Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti - 3

user posted image

Na ka gi, uzvedziau nauja tema, kurioje ir toliau diskutuosime apie fake kvepalus ir apie tai, kaip juos atskirti.
Siek tiek naudingos informacijos:


Aciu, Dolce Vita'i uz surinkta informacija:

Aciu, F_A uz dideli darba:

Kaip atskirti padirbtus Chanel kvepalus, informacija CIA
20 punktu, kaip atskirti padielkas CIA ir dar CIA
Diskusijos apie padirbtus kvepalus ir kaip juos atskirti CIA!
"...4. For some reason, the 3.4 oz / 100 ml size of EDP (eau de parfum) is faked most often, so use extra care when purchasing that particular size.
5. Ask seller if there is engraving on the bottom of the bottle, and what it says. If they don't answer you, don't buy it. "
Is straipsnio apie Chanel:
- daznai pardavejai dideli kvepalu kieki ispilsto i mazesnius, noredami uzsidirbti daugiau pinigu. Jei perkate naujus kvepalus su dezute dangteliu ir pan., bet neuzklijuotus, butinai paklauskite pardavejo ar jie nebuvo ispilstomi. Daznai originalus kvepalai (originaliose bonkutese) viduje neturi burbuliuku, nors pardavejas tvirtina, kad kvepalai nebuvo purksti. Tai gali buti tiesa, bet taip pat burbuliuku nebuna, jei kvepalai buvo perpilstomi. Burbuliukai kvepaluose buna tik tuo atveju jei kvepalai absoliuciai nauji arba papurksta buvo tik karta.
- daznai parduodantys tipo originalius kvepalus, teigia, kad jie uzpakuoti. Uzpakuota dezute gali slepti negraziai padirbta buteliuka. Tokiu atveju butina patikrinti ipakavima. Celofanas turi buti suklijuotas abiejuose dezutes galuose plonom kliju linijom arba apskritimais. Klijai naudojami lengvi ir celofanas buna vos pakiles. Jei uzklijavimo krastukai vos vos pakile (tartum labai lengvai atsiklijuotu), tai geras zenklas. Perkant internetu, reikalaukite celofano suklijavimo foto. Ten kur yra uzpakavimas, celofano krastai turi vos vos uzeit vienas ant kito
- daznai originalus kvepalai parduodami kaip testeriai (be dangtelio), sie kvepalai turi uzrasa tester arba isgraviruota ant buteliuko dugno koda (dazniausiai T1 ar Ch1). gali buti uzklijuotas ir lipdukas (Chanel Allure Homme Travel Spray, Chanel Platinum Egoiste Travel Spray, & Chanel Pour Monsieur Travel Spray atvejais). Idemiai apziurekite buteliuko neatitikimus. Padirbti buteliuka yra labai sunku. Pardavejas gali specialiai idet blogos kokybes foto, kad nesimatytu buteliuko broko. Taip pat ziurekite, ar yra buteliuke burbuliukas, indikuojantis, kad nebuvo purksta. Autore raso, kad dar nemate testerio pardavime, kuriame butu burbuliukas.

Dar is straipsnio apie Chanel:
- kvepalu spalva turi nesiskirti nuo kvepalu patikimose parduotuvese. Perkant internetu, daznai sunku nustatyt ar spalva gera. Siuo atveju reikalaukite pardavejo, kad nufotkintu daugiau tokios pat koncentracijos kvepalu baltame fone. Jei spalvos varijuoje, galit pradet itart, kad bandoma parduot neoriginalus kvepalai.
Neoriginalai dazniausiai buna per tamsios arba per sviesios spalvos 9atsargiai perkant 35 ml Allure!)
Parfumo spalva turi but kiek tamsesne/labiau koncentruota nei EDP. EDP savo ruoztu tamsesni uz EDT, kurie tamsesni uz odekolona. Jei salia sudejus kvepalus nera skirtumo, viskas ok, bet jei parfumas sviesesnis nei EDP kaip nuotraukoj apacioj, turit padielka...
user posted image

Pagrindinia dalykai, i kuriuos reiktu atkreipti demesi:
*Ar gera spalva
*Ar buteliukas normalus, graziai apgludintais kampais
*Ar uzrasai ant dezutes dugno nenusitryne, neisbluke
*Ar normaliai uzsideda ir laikosi bonkutes dangtelis
*Ar CC Chanel logo yra ryskus ir aiskus
*Ar aprasymas buteliuko apacioje nenusitrina perbraukus nagu
*Ar teisingai parasytas kvepalu pavadinimas
*Ar visi ingredientai parasyti be klaidu
*Ar kvepalai laikosi daugiau nei 20 min
*Ar kvepalai neturi valiklio kvapo. Jei nesat tikra ar turit originala, parduotuveje ant vieno rieso uzpurkskite identisku originaliu kvepalu, ant kito-saviskiu, pauostykite. Jei kvapai atitinka, pauostykit dar po 10 minuciu. Padielkos neislaiko a la originalaus kvapo ilgiau.

20 pozymiu kvepalu autentiskumui nustatyti:
1) Pirkite tik is patikimu pirkeju!!!!
2) Celofaninis ipakavimas. Patikrinkit bendra kokybe, paciupinekite, patikrinkite skaidruma ir celofano plonuma.
3) Celofano uzklijavimas. Paieskokite kliju pertekliaus zymiu ir ypac lipnios juosteles, ju neturetu buti.
4) Dezute. Patikrinkite bendra kokybe popieriaus is kurio ji padaryta - popieriaus storuma, spalva, tekstura, kampus.
5) Uzrasai. Patikrinkite ar uzrasai teisingi - talpa, pagaminimo salis, logo, raidziu sifrai, reljefines dalys.
6) Patikrinkit partijos numeri.
7) Dezutes vidus. Patikrinkit bendra kokybe.
8) Buteliuko forma. Patikrinkite bendra kokybe - auksti, ploti, forma ir dizaina.
9) Buteliuko stiklas. Patikrinkite bendra kokybe – stori, skaidruma, liejimo zymes, ar nera oro burbuliuku stikle.
10) Dangtelis. Patikrinkit dydi, spalva, forma, liejimo zymes.
11) Purskimo galvute. Patikrinkite bendra kokybe – spalva, glotnuma bei veikima.
12) Purkstuko vidinis vamzdukas. Patikrinkite bendra kokybe - stori, ilgi ir spalva.
13) Pagrindine buteliuko etikete. Patikrinkit spausdinimo kokybe - dydi, iscentravima, jei yra reljefinius ispaudus.
14) Etikete ant dugno. Patikrinkit spausdinimo kokybe – dydi, ar teisinga informacija.
15) Bar kodas. Patikrinkit numeri, dydi ir galimybe skanuoti.
16) Kvepalu spalva. Patikrinkit tamsuma, drumzlinuma ir spalvos atitikima.
17) Kvepalu riebumas. Patikrinkit, ar nera per didelis riebumo pojutis.
18) Kvapas. Patikrinkit, ar nera aitriu ar neiprastu natu.
19) Issilaikymas. Kvepali turi laikyt minimum 2-3 valandas!
20) Odos reakcija. Patikrinkit ar neatsiranda niezulys, demeles ar berimai.

Aciu, Ariella:

http://www.parfumeri...t.php?stat_id=1
Gerais straipsnis

Aciu, Isabelle:

vien is dezuciu matosi kad kvepalai padirbti..
user posted image

Aciu, #Asta#:

Nemanau, kad galima gauti originalius kvepalus už tokią kainą , kokią siūlo tokie "vaikštantys"pardavėjai.
Man įtarimą kelia:
1)TALPA - 100 ml dažniausia padirbinėjama
2) Pakuotė - celofanas ne taip užcelofanuotas - na, bet žmogus nežinantis, kaip turi būti užcelofanuota - nelabai supras, ką noriu pasakyti, dekodai
3)Kažkodėl, Kaži kodėl? Nenori nuplėšti celofano ir parodyti , kas viduj - vienąkart esu susidūrusi - tai kvepalų kvapo pavyzdėlius užsipurškę ant PE popierėlių ( jie kažkaip gražiu žodžiu vadinami, bet aš nebeprisimenu-kokiu)
4) Sako, kaip taisyklė, kad:
a)likviduojama kokia tai duty free pardė
b)konfiskuota siunta muitinėje. Na jau išaugau turbūt iš vaikiško amžiaus , kad patikėčiau tokiom pasakėlėm.
Niekada nesusigundau tipo patrauklia kaina už FUFLIAKĄ.
Na būkim biedni , bet teisingi - kiek man teko domėtis pačiai - na nebūna nei CD, nei Lancome super duper gerom kainom (Išskyriau tik šituos - nes jie mano mylimiausi gamintojai)

Aciu, Dolce Vita:

Dar šiek tiek informacijos rusų kalba: va čia

Ir dar - abejonių keliantis parfumerijos gaminių kvapas gali būti ne tik dėl to kad jie yra padirbti, o dar ir dėl to, kad jie gali būti pasenę (sugedę). Todėl atminkim kad kvepalams kenkia:
1. drėgmė (drėgmė laikosi pvz. vonioje, šaldytuve)
2. karštis (nuo tiesioginių saulės spindulių arba netoli esančių elektros lempučių, viryklės ir kt.)
3. šviesa (laikyti originalioje kvepalų dėžutėje, spintelėje arba stalčiuje kambaryje)

Aciu, shopingas:

Cia daugiau pozymiu, kaip atskirt originalius nuo padirbtu: dior

Ir... aciu man blush2.gif :
http://cosmetology.com.ua/cosmo056.php

SENA TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 01 spalio 2009 - 13:25
man reikia jūsų pagalbos.
iš kart sakau, kad nieko nenusimanau apie kvepalus, todėl reikia info kaip atskirti originalius nuo neoriginalių?
parsisiunčiau kvepalus iš feelunique.co.uk bet man nepatiko kvapas, todėl pardaviau per sm. gaunu laišką iš pirkusios "ant bonkutes ir ant dezutes nesutinka kodukai, tai pirmas toks neatitikimo variantas, niekad dar taip nebuvo g.gif .Kodukai turi sutikti, buti vienodi ant dezutes ir ant bonkutes."
tai ar tikrai kodukai turi būti vienodi? (nors aš nežinau ar jie vienodi ar ne) doh.gif
ar galėjau aš iš feelunique parsisiųsti neoriginalą?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2009 10 06, 15:58)
tai ar tikrai kodukai turi būti vienodi? (nors aš nežinau ar jie vienodi ar ne) doh.gif
ar galėjau aš iš feelunique parsisiųsti neoriginalą?


O dezute su celofanu buvo? Pirkot kaip paprasta ar kaip testeri? Nes jei be celofano, tai gali but toje parduotuveje sumaisyti ar ideta testeris i dezute paprastai. Na as is vienods int. pard. esu pirkus testeri, bet atejo su normalia dezute, nors paprastai paprastoj kartoninej juos siuncia - tai gal tiesiog turejo tu kvepalu dezute ir idejo.

Kitas dalykas yra pati ta parduotuve - tikrai nemanau, kad ten butu neoriginalai (jus paizurekit i kainas, tai ten gana dideles lyginanat su kitomis parduotuvemis).

O pirkejai tik kodukai uzkliuvo? Nes jei visa kita gerai, tai nematau reikalo ko kreipt demesi i tai... Bet jei daugiau pozymiu, tai idomu butu isgirst ir cia. Beje, kas par kvepaliukai?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2009 10 06, 15:58)
man reikia jūsų pagalbos.
iš kart sakau, kad nieko nenusimanau apie kvepalus, todėl reikia info kaip atskirti originalius nuo neoriginalių?
parsisiunčiau kvepalus iš feelunique.co.uk bet man nepatiko kvapas, todėl pardaviau per sm. gaunu laišką iš pirkusios "ant bonkutes ir ant dezutes nesutinka kodukai, tai pirmas toks neatitikimo variantas, niekad dar taip nebuvo g.gif .Kodukai turi sutikti, buti vienodi ant dezutes ir ant bonkutes."
tai ar tikrai kodukai turi būti vienodi? (nors aš nežinau ar jie vienodi ar ne) doh.gif
ar galėjau aš iš feelunique parsisiųsti neoriginalą?

kodukai turi BUTINAI sutikt,gal pirkeja ka pridirbo ar apsigalvojo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 06 spalio 2009 - 15:22
QUOTE(shopingas @ 2009 10 06, 16:15)
O dezute su celofanu buvo? Pirkot kaip paprasta ar kaip testeri? Nes jei be celofano, tai gali but toje parduotuveje sumaisyti ar ideta testeris i dezute paprastai. Na as is vienods int. pard. esu pirkus testeri, bet atejo su normalia dezute, nors paprastai paprastoj kartoninej juos siuncia - tai gal tiesiog turejo tu kvepalu dezute ir idejo.

Kitas dalykas yra pati ta parduotuve - tikrai nemanau, kad ten butu neoriginalai (jus paizurekit i kainas, tai ten gana dideles lyginanat su kitomis parduotuvemis).

O pirkejai tik kodukai uzkliuvo? Nes jei visa kita gerai, tai nematau reikalo ko kreipt demesi i tai... Bet jei daugiau pozymiu, tai idomu butu isgirst ir cia. Beje, kas par kvepaliukai?

Siuntinį iš pašto paėmė dukra, bet skambinau, sakė su celofanu buvo. Ne testeris. Dėžutė tokia, kokia priklauso.
visą tekstą buvau įdėjus į pirmą žinutę. tai kas daugiau užkliuvo-nežinau. bet tikiuosi viskas baigsis gerai.
tiesiog ruošiausi kitus kvepalus užsisakinėti iš ten pat, bet jei jie tikrai neoriginalūs tai doh.gif
Atsakyti
As su Furrypadariau mainus, siandien gavau kvepaliukus Dior Star.Kai gaunu visada patikrinu kodukus, kur ant buteliuku ir ant dezutes.Kiek zinau jie turi sutikti.Tiesiog sunerimai, nes jie skirtingi..Ant bonkutes 5J01, O ANT DEZUTES 6K04, TAI MAN IR SUKELE ITARIMA, NES KIEK KVEPALIUKU TURIU, TAI VISI KODUKAI ATITINKA.Tokiu paciu butent neturiu, tai palyginau su Forever and ever ir Criss 1470. tai lyg ir nieko itartino nepamaciau.Net nezinau ka ir galvoti.Kvapas(ju nesu turejus), tai net ir nezinau, koks turetu buti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo n.gaga: 06 spalio 2009 - 16:23
O gal tuoje parduotuveje ka nors sumaise, tiesiog ne i ta dezute idejo...? g.gif
Atsakyti
O argi parduotuveje skirsto po dezutem ir aptraukia celofanu? g.gif
Atsakyti
na nežinau net ką galvot doh.gif
kažkaip nesinori tikėt, kad gali parduotuvė prekiaut padielkėm schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 10 07, 13:36)
O argi parduotuveje skirsto po dezutem ir aptraukia celofanu? g.gif


nu as turejau omeny, ten kur vyksta gamyba. blush2.gif
Atsakyti
Merginos, Hermes mylėtojos, reikia pagalbos.

Gavau kvepalus ir suabejojau dėl originalumo. Ar būna tokios formos 24 Foubourg buteliukai? Šonai lygūs, ne įlenkti.. ir kamštukas kitoks.

user posted image

user posted image

Dugne kažkas nutrinta g.gif

user posted image
Atsakyti
As aisku ne ekspertas, bet tokio buteliuko niekad nemaciau. O kur pirkai? Pirmas klausimas, nuo kurio viskas prasideda. biggrin.gif
Atsakyti