.londonozi...om/a-news-16470 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Reja26 @ 2009 08 22, 19:29)
Ar galetu kas padeti rasti tema, kurioje merginos nutare pardavineti rankdarbius ir perduoti pinigelius uz juos Inesai? Ieskau ir nerandu...Pasiklydau.

čia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 08 22, 16:29)
galvok apie tukstacius ateinaniu graziu vasaru su savo maziuke...


galvoju....svajoju...svajoju...svajoju....
Atsakyti
Ir labai labai Jus visas myliu...galbūt paklausite kaip galima mylėti svetimus žmones ir tiek daug....tačiau aš myliu, o kaip tai gali būti, net pati nežinau.....
Atsakyti
Noriu paprašyti:

Tegul ši tema būna, kaip palaikymo štabas, jokių blogų minčių, jokių pergyvenimų dėl Vokietijos, ar dar dėl ko nors kito, patikėkit man sunku išsilaikyti tvirtai, ir kai užsuku čia ir randu dar jūsų pergyvenimus, tada mano širdelėje darosi net nežinau kas....turbūt palyginimas su audra būtų mažytis...O taip norėčiau atėjusi čia pasisemti iš jūsų visų tikėjimo, tvirtybės ir ryžto,kad kai suabejoju aš, čia atėjusi tas abejones išvyčiau lauk, nes turiu jus....
Aš kraustausi iš proto dėl visko, tik retai tai parodau, patikėkite manimi išlikti ramiai tiesiog neįmanoma, kai Ugnytė vis klausia ar vėžiukas mane vis dar kanda, kai ji man kalba, kad vėžiukas išnyks, nes kitaip būti negali, juk ji šitaip meldžiasi....
Kai aš suklumpu, gal jūs galite mane pakelti??? Turbūt to norėtų visos ir visi kurie serga, gauti iš aplinkinių tikrai ne gailestį, o tik palaikymą, tikrai ne abejones, o tvirtą tikėjimą 4u.gif
Kas už??????? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry pie @ 2009 08 25, 13:58)
Ugn*Inė - Jovana - bellezza - Limcamca - krika - gutte86 - vaiddda-d - Nainai - iowa - dija - Guste - Egliukasz - Copacabana - Ligibunga - CrazySun - Redauta - JO-ana - Oduvančikas - Monikutė - rasų lanka - cherry pie

4u.gif

Gal kas ir nesupras...bet siunčiu savo dainos žodžius, kuri man kaip himnas kovojant su liga, prieš metus dainavau ją viename labdaros koncerte,miestelyje mažam, rinkome pinigėlius vienai draugytei...

Kai krentanti žvaigždė į žemę nusileis
Ir tūkstančiuos širdžių gerumas išsiskleis,
Yra kažkas stipriau nei melas ir tiesa-
Tai mylinti širdis, nemirštanti dvasia...

Pried. Gyvenimas - daina, gali išmokti ją:
Be galo, be pradžios, be skausmo ir kančios.
Gyvenimas - daina, kaip rytas, kaip diena:
Geri draugai šalia ir gera širdyje

O jeigu kelyje tau bus labai sunku,
Pažvelki į žvaigždes - tai tūkstančiai akių.
Akių, kurios nesmerks, suklupti tau neleis,
Nematoma jėga nuo žemės pakylės.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Turiu gerų žinių bigsmile.gif skambinau daktarei kuri vakar darė man tyrimus, yra nežymus pagerėjimas bigsmile.gif aišku į žodį "nežymus" žiūrėt nereikia schmoll.gif tai va yra pagerėjimas thumbup.gif ir ji negali paaiškinti kodėl, juk chemija buvo jau daugiau nei prieš du mėnesius, jai tai yra nepaaiškinama rolleyes.gif bigsmile.gif o aš priežastis žinau ir esu labai labai laiminga yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
niekada niekas niekas, jokiais žodžiais ar veiksmais nesugebės manęs įtikinti kitaip nei aš manau, o aš žinau, kad Dievulis man davęs tokia didžiulę dovaną turėti Ugnytę, tikrai neleis jai patirti išsiskyrimo skausmo, mano Ugnytė tiki, tiki ji šventai, todėl tikiu ir aš ir kitaip nebus wub.gif wub.gif
Atsakyti