Įkraunama...
Įkraunama...

NAMO APLINKA 49

user posted image
Namo aplinka 1 Namo aplinka 2 Namo aplinka 3 Namo aplinka 4 Namo aplinka 5
Namo aplinka 6 Namo aplinka 7 Namo aplinka 8 Namo aplinka 9 Namo aplinka 10
Namo aplinka 11 Namo aplinka 12 Namo aplinka 13 Namo aplinka 14 Namo aplinka 15
Namo aplinka 16 Namo aplinka 17 Namo aplinka 18 Namo aplinka 19 Namo aplinka 20
Namo aplinka 21 Namo aplinka 22 Namo aplinka 23 Namo aplinka 24 Namo aplinka 25
Namp aplinka 26 Namo aplinka 27 Namo aplinka 28 Namo aplinka 29 Namo aplinka 30
Namo aplinka 31 Namo aplinka 32 Namo aplinka 33 Namo aplinka 34 Namo aplinka 35
Namo aplinka 36 Namo aplinka 37 Namo aplinka 38 Namo aplinka 39 Namo aplinka 40
Namo aplinka 41 Namo aplinka 42 Namo aplinka 43 Namo aplinka 44 Namo aplinka 45
Namo aplinka 46 Namo aplinka 47 Namo aplinka 48

Sodai-atgaiva akims - vaizdelių nuorodos be plepesių

Internetiniai fotoalbumai, kaip ir kur susikurt smile.gif - paaiškinimai, kaip šiame forume skelbti nuotraukas

Kuriančios svajonių sodus, arba bendraminčių plepsėjimai ''ne į temą"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 26 rugpjūčio 2009 - 13:55
doh.gif laukiau porą valandų naujos temos ir nesulaukus sukūriau doh.gif einu prašyti,kad ištrintų
Atsakyti
Larissa, koks sutapimas - abi paskelbėm temas 14:44 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O aš irgi galvojau dėt potemę "rudenėja", bet pamąsčiau, kad kai tema įsibėgės jau ir tikras ruduo pasirodys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 26 rugpjūčio 2009 - 14:04
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 08 26, 14:53)
Larissa, koks sutapimas - abi paskelbėm temas 14:44  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O aš irgi galvojau dėt potemę "rudenėja", bet pamąsčiau, kad kai tema įsibėgės jau ir tikras ruduo pasirodys smile.gif

tongue.gif jau paprašiau,ka manąją ištrintų

o dabar dėl mano galvos skausmo verysad.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 08 26, 12:19)
fui,atidariau nuoroda zinodama,kad kazka negrazaus pamatysiu,bet ,kad toks slykstus vaizdelis brrrr....teko viska isspjaut ka kramciau biggrin.gif Nu pas mane to brudo nerasta

žinojau,kad nepasiruošus vaizdelis tikrai ne pats apetiškiausiais,todėl tik nuorodą įdėjau...kiti gi prie kompo užkandžiauja tongue.gif

QUOTE(zmogs @ 2009 08 26, 12:30)
Aga, bjaurastis.. man irgi seniai įdomu, kas čia per tvarius, bo pas save kartais randu. Kad tai lerva, lyg ir aišku, bet kieno? Esu skaičius apie kurklių lervas, bet vaizdo nežinau. Tipo daigus graužia..

šitas ne tipo,bet visiškai sugriaužia braškių šaknis verysad.gif sunaikino man pusę šiemet doh.gif
QUOTE(Gute444 @ 2009 08 26, 12:36)
Larissa, tai sito vabalo lerva My Webpage is asmenines savo ir mamos daugiametes patirties gali pasakyt, kad juos geriausiai naikinas nuolatinis dirvos 'knisimas' purenimas ir sito groziu naikinimas 'rankiniu/kojimniu arba akmeniniu' budu smile.gif

ačiū,man reikėjo būtent pačio vabalo pavadinimo lietuviško,nes aš tik rusiškai težinojau
bet gi jie,svoločiai,kiaušinius deda 50-60 cm gilyje doh.gif purenu,rankioju .....bet kiekvieną kartą,atvažiavus į sodą,pamatau eilinį sunaikintą braškių krūmelį verysad.gif
pas rusus yra biologinė priemonė jiems naikinti- užkrėčia nematodais,kurie išskiria bakterijas,mintančias tik lervomis.sliekų neliečia.
MB buvo šiandien sodo prekių parduotuvėje-nieko panašaus ten negirdėjo unsure.gif bandysiu ieškoti- gal veža kas ir į Lietuvą tą priemonę..jei ne-teks ieškoti kas atvežtų iš kokio Kalinigrado g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 26 rugpjūčio 2009 - 14:08
zmogs,

Prie jo (Salvia nemorosa) dabartinio ugio pridek kokia 10-20cm ir gausi jo visa ugi tuo metu, kai zydi. Teoriskai jis gali uzaugti iki 80cm aukscio. As jo nenukirpau iki zemes po zydejimo, tai siemet turbut nebeprazis, bet jei tai padarytum nuzydejus jam birzeli, rugp. gale-rugseji vel prazistu. Pries ziema gali ji apkirpt, bet gali tai palikt pavasariui. Nemanau, kad kokios itakos tai jam tures.
Atsakyti
Tas bjaurus kirminas yra karkvabalio lerva. http://images.google...htt...t=18&um=1
Atsakyti
user posted image

Raudonžiedė opuncija

user posted image

Geltonžiedė opuncija

user posted image

Diktonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 26 rugpjūčio 2009 - 16:48
QUOTE(Knifofija @ 2009 08 26, 16:39)

diktonas - tikras grazuolis wub.gif .
Atsakyti
Vaje jau gražumas diktono thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
nors vasara ir į pabaigą .....
user posted image
Papildyta:
čia šiaip ...... wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
Tobulai nudažyti žiedai wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistutėlė: 26 rugpjūčio 2009 - 19:10
laba vakara,
gal galit man padeti??? nezinau koki augala auginu. pavasari nusipirkau turguje buvo daug grazesnis nei dabar nuotraukoj, bordo lapai ir didesni, tokiais lyg plemukais, sake kad daugiamete gele bet pavadinimo nezino o gal tiesiok ikiso eilini s... tai pavadinimo ir nesake. gal kuri zinot kas cia???
user posted image
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2009 08 26, 21:30)
laba vakara,
gal galit man padeti??? nezinau koki augala auginu. pavasari nusipirkau turguje buvo daug grazesnis nei dabar nuotraukoj, bordo lapai ir didesni, tokiais lyg plemukais, sake kad daugiamete gele bet pavadinimo nezino o gal tiesiok ikiso eilini s... tai pavadinimo ir nesake. gal kuri zinot kas cia???
user posted image

Foto daryta prieš saulę, tai blogai įžiūriu, bet man rodos, kad tai kambarinė gėlė, bet lauke tikrai nežiemos. Pabandyk nufotografuot neapšviestą saulės.
Atsakyti