Įkraunama...
Įkraunama...

Virtų bulvių teša

yra nemazai patiekalu is virtu bulviu teslos (zemaitiski blynai, svilpikai, visokie ten kukuliukai ir pn). bet man niekaip neiseina padaryti, kad ta tesla butu kaip tesla tinkama minkyti rankomis, o ne kaip itin lipni kose. atrodo, ir pagal knygu receptus visaip tiksliai ir netiksliai bandziau daryti. bet visada shnipshtas gaunasi.

kur cia suo pakastas, a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 22:55
QUOTE(san @ 2005 09 30, 15:16)
yra nemazai patiekalu is virtu bulviu teslos (zemaitiski blynai, svilpikai, visokie ten  kukuliukai ir pn). bet man niekaip neiseina padaryti, kad ta tesla butu kaip tesla tinkama minkyti rankomis, o ne kaip itin lipni kose. atrodo, ir pagal knygu receptus visaip tiksliai ir netiksliai bandziau daryti. bet visada shnipshtas gaunasi.

kur cia suo pakastas, a?



Miltų daugiau dėk,tada nelips smile.gif Man bent jau nelimpa
Atsakyti
QUOTE(san @ 2005 09 30, 13:16)
yra nemazai patiekalu is virtu bulviu teslos (zemaitiski blynai, svilpikai, visokie ten  kukuliukai ir pn). bet man niekaip neiseina padaryti, kad ta tesla butu kaip tesla tinkama minkyti rankomis, o ne kaip itin lipni kose. atrodo, ir pagal knygu receptus visaip tiksliai ir netiksliai bandziau daryti. bet visada shnipshtas gaunasi.

kur cia suo pakastas, a?

As zemaitiskiems blynams vartoju krakmola , silkiniams kukuliams irgi , pabandyk tikrai turetu gautis mirksiukas.gif O va svilpikams tai naudoju miltus , tik iskart ir kepu , nes labai greitai tesla pradeda darytis lipni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2005 09 30, 14:16)
yra nemazai patiekalu is virtu bulviu teslos (zemaitiski blynai, svilpikai, visokie ten  kukuliukai ir pn). bet man niekaip neiseina padaryti, kad ta tesla butu kaip tesla tinkama minkyti rankomis, o ne kaip itin lipni kose. atrodo, ir pagal knygu receptus visaip tiksliai ir netiksliai bandziau daryti. bet visada shnipshtas gaunasi.

kur cia suo pakastas, a?

Jei pridėsi per daug miltų tešla bus kietoka.Šiaip ši tešla ir turi būti šiek tiek lipni,tik darant pvz.žemaičių blynus reikia pastoviai susišlapinti rankas ir sušlapinti padėklą ant kurio dedi blynus,tada jie neprikimba.
Atsakyti
Kaip Lauriukas sake, jei miltu dedi, tesla stovet negali, nes praskysta.Su krakmolu to nebuna. Bulves neturi buti vandeningos, tada tesla bus skysta, turi buti miltingos.Geriau jas is vakaro isvirti, tesla bus kietesne.Jei verdi ta pacia diena, tada dar karstas nulupti, perspausti ir palikti isgaruot nesuspaudus tos mases, kad vanduo is ju iseitu.As tai turiu presa su mazom skylutem, gaunasi kaip vermiseliai - taip ir palieku, kol visai atves. Gal perdaug kiausinio dedi?
Atsakyti
Dar vienas neblogas budas:rankas ir padekla ne vandeniu drekinti,o aliejumi.SUPER-net jei tesla skystoka+kepant nedega(kaip su miltais).
Atsakyti
mergaites, o gal galite man tikslesni recepteli mesteleti kaip ten ta tesla daroma.... dariau kazkada senai senai, bet po vyro "komplimentu" sakiau gyvenime net nebandysiu..... bet jeigu nebandysiu tai ir nemokesiu, galvoju gal dar karta surizikuoti ir paeksperimentuoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudmilka @ 2005 10 11, 11:23)
Dar vienas neblogas budas:rankas ir padekla ne vandeniu drekinti,o aliejumi.SUPER-net jei tesla skystoka+kepant nedega(kaip su miltais).


as irgi taip darau... thumbup.gif
Atsakyti
Man tokiu taveju tik aliejus padeda.. Pavilgai rankas aliejuje ir darai visokius svilpikus, kroketus ir t.t. Visiskai nelimpa rankos. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 10 11, 14:30)
mergaites, o gal galite man tikslesni recepteli mesteleti kaip ten ta tesla daroma.... dariau kazkada senai senai, bet po vyro "komplimentu" sakiau gyvenime net nebandysiu..... bet jeigu nebandysiu tai ir nemokesiu, galvoju gal dar karta surizikuoti ir paeksperimentuoti wink.gif


As darau tik su bulviu krakmolu. Tik kiek jo reikia buvo sunku nustatyti. Bet dabar turiu toki metoda. Bulviu tesla suspaudi ploksciai ant dubens dugno. Padalini kryziumi i 4 dalis. Viena dali isemi ir i likusia tustuma pripili bulviu krakmolo. Tiek kad lygiai butu su bulviu pavirsiumi.
Painiai aprasiau toki paprasta dalyka. Na bet gal suprasit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 10 08, 00:04)
Kaip Lauriukas sake, jei miltu dedi, tesla stovet negali, nes praskysta.Su krakmolu to nebuna. Bulves neturi buti vandeningos, tada tesla bus skysta, turi buti miltingos.Geriau jas is vakaro isvirti, tesla bus kietesne.Jei verdi ta pacia diena, tada dar karstas nulupti, perspausti ir palikti isgaruot nesuspaudus tos mases, kad vanduo  is ju iseitu.As tai turiu presa su mazom skylutem, gaunasi kaip vermiseliai - taip ir palieku, kol visai atves. Gal perdaug kiausinio dedi?

drinks_cheers.gif tikrai nuo bulviu labai priklauso,kaip ir rase Amalia.As i zemaitiskus dedu krakmolo ir miltu,kiausini imusu ir kaip padarau pati zemaiti, apvolioju krakmole.
Atsakyti
man atrodo vis tiek ta tesla kazkiek lips, nes jeigu pridesi daug miltu jau paskiau tas skonis ne toks bus g.gif blush2.gif man bent taip atrodo blush2.gif
Atsakyti