Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis .8 tema,

user posted image


http://www.supermama...?...381793&st=0
cia nuorodos i ankstesnes temas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 15 rugsėjo 2009 - 11:19
Ačiū už naują temą 4u.gif Laukiam naujų idėjų 4u.gif
Atsakyti
Na va kaip smagu, jau nauja temele 4u.gif tik va numeriukas jos kazi ne per didelis? g.gif nes praeitoji buvo 4, o dabar tik sast ir is karto 8 unsure.gif
Atsakyti
Nezinau, ar buvo toks receptelis, bet jei pasikartosiu nepykit. Tiksliu ingridientu proporciju nerasysiu, nes viskas priklauso nuo turimo mesos kiekio.

Mesos iesmeliai

user posted image

Reikes:
Mesos farso,
Kiausinio
Cesnako (smulkiai sutarkuoti)
Svoguno (smulkiai supjaustyti)
Batono riekeliu
Pieno
Druskos
Maltu pipiru
Ivairiu prieskoniu (as naudojau zoleliu misini, skirta mesai)
Bambukiniu iesmeliu

Batono riekeles ismirkyti piene ir sumaisyti su likusiais produktais. Viska gerai isminkyti. Aplipdome farsa ant lazdeles ir kepame orkaiteje. Orkaite turi buti ikautusi iki 200 laipsniu. skanaus!

Siuos mesos iesmelius dariau vaiko gimtadieniui, tai labai greitai dingo nuo stalo. Vaikai sake, kad taip idomiau ir patogiau valgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 09 15, 13:42)
Na va kaip smagu, jau nauja temele 4u.gif  tik va numeriukas jos kazi ne per didelis? g.gif  nes praeitoji buvo 4, o dabar tik sast ir is karto 8 unsure.gif

viskas teisinga,ta kuri pasibaige buvo 7,kazkas kurdamas 6 tema,parase 3,tai as nukopijavau ir nepaziurejau blush2.gif paziurek i nuoroda mirksiukas.gif
Papildyta:
mergyte83,labai jau skaniai tie iesmeliai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 09 15, 15:41)
viskas teisinga,ta kuri pasibaige buvo 7,kazkas kurdamas 6 tema,parase 3,tai as nukopijavau ir nepaziurejau blush2.gif paziurek i nuoroda mirksiukas.gif


Ach sit kaip mat ax.gif na tada gerai 4u.gif
mergyte83 sauni ideja ir atrodo skaniai bigsmile.gif kaip tik spalio menesi bus dukros gimtadienis, tai bus proga paivairinti valgiarasti thumbup.gif
Atsakyti
merginos pasakykit kodel mano daryti berots Nerytes veidukai isipute ir buvo labiau panasus i buozgalvius biggrin.gif nei veidukus?
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 09 15, 19:53)
merginos pasakykit kodel mano daryti berots Nerytes veidukai isipute ir buvo labiau panasus i buozgalvius  biggrin.gif nei veidukus?

gal mielinę tešlą naudojai? ax.gif bemielė nesipučia 4u.gif

aš išbandžiau Nerytės sluoksniuotos tešlos užkandukus su pomidorais, tik vietoje baziliko naudojau picos prieskonius (į kuriuos įeina bazilikas ax.gif ), labai skanus užkanžiai thumbup.gif ačiū už puikią ideją 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 09 15, 19:53)
merginos pasakykit kodel mano daryti berots Nerytes veidukai isipute ir buvo labiau panasus i buozgalvius  biggrin.gif nei veidukus?

GAL DAREI SU MIELINE TEŠLA?
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 09 15, 18:53)
merginos pasakykit kodel mano daryti berots Nerytes veidukai isipute ir buvo labiau panasus i buozgalvius  biggrin.gif nei veidukus?

turbut darei su mieline tesla, o jei su bemieleir taip issipute reikejo truputi pakocioti 4u.gif

QUOTE(Murku-Burku @ 2009 09 15, 19:01)
aš išbandžiau Nerytės sluoksniuotos tešlos užkandukus su pomidorais, tik vietoje baziliko naudojau picos prieskonius (į kuriuos įeina bazilikas ax.gif ), labai skanus užkanžiai thumbup.gif  ačiū už puikią ideją 4u.gif  4u.gif

4u.gif smagu, kad patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 09 15, 16:05)
Mesos iesmeliai

labai gražiai temą papuošėt tais iešmeliais. thumbup.gif o tai šaltus jos valgė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murku-Burku @ 2009 09 15, 21:01)
gal mielinę tešlą naudojai? ax.gif bemielė nesipučia 4u.gif


QUOTE(Kurmelis @ 2009 09 15, 21:11)
GAL DAREI SU MIELINE TEŠLA?


QUOTE(Nerytė @ 2009 09 15, 22:53)
turbut darei su mieline tesla, o jei su bemieleir taip issipute reikejo truputi pakocioti 

Nu kad ne bemiele, tik nebuvo melyno ipakavimo, tai pirkau geltona kur 6 lakstai g.gif , o gal ten mieline/
Atsakyti