Įkraunama...
Įkraunama...

Su VILTIMI į RUDENĮ

rasų lanka, geros Jūsų žinios apie mamytę wub.gif smagu, kad nepamirštat ir savęs prisižiūrėti 4u.gif

Pinacea, kaip greitai bėga laikas... tie metai, regis, lėkte pralėkė unsure.gif


QUOTE(rasų lanka @ 2009 09 29, 22:23)
Mano mamytė taip pat geria Befunginą.

štai ką radau iš adis lobynų:

1)juodasis beržo grybas.
„Befunginas“, beržo grybo ekstraktas. Patentuotas iki šiol Rusijoje gaminamas preparatas, įsigyti galima Kauno Rotušės vaistinėje arba toje pačioje Rusijoje. Anotacijos vertimas: „Tinka skrandžio vėžiui gydyti, taip pat ir kitiems vėlesnių stadijų vėžiams, skrandžio bei dvylikapirštės opaligėms bei padidintam rūgštingumui mažinti, chroniškiems gastritams gydyti. Pasižymi organizmą stiprinančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis, slopina skausmą, netinka greit įrančiams augliams gydyti, esant chroniškia dizenterijai“.


sakykit, o Jūs tarėtės su gydytoja dėl jo vartojimo? ar galima chemoterapijos metu vartoti? kokiomis dozėmis?


adis, wub.gif vis galvoju apie Jūs, keliskart per dieną prisimenu... tiek daug žmonių Jus palaiko ir myli - stiprėkit ir kai tik galėsite - užsukite pasilabinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nothing sweet @ 2009 09 29, 23:57)
sakykit, o Jūs tarėtės su gydytoja dėl jo vartojimo? ar galima chemoterapijos metu vartoti? kokiomis dozėmis?

Tariausi su gydytoja. Ji neprieštaravo. Pradėjom vartoti dar per chemoterapijas.
Vartojam tiksliai taip kaip parašyta ant buteliuko, be to aš turiu ir tokios menkos literatūros, taip pat domėjausi rusų onkoforumuose, taip pat šnekėjau su Balvočiūte. Tiesiog šis variantas mums buvo, kaip ir pigiausias, mažiausiai sueikvojantis laiko sąnaudų, o labiausiai imponavo, kad k tinka įvairios lokalizacijos vėžiui gydyti, net ir vėlyvose stadijose. Bet yra ir BET. Vartojant Befubginą (juodajį beržo grybą) negalima leisti gliukozės ir penicilino grupės antibiotikų. Pvz. Molovičko rašo, kad jis geriamas be pertraukos 5-6 mėn. Bet Balvočiūtė ir mūsų VVaistininkas(dėl jo irgi kažkodėl neramu g.gif ) sako, kad tarp bet kokių žolelių reikia kas kelios savaitės daryti pertraukas. Taip mes ir darome. Taip pat dar rašoma, kad pavartojus šį preparatą ilgai, kai ateina stabilizavimąsis ar pagerėja savijauta, didžiausią klaidą daro tie, kurie jį nutraukia vartoti, manydami, kad jau viskas gerai ir jo nebereikia. Tai yra tk paviršinis išgydymas(čia aš primityviai parašiau blush2.gif ) Jį būtina ir toliau vartoti, bent jau keletą metų... Na, daug visokių čia aš prisiskaičiusi, bet kaip iš tikrųjų yra ir bus , mes nežinom. Tiesiog pasirinkom šį būdą šalia pagrindinio gydymo...

P.s Tiesa, kai vartojome chemijų metu, nutraukdavome likus savaitei iki kito lašinimo, kad pailsėtų organizmas...
Papildyta:
QUOTE(noir1 @ 2009 09 29, 16:04)
Labukas visom 4u.gif šiandien mamą iškėlė į onkologinę ligoninę,radiologijos skyrių.Padarė KT.Paskyrė švitinimą ir chemoterapiją.Su pačiu gydytoju dar nekalbėjau.Noriu jūsų paklausti ar kiekvieną dieną duoda chemiją ir švitinimą.Kažkaip nei mamos nepaklausisu ir pati pasimečiau.
Nepykite,kad aš ir vėl su savo kvailais klausimais blush2.gif

Niekada jokie klausimai nebūna kvaili. Aš asmeniškai nesu girdėjusi apie švitinimą ir chemiją vienu metu. Bet bet kokiu atveju, kuo didesnės stiprybės tavo mamytei ir sveikimo. Viskas, kas yra daroma - daroma tam kad ji pasveiktų. Laikykitės. wub.gif

***

Ramios naktelės, Mergytės... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 29 rugsėjo 2009 - 22:26
rasu lanka ,labai dziaugiuosi del mamytes geru tyrimu thumbup.gif Nepamirsk ir saves,linkiu kad Balvociutes zoleles tikrai padetu 4u.gif

tati irgi geros naujenos thumbup.gif O kada operacija nusimato?

Pinacea 4u.gif ,kad maziau rupesiu butu Lietuvoje,kad viskas pavyktu 4u.gif

adis,as ir galvoju ir galvoju apie tave,ir sapnavau siandien,tik atsibudus niekaip negalejau prisiminti apie ka...

TIKESIU,mintimis visada su tavim wub.gif

Teta ,maciau skaitei,kaip sekasi??? Kur dingai? smile.gif
Atsakyti
ragnez,ačiū už šaunią popietę. 4u.gif smile.gif Ir vakaras toks gražus buvo ,važiavau namo ir grožėjausi saulėlydžiu. bigsmile.gif

TA atlikta liko sulaukti atsakymo. g.gif


adis,tikesiu - linkiu stiprybės. 4u.gif

tati-kur operuos ? :

rasų lanka-smagu ,kad geri atsakymai. 4u.gif
Atsakyti
SHAIBA ,tai nezinai dar rezuktatu? g.gif

O kaip ragnez TA? Bet itariu kad viskas gerai? rolleyes.gif

Kas sukurs nauja temele? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 29 rugsėjo 2009 - 23:05
Labas rytas,
sukūriau naują temutę, nors kiek skubotai, nes lekiu su vaiku pas daktarę jos,... Manu, Rasų lanka papildys, ji labai gražiai moka blush2.gif tongue.gif

Geros dienytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 09 29, 22:23)
Dėl kataraktos - jei sugalvotumėt operuotis, aš galėsiu šį tą gal papasakot, nes mano mamą va ateinantį pirmadienį operuos. Bijo baisiausiai, nors pasiskaičiau, kad pati operacija netrunka nė pusvalandžio, ir namo tą pačią dieną išleidžia, jei nėra komplikacijų.  Ir dar - Klaipėdos ligoninėj kasdien po 10 tokių operacijų atlieka, taip kad dažna ši bėda.

Ramiai miegokite šį vakarą, įsivaizduoju, kaip gera Jums dabar.
4u.gif


Labas rytas, reikia pabaigti seną temą, tai dar parašysiu ax.gif
Arune , man irgi aktualu kataraktos klausimas, nes tėtis žada šį rudenį operuotis. O Jūsų mamą Klaipėdos ligoninėj operuos. Tėtis irgi žada ten važiuoti. Atidėlioja jau senai, bet nieko iš to gero.


Skaitau apie Jus visas ir Jūsų artimuosius, bet rašyti neturiu įkvėpimo.... schmoll.gif

Linkėjimai, sveikite ir stiprėkite, švieskite ir žydėkite wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Saulėlydi, mano mamą operuos Klaipėdos miesto ligoninėj. Spalio 5 dieną paguldo, operuos turbūt sekančią dieną. Būtinai viską galėsiu parašyti, kaip sekėsi, ir šiaip ką norite sužinoti, nes skaitinėjau, domėjausi... 4u.gif
Atsakyti
sveikos, sveikatėlės gaudytojos ir dalintojos,
kiekvienai po glėbį 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif - tegu bent keliais gramais geresnė nuotaika pabus kelias sekundes... mirksiukas.gif
mes šiandien savo ligoniuka per prievartą paguldėme į ligoninę - uždegimas vis nepraeina. Tegu daktarai žiūri, kas ten per bėda.
tai jis labai nuliūdęs ir susiezinęs, kad be jo žinios į logininė nubogintas... sako: "aš dabar kaip asiliukas - einu kur mane stumia". ir prajuokino ir graudu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labins: 30 rugsėjo 2009 - 08:52
Labdien.
As persalus. Vaikai virusa atsinese is mokyklos, tai visi sergam dabar.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti