IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

2 Puslapiai:  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Polipai gimdoje ir gimdos kaklelyje, jų šalinimas

Ziemine
post 2009 09 06, 13:53
Paskelbta: #1

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 90
Prisijungė: 2008 02 15

Pirmas vaikas:Pupa 2005
Antras vaikas:-

Apdovanojimų: 0

Sveikos,gal kuri esat kada susidūrusi su polipų gimdoje problema?Kokia jų šalinimo procedūra ir ar dažnai būna,kad jie atauga?Būtų malonu išgirsti jūsų nuomones.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
regija
post 2009 09 06, 19:21
Paskelbta: #2

Atkaklus dalyvis
**

Žinutės: 28
Prisijungė: 2009 03 20

Pirmas vaikas:sūnus
Antras vaikas:sūnus

Šalinimo procedūra paprasta, paguldo į ligoninę, nei gerti nei valgyti, bendra narkoze, pašalina ir jai viskas gerai vakare namo. O tą polipą tyrimams , po 10 dienų atsakymas.
+Quote Post
saulyte2
post 2009 09 11, 19:55
Paskelbta: #3

Ekstra senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 1335
Prisijungė: 2006 02 12
Vieta: Pajūris

Pirmas vaikas:danguje
Trečias vaikas:gal

Man pries 2m. buvo pasalintas polipas, dabar vel nustate,ataugo lyg ir nevienas, planuoju vel operacija, darys histeroskopija+abrazija.
+Quote Post
lorrna
post 2009 09 12, 11:57
Paskelbta: #4

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 5
Prisijungė: 2009 09 12

gal kuri nors yra susidurus su sia problema ir man gali patarti.?atsirado man kazkoks guzas tarp gimdos ir slaples(kur atliekame maza gamtini reikala :)) ji ziauriai skauda, buvo pakilus temperatura, skaudejo nugara ir visa kuna.kas tai galetu buti? isgeriu furadonins nuo slapimo pusles uzdegimo bet nlb padeda.
+Quote Post
Edelveisar
post 2009 11 03, 20:04
Paskelbta: #5

Unregistered

sveikos ;)

as pasimetus.. :( dare echoskopija ir itaria endometro polipa.. gal kas galite paaiskinti, ka tai reiskia endometro? dar perskaiciau, kad gimda yra su echonegatyviu intarpu - kas tai? :(

Šią žinutę redagavo Edelveisar: 2009 11 03, 20:04
+Quote Post
light blue
post 2009 12 02, 15:48
Paskelbta: #6

Super senbuvis

Žinutės: 3332
Prisijungė: 2005 08 01
Vieta: Varnų sala

Pirmas vaikas: Saldainės brolis
Antras vaikas: Saldainė

Laba. Sakykit, bendra narkozė, tai normalią darė :hm Man viena medikė apie polipo šalinimą nupasakojo, kaip apie kažką nereikšmingo. Bet visai nesitikėjau gauti narkozės.
Dar toks klausimas, kokiio didumo "laiškelius" reikia rašyti už šią procedūrą anesteziologui ir gydytojui?
+Quote Post
Cubyte
post 2009 12 04, 12:41
Paskelbta: #7

Atkaklus dalyvis
**

Žinutės: 42
Prisijungė: 2009 12 03
Vieta: Panevėžys

Sveikutes :unsure: nicnieko nezinau kas tai per darinys gali but? Galit kuri truputi apsviesti? Mano :nestuke dar tik 7 savaites, buvo pasirode rausvu isskyru, lekiau pas daktare, po apziuros pasake kad ant kaklekio yra polipukas ir is jo gali pasirodyt kraujo ir patvirtino kad :nestuke tai neturi jokios reiksmes. Ar tai tiesa? Ar tikrai neturi reiksmes? Ir kaip toliau su tuo dariniu bus? Buvau per daug susijaudinus tai nebeissiklausinejau kaip ir kas :unsure:

Šią žinutę redagavo Cubyte: 2009 12 04, 12:42
+Quote Post
aldara
post 2011 03 04, 09:07
Paskelbta: #8

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 288
Prisijungė: 2007 03 19

Pirmas vaikas:yra
Antras vaikas:yra

Sveikos,lapkričio mėn man operavo polipą.Gyd sakė, kad buvo 2 ir vienas labai didelis.Vėžio ats neigiamas tik sakė, kad ataugs vėl nes išretėja kažkoki ten audinei :hm paskyrė gerti "proverą" gruodį reikėjo pasirodyti, bet susirgo mano mažius ir aš pas savo gyd nenuvažiavau :ax: po operacijos jau 3mėn, bet darosi nesamonės pasirodo kraujas vidurį mėnesio, nors mmm būnu persirgus prieš 2sav,kartais būna kraujo po santykių.Teplioju rudai savaitę prieš mmm.Pas gyd turėjau važiuoti vasario pradžioj - susirgau dabar užsiregistravai kovo vidurį nes noriu, kad būčiau persisgus geriau matytų ar gerai išsivalo gimda.Gal kam yra taip buvę?kas ten darosi?gal jau gimdą reikės šalint? :verysad:
+Quote Post
inga77
post 2012 05 12, 14:23
Paskelbta: #9

Patyręs dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 154
Prisijungė: 2005 06 29

Pirmas vaikas:jau
Antras vaikas:dar ne

Rado ir man tą gėrį-endometro polipą.Sakykit, kur darėtės ir pas kokį gydytoją?
+Quote Post
arbuzina
post 2012 06 08, 21:01
Paskelbta: #10

Senbuvis

Žinutės: 783
Prisijungė: 2009 01 15
Vieta: Klaipeda

Pirmas vaikas:Arbuzinyte
Antras vaikas:Arbuzinukas

Laba vakara
rado ir man gimdoje :unsure:
kalbejo gydytoja, kad reiketu pavartoti kontraceptines tabletes, girdi nuo ju polypai sumazeja ir netgi isnyksta :unsure:, o priesingu atveju teks daryti operacija...
ar teko kam su tuo susidurti, nes as atsisakiau gerti KT, esu pries jas nusistaciusi, bet neramu, gal nesamone padariau :hm
+Quote Post
rence*
post 2012 06 09, 10:06
Paskelbta: #11

Super senbuvis

Žinutės: 1820
Prisijungė: 2007 07 11

Pirmas vaikas:didžiausias turtas

QUOTE(arbuzina @ 2012 06 08, 22:01)
Laba vakara
rado ir man gimdoje  :unsure:
kalbejo gydytoja, kad reiketu pavartoti kontraceptines tabletes, girdi nuo ju polypai sumazeja ir netgi isnyksta  :unsure:, o priesingu atveju teks daryti operacija...
ar teko kam su tuo susidurti, nes as atsisakiau gerti KT, esu pries jas nusistaciusi, bet neramu, gal nesamone padariau  :hm
*

Jei nepasitikit daktaru tai gal reikia nueiti pas kita, isklausyti ir kitos nuomones :ax: . Man gydytoja aiskino, kad tie polipai vis tik linke augti ir galiausiai reikia salinti operaciniu budu. Taciau jiems atsirasti svarbu ir hormonu disbalansas tai turbut tuo tikslu ir rekomendavo tabletes.
+Quote Post
saulyte2
post 2012 06 09, 15:18
Paskelbta: #12

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1335
Prisijungė: 2006 02 12
Vieta: Pajūris

Pirmas vaikas:danguje
Trečias vaikas:gal

QUOTE(arbuzina @ 2012 06 08, 22:01)
Laba vakara
rado ir man gimdoje  :unsure:
kalbejo gydytoja, kad reiketu pavartoti kontraceptines tabletes, girdi nuo ju polypai sumazeja ir netgi isnyksta  :unsure:, o priesingu atveju teks daryti operacija...
ar teko kam su tuo susidurti, nes as atsisakiau gerti KT, esu pries jas nusistaciusi, bet neramu, gal nesamone padariau  :hm
*

man tai tikrai nuo kontraceptikų niekur nedingo gal net užaugo didesnis, po šalinimo praėjus įsidėjau mirena, nes reikėjo, jau tris kartus operavausi, pas mane linkusi gimda vešėti
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 04 17, 06:00

Atsakomybės apribojimas