Įkraunama...
Įkraunama...

mano saulutes gimimas

antradienio rytas, iki gimdymo like 10 dienu, snd laukia vizitas pas gyditoja skaiciuos toniukus ir ziures per ekoskopa rolleyes.gif su MB nekantrei laukiam vizito nes MB mate maziuke tik 1na karta. tiesa jau kelios dienos kaip maziuke nepaprastai rami pilvelyje mazai spardosi g.gif
prie gyditojos kabineto laukiamajame desimtys zmoniu, mes su Mb nekantraujam man jau burna dziusta rankos ko tai dreba ziuriu i laukiamajame pakabinta televizoriu kur rodo nacional geografy dokumentini filma apie vaisiaus vystymasi isciose nuo pirmos iki paskutines dienos, karts nuo karto akyse suzimba asara
na ka pagaliau pakviete ir mus i apziura, pagulde mane ant stalo uzdejo dirzus ir laukiam,ziuriu viena moteris salia atejo ir isejau jau kita atejo taip viena kita akeicia o as kaip guliu taip guliu,atejo sesele paklause ar valgiau ka nors saldaus, sakau ne, dave suciulpt labai saldzia tablete rezultatas 0 mergaite beveik nejuda doh.gif tada zadino su tokiu vibratorium i pilva vibravo rezultatas 0, skubiai suncia mane i eko o ten ginekologez diagnoze 3cios stadijos placenta ir mazai vandenu teks skatinti gimdyma, snd isvysiu savo maziuke bigsmile.gif bigsmile.gif
man liepia persirengti ligonines chalatu ir istremia mane i kolidoriu palaukti sesutes kuri mane palides i gimdykla, laukiamajam zmones visi ziuri i mane ir klausineja, kas tau jau saremei prasidejo? o as nusisymsau ir sakau ne maniskis ziuriu pradejo nervuotis pasimetes dar nesupranta kas vyksta, as irgi susijaudinau viskas atrodo kaip per sapna. atejusi sesute mus palydejo iki gimdyklos ir MB liepe laukti uz duru mat man darys tyrima ziures kai gimda organizmas reaguoja i skatinamuosius, nu tada as isvis drebeti pradejau norejau kad mb visad butu salia, bet sesute nuramina kad po 20 min daugiausei po valandos jis gales ateiti, mane nuvede i palata pagulde ir pradejo leisti skatinamuosius as visa drebu is nezinios ir susijaudinimo,vis i palata ateina ginekologe, paklausia ar man neskauda, sakau ne, o ji man sako pas tave labai geri saremei jau tuoj is cia iseisi, tada nusiraminau ir galvoju viskas bus gerai laikykis tu gali snd jau isvysi savo saulute wub.gif na kadangi organizmas iskatinamuosius gerai reagavo mane perkele i kita palata, aisku jau skatinamuju neleido, atejo MB visas pasimetes, nezinojo valanda laiko ka ten su manim daro, o as visa nusiraminus patenkinta jam sakau viskas gerai nesinervuok tu turi mane palaikyti buk ramus, kad as paziurejus i tave nusiraminciau, kagi atejus i palata ginekologei po patikrinimo isvada 3 cm kaklelio atsidarymas kaklelis aukstai bet minkstas unsure.gif kiek supratau atsluoksnevo vandenis ir liepe daug vaikscioti po valandos laiko vaziuosi i kita palata kur prades leisti skatinamuosius ir tada gimdysiu.na kagi su mb isijungem palatoj televizoriu,as pradejau skambinti visiems pranesineti kad snd jau busiu mamyte rolleyes.gif man nieko visiskai neskaudejo kraujas truputy lasejo po atsluoksniavimo.su MB kaip koki kvailelei pradejom skiesti nesamones visokias juoktis is bet ko ir vis negalejom patiketi kas vyksta ir bijojom kas bus toliau, bet as sakau nusiteikti reikia kad viskas bus gerai, kagi praejus valandai mane perveze i kita palata apziurejo kad vis dar tie patys 3 cm pradejo leisti skatinamuosius, pradejo visko klausineti pildyti dokumentus mergaites vardo pavardes ir pan... mb aprenge tokia kvaila zalia apranga vis is jo juokiausi biggrin.gif na ka pradejo leisti skatinamuosius ir kas kokia 15 min vis ateidavo apziureti vis klausia ar ka jauciu o as sakau nieko, sako pas tave labai geri saremiai kaip tu nieko nejauti, as visa apsipatenkinus galvoju cia visai neskaudes doh.gif apziurejus ginekologei nutare nuleisti vandenis, pasirodo vandenu isvis beveik nieko gulint man neisbego, kai atsistojau truputy pavarvejo,galvoju ar viskas mano mergaitei gerai kita mintis i galva nelenda tik kad jei viskas butu gerai unsure.gif dar po valandos ginekologe pasake kad atsidarymas 4 cm as is nustebimo akis isprogdinau sakau per 3 valandas tik 4 cm,o ji man sako palauk dabar viskas vyks greiciau nuo 4 cm atsidarymo unsure.gif ir pasake kad kada noriu galiu darytis epidura, as sakau kolkas tikrai ne jeigu labai skaudes tada, na ir po jos zodziu prasidejo tikrieji skausmingieji saremei po 10 minuciu as jau spaudziau migtuka ir praseu kad kviestu anesteziologe.maniski vel isvijo is palatos mane pasodino ant lovos surete belekaip ir liepe nejudet, o man saremis ateida neturiu kur detis nebeistveriu, kolidoriuj pasigirdo nezmoniskas rekimas kazkas gimde arba saremei buvo, man padarius epidura ileido manisky o jis persigandes sako as maneu kad tu ten reki ir jau gimdai biggrin.gif po epiduro usimaniau sisiuku pati padaryti negalejau teko kisti vamzdely ir nuleisti man siusiuka blush2.gif saremius jauciau daznai bet buvo pakenciami vis laikeu MB ranka kalbejomes ir laukem kas bus toliau nezinojom kiek dar laiko cia busim doh.gif po puses valandos skausmas man pradejo didedi imac desniame sone tada ginekologe akusere liepe atsigulti ant to sono, pagulejus ant to sono skausmas vis didejo ir didejo, spaudziau mb ranka ir vel uzsimaneu i toleta kada atejo akusere manes ismyzdinti biggrin.gif liepe vel atsiversti ant nugaros, ziuriu kad vos pajegiu tai padaryt o skausmas nezmoniskas, jausmas kad jau uzsimaneu ir kaku as jei sakau nezinau kas man yra o ji sako tuoj paziuresim sako tau jau visi 10 cm atsivere sakau as noriu stumti sako stumk o maniskiui sako paziurek teveli jau plaukucius matai doh.gif as negalejau patiketi kas su manim vyksta, akusere iseidama pasake kad jau vaziuosim i gimdykla jei isejus man vel uzejo noras stumti, nznojau ar galiu ar ne sakau MB bek paklausti kad paskui nepadaryciau ko ne taip, akusere liepe stumti,akimirka mane kad apsikakojau nieko nemaceu pati MB sake kad kazkoki kraujo kresuly istumiau doh.gif na mane jau veza i gimdymo kabineta, ten nuo lovos kelia ant lektuvelio, man jau akyse tamsu norejau laikyti mb uz rankos bet akusere liepe isikibti i lektuviuko rankenas ir kai bus noras stumti stiprei stumti, vis astsisukau i MB jis i mane ziurejo tokiom didelem ispustom akim lyg noredamas ka nors padeti gloste man galva kalbejo i ausy , o as stumiau taiip kaip liepe akusere per viena stumima akyse ziaurei uztemo sakau akuserei as alpstu o ji sako pailsek galvoju kad tik viskas gerai butu mazytei reikia pasistenkti jau girdejau kaip liepe pakviesti kazkoki daktara galvojau jau mane kirps, tada vel pradejau stumti stiprei stiprei is visu jegu girdziu gyditoja sako nesustok pasistenk jau tuoj tuoj , o man oro truksta akyse aptemo krutine skausmas perejo ir burnoj pasijuto krauto skonis ir jauciu kaip islindo mazytes galvyte atsisuku i mb nebemokeciau atpasakoti veido israiskos akusere sako pasimk pati savo mergaite o ji dar tik puse is manes islindusi as ja paemeu rankutem pati ir taip lengvai istraukiau pasidejau ant krutines ir pirma kart pamaciau kai pravere savo grazias akutes, pirmi mano zodizi buvo ziurek kokia grazi wub.gif su mb apsiverkem abu is dziaugsmo man jau nieko nebeskaudejo viska buvau pamirsusi norejau tik apkabint ir nepaleist is savo ranku to mazo zmogeliuko kuris taip gailei verke paimtas man nuo krutines wub.gif
Atsakyti
oi kaip grazu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausencia @ 2009 10 10, 13:29)
akusere sako pasimk pati savo mergaite o ji dar tik puse is manes islindusi as ja paemeu rankutem pati ir taip lengvai istraukiau pasidejau ant krutines

ohmy.gif čia kokioj šaly taip?
sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rug @ 2009 10 10, 13:44)
ohmy.gif čia kokioj šaly taip?
sveikinu 4u.gif

ispanijoi ax.gif
Atsakyti
saunuole mirksiukas.gif ,aukite didelios ir sveikos 4u.gif
Atsakyti
saunuole sweikinimai 4u.gif
Atsakyti
prisidedu prie sveikinimų
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
Esi tikra šaunuolė. Sveikinu tave ir tavo šeimą su naujo stebuklėlio atsiradimu...
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Super istorija, saunuole, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu aciu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija wub.gif Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti