Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas tema

Manau šios temos tesinys ir toliau bus aktualus visoms Mamoms smile.gif
Atsakyti
Sakykite gerbiamasis,senukuose yra mašinų Singer,ar turi jos ką nors bendra su Zinger,ar tai tik panašūs pavadinimai
Atsakyti

Siuvimo mašinų f-mos su tokių pavadinimu nėra ir niekuomet nebuvo.
Atsakyti
tai kaip tos singer mašinos
Atsakyti
QUOTE(meškinija96 @ 2009 09 30, 09:00)
tai kaip tos singer mašinos

Apie tai labai daug rašiau. Singer f-mą seniai bankrotavusi.
Atsakyti
gal zinote merginos kur butu galima issigyti siuvimo elektrinei siuvimo masinai pedala?
Atsakyti
Sveiki smile.gif noriu pirkti siuvimo mašiną. Esu visiškai žalia (kažkada mokykloj siuvau ir dar kartą su mamos senutėle siuvimo mašina kelnėms tiuningą dariau biggrin.gif), tačiau mašiną jaučiu teks paskolinti ir mamai, kuri retkarčiais siuva. Gal galėtumėte patarti ką pirkti. Noriu gero daikto, bet permokėti irgi nenoriu, keli tūkstančiai už daiktą kelis kartus per metus naudojamą būtų daugoka smile.gif nors yra galimybė, kad siūti patiks ir darysiu tai dažniau smile.gif bandžiau pati rinktis, bet nelabai ką suprantu, man visos atrodo geros smile.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti

Šiais laikais geriau rinktis iš pigesnių čekiškas mašinas. Tai būtų Veritas ir Pfaff. Neblogos Taivanio JANOME. Švedu ir Šveicarų, daug brangesnes. Kinietiška produkcija Lietuvoje dominuoja. Moterys noriai ją perka, bet nusipirkusios- keikia. Kinų mašinos labai „paperka „ savo išvaizda, bet dėl labai prasto metalo ir surinkimo, tos jų mašinos neatlaiko jokios kritikos. Patarimas toks: pirkdami kvieskitės žinovą, kitaip negarantuoju, kad nusipirksite gerą daiktą. Patarčiau paskaityti rusiškus puslapius. Ten daug laiviau, nei Lietuvoje diskutuojama šiomis temomis
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
ir aš su klausimuku: kokį JANOME modelį pasirinkti ir kur geriau pirkti?
Esu visiškai žalia šiame reikale, todėl nežinau ko griebtis. Norėčiau,kad kaina neviršytų 1000lt g.gif
Ką patars meistras? Į ką reiktų būtiniaisiai atsižvelgti?
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2009 10 03, 20:53)
Sveiki smile.gif noriu pirkti siuvimo mašiną. Esu visiškai žalia (kažkada mokykloj siuvau ir dar kartą su mamos senutėle siuvimo mašina kelnėms tiuningą dariau biggrin.gif), tačiau mašiną jaučiu teks paskolinti ir mamai, kuri retkarčiais siuva. Gal galėtumėte patarti ką pirkti. Noriu gero daikto, bet permokėti irgi nenoriu, keli tūkstančiai už daiktą kelis kartus per metus naudojamą būtų daugoka smile.gif nors yra galimybė, kad siūti patiks ir darysiu tai dažniau smile.gif bandžiau pati rinktis, bet nelabai ką suprantu, man visos atrodo geros smile.gif dėkui  4u.gif


aš lygiai taip pat mąsčiau, kokią pirkti bigsmile.gif nesu siuvėja, pirkau sau, galvojau paprastesnę, bet lygiai taip pat kirbėjo mintis, o gal patiks, ir daugiau kažką siųsiu (bet tik savo šeimos reikmėms), ir išsisrinkau Janome Jubilee 85 http://www.siuvimost...t...tail&id=163 čia tik įmečiau nuorodą, aprašymą jos, pirkau kitur mirksiukas.gif
Ir esu labai patenkinta - super daikčiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 10 07, 14:30)
Sveiki  4u.gif
ir aš su klausimuku: kokį JANOME modelį pasirinkti ir kur geriau pirkti?
Esu visiškai žalia šiame reikale, todėl nežinau ko griebtis. Norėčiau,kad kaina neviršytų 1000lt  g.gif
Ką patars meistras? Į ką reiktų būtiniaisiai atsižvelgti?


Jeigu nenorite turėti problemų, patariu pirkti ŠVEDŲ, ŠVĖIČARŲ, TAIVANIO, ČEKŲ g-bos mašinas. MADE IN P.R.C., MADE IN BRAZIL- N E P I R K I T E. Už 1000 Lt galima nupirkti LABAI GERA, vidutinės klasės mašiną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 20 spalio 2009 - 00:41
QUOTE(Benice @ 2009 10 07, 14:30)
Sveiki  4u.gif
ir aš su klausimuku: kokį JANOME modelį pasirinkti ir kur geriau pirkti?
Esu visiškai žalia šiame reikale, todėl nežinau ko griebtis. Norėčiau,kad kaina neviršytų 1000lt  g.gif
Ką patars meistras? Į ką reiktų būtiniaisiai atsižvelgti?


Manau, geriausia nuvažiuoti į specializuotą parduotuvę, kur tau tikrai padės išsirinkti gerą mašiną pagal tavo poreikius. Aš visas savo mašinas pirkau "Siuvimo stiliuje". Ten labai didelis pasirinkimas būtent įvairių gamintojų mašinų, ne tik Janome. Todėl yra gera galimybė palyginti įvairius modelius, privalumus ir trūkumus. Be to, galima parduotuvėje išbandyti vieną, kitą modelį ir tada jau tikrai lengviau bus išsirinkti. Ir dėl nuolaidos manau visada susitarsi mirksiukas.gif Patariu iš savo patirties 4u.gif
Atsakyti