Įkraunama...
Įkraunama...

Mano veja 2

Senoji tema
http://www.supermama...hp/t327739.html
Tesiame toliau
Atsakyti
Vyckajau, dar vienas klausimelis.. per ziema vistiek zeme susigules, atsiras ir duobuciu ir t.t., ypac pas mane, kai sena zole buvo ivaryta po zeme.. galima ja bus biski palyginti papildomai, nu ir patromboti.. esama zole pro ta papildoma sluoksi prasimush? ar geriau i ta nauja sluoksni papildomai seklu imaisyti? nesusidarys poto kokie kupstai?
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 10 13, 13:21)
Vyckajau, dar vienas klausimelis.. per ziema vistiek zeme susigules, atsiras ir duobuciu ir t.t., ypac pas mane, kai sena zole buvo ivaryta po zeme.. galima ja bus biski palyginti papildomai, nu ir patromboti.. esama zole pro ta papildoma sluoksi prasimush? ar geriau i ta nauja sluoksni papildomai seklu imaisyti? nesusidarys poto kokie kupstai?

patrombuoti galima, bet tas jusu volas is backos nezinau ar tinkamas nes nera lygus ir pjaus griovelius tie atsikisimai. o siaip imat bet kuri sunku vola ir kai isalas iseina, aisku kai ne purvynas voluojate, ypac voluoti svarbu jaunas vejas.visa kita imanoma, bet reiketu zole paauginti.
Papildyta:
kaip ir zadejau ikeliu pora nuotrauku.
dvi savaites po sejos praejo ziauri liutis ir kadangi nuolydziai nuo trinku suvesti i veja, o vejos gale laikinai supiltos zemes tai zole kuri laika buvo virtusi pelke: http://public.fotki....-/dsc00866.html
dabar atrodo taip, aisku nelemta liutis savo darba padare ir kai kur siek tiek paplove seklas, bet is esmes neblogai ir jeigu dar po saltos savaites kaip zada duos nors kiek silumos, apatinis dar tik dygstanciu zoliu sluoksnis turetu dar pakilti nes dabar jo nuotraukoje net nesimato: http://public.fotki....-/dsc00904.html uztat matosi pirmas sniegas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2009 10 15, 14:53)
patrombuoti galima, bet tas jusu volas is backos nezinau ar tinkamas nes nera lygus ir pjaus griovelius tie atsikisimai. o siaip imat bet kuri sunku vola ir kai isalas iseina, aisku kai ne purvynas voluojate, ypac voluoti svarbu jaunas vejas.visa kita imanoma, bet reiketu zole paauginti.


ta mano backa senai pavyrto suksliu deginino backa.. dabar trombovau tokia paprasta trombokle, prigrusta smelio.. backa buvo geriau - tikrai jums garantuoju smile.gif

tai ok: pavasari - nueina purvynas - isbarstau NPK (kazkuri?)...i plemus primetu grunto, pritromboju.. ar palaukt kl zole pasirodys is isaugs iki keliu cm ir tada barstyti zemes?
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 10 15, 16:04)
ta mano backa senai pavyrto suksliu deginino backa.. dabar trombovau tokia paprasta trombokle, prigrusta smelio.. backa buvo geriau - tikrai jums garantuoju smile.gif

tai ok: pavasari - nueina purvynas - isbarstau NPK (kazkuri?)...i plemus primetu grunto, pritromboju.. ar palaukt kl zole pasirodys is isaugs iki keliu cm ir tada barstyti zemes?


pavasari komplekso su daug azoto arba bet kokio komplekso + salietros ~2kg/a. ir laukiat kas bus smile.gif , jei kazkas bus gal nereiks ir visu tu navarotu, o volavimas reikalingas bet kuriuo atveju nes per ziema jauna zole iskilnoja ir privolavus gauname lygesni pavirsiu. tuomet zeme dar buna nesukietejusi ir pakankamai lengvai pasiduoda volavimui.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2009 10 15, 16:10)
pavasari komplekso su daug azoto arba bet kokio komplekso + salietros ~2kg/a. ir laukiat kas bus smile.gif , jei kazkas bus gal nereiks ir visu tu navarotu, o volavimas reikalingas bet kuriuo atveju nes per ziema jauna zole iskilnoja ir privolavus gauname lygesni pavirsiu. tuomet zeme dar buna nesukietejusi ir pakankamai lengvai pasiduoda volavimui.


nu as si pavasari galvojau su backa pavaikscioti.. bet patingejau.. o be reikalo, kaip isaishkejo smile.gif
Atsakyti
Ar gali kas nors mane apsviesti del vejos auginimo...Bijom,kad busim prisidirbe ir pavasari reikes is naujo sodinti verysad.gif Dvi savaites arem kaip arkliai su grebliais, kauptukais ir kita velniava biggrin.gif Rugsejo pabaigoje zolyte Ornamental kaip ir uzsodinta,atrodo viskas super duper thumbup.gif Bet... prasidejo lietus, sklype apie savaite stovejo balos unsure.gif Drenazas mus pavede...Zolyte pradejo dygti,pradejo matytis zalsvas kilimukas. Bet dabar vis nakti dar ir salnos pasirodo,po sios nakties net ledukai ant balu uzsideje cray.gif Ar kas nors buvot po sodinimo su labai nepalankiais zolei orais susidure? Kiek zinau zolyte netik sudygti,bet dar ir ziemai isisaknyti turi speti,o dabar augimas visai apstojes,nes matyt per vesu jau jai. Kaip manot ar jau reikia nuostolius skaiciuoti?
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 10 16, 09:39)
Ar gali kas nors mane apsviesti del vejos auginimo...Bijom,kad busim prisidirbe ir pavasari reikes is naujo sodinti  verysad.gif  Dvi savaites arem kaip arkliai su grebliais, kauptukais ir kita velniava  biggrin.gif  Rugsejo pabaigoje zolyte Ornamental kaip ir uzsodinta,atrodo viskas super duper  thumbup.gif  Bet... prasidejo lietus, sklype apie savaite stovejo balos  unsure.gif  Drenazas mus pavede...Zolyte  pradejo dygti,pradejo matytis zalsvas kilimukas. Bet dabar vis nakti dar ir salnos pasirodo,po sios nakties net ledukai ant balu uzsideje  cray.gif Ar kas nors buvot po sodinimo su labai nepalankiais zolei orais susidure? Kiek zinau zolyte netik sudygti,bet dar ir ziemai isisaknyti turi speti,o dabar augimas visai apstojes,nes matyt per vesu jau jai. Kaip manot ar jau reikia nuostolius skaiciuoti?


na ir pas mane panasi situacija, bet niekas cia dabar nieko nepasakys, pavasaris parodys kas kaip..
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 10 16, 11:13)
na ir pas mane panasi situacija, bet niekas cia dabar nieko nepasakys, pavasaris parodys kas kaip..


Nekenciu laukimo doh.gif

O jus irgi rugseji apsodinot?
Atsakyti
M.... cia musu rudenine veja smile.gif

Atsakyti
jooo.. menesio veliau sodinta, o koks skirtumelis..

user posted image


Na nieko, gal pavasari atsigaus.. viltis mirsta paskutine biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaban: 27 spalio 2009 - 20:46
QUOTE(kaban @ 2009 10 27, 20:44)
jooo.. menesio veliau sodinta, o koks skirtumelis..

user posted image
Na nieko, gal pavasari atsigaus.. viltis mirsta paskutine biggrin.gif



mes rugpjucio pabaigoje sodinome.. Labai taikem laika, kad be liuciu butu.
Atsakyti