Įkraunama...
Įkraunama...

Tik konkretūs Kalėdinių dovanų sąrašai!

O as pabandysiu surasyti tas dovaneles, kurios nesikartojo arba as to nepastebejau blush2.gif

- Puosnus eglutes zaisliukai/girliandos
- Dantis balinancios juosteles (Crest labai geros)
- Sildancios pusles (dabar visokiu apmegztu buna labai graziai, o mokancios megzti ir pacios galetu taip pasidaryt. As labai faina pirkau parduotuveje FLO smile.gif )
- Termosiniai puodeliai i masina (labai gerai tiems, kurie toliau vaziuoja i darba arba daug keliauja)
- Blizgi kuno pudra/blizgus kuno losjonas (svenciu sezonui pats tas)
- Megstantiems pirti vyrams – vyriski ranksluosciai, kurie uzsideda kaip sijonai tongue.gif
- Grazus kiausiniu dekliukai
- Kompiuterio tases
- Kuprines
- Identifikavimo zetonai, pakabinami ant kaklo (tokie, kaip kareiviai nesioja). Manau ypac patiktu paaugliams. Ten galima parasyti varda, pavarde, sali, kraujo grupe ar dar ka pats sugalvoji. Ju yra parduotuveje „Armijai ir civiliams”, jie nebrangiai kainuoja (apie 20 Lt) ir juos isgraviruoja gal per 10 minuciu. smile.gif
- Zenkliukai, kurie segasi i rubus ar i kuprine (labai graziu mergaitisku yra Imdeco)
- Priedai prie dovanu vaikams – muilo burbulai smile.gif
Atsakyti
o aš kol kas sugalvojau tik mamai. Kadangi ji nusipirko tuos naujus indus su pelargonijom iš Maximos, tai aš sugalvojau šitaip. Pirštinė virtuvei iš tos pačios temos

user posted image

ir siuvinėsiu tokį paveikslą

user posted image


o kitiems dar nesugalvojau.
Gal dukrytei (bus 6 mėnesiukai) naują autokėdutę.
Atsakyti
Dar kažkaip anskti galvoti apie dovana, bet kadangi dauguma bus mano pačios rankų darbo tai jau laukia brolio šeimos paveikslas siuvinėtas (Išsiuvinėjau dar pavasari kai nedirbau) Ir uošvienė pati išsirinko paveiksla kurio nori, kad išsiuvinėčiau, (kadangi dabar laiko mažai tai procesas užsitesė ir manau atiduosiu per kalėdas)
O šiaip pastebėjau tokį dalyka, kad visai būtų galima žaislus dabar pirkti vaikams, jie pigesni. Ir kai lentynos neperkrautos pastebi regis viską, (Nes pries šventes tai kuomet visko pilna, aš susinervinu ir išvis nieko nebeieškau.) O pas mus net 5 mažyliai (aišku savas nuosavas tik vienas biggrin.gif )
Vyro sese laukesi, tai ji gaus koinyčiu megstų leliukui, kaip nors gražiai apipavidalinsiu.
Ai dar prisiminiau, kad labai neišlaidauti ir nepirkti bereikalingų dovanų tai artimiesiems dovanosiu štai ką:
user posted image
Vyną ar šampaną papuošiu šitaip, ir pati padarysiu dėžutes į kurias pridėsiu saldainių.
Manau tai bus dovanos mamai, pusseseriai, "Švogerkai"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 24 spalio 2010 - 10:02

 ! 
Dar kartą primenu, kad ši tema skirta tik konkretiems dovanų sąrašams.

Prašau nerašyti tokių žinučių, kaip "nieko nesugalvoju...", "kaip gražu...", "kokia puiki idėja..." ir pan.
Atsakyti
Na šiais metai planuoju taip:
Mamai: Užrašų knygutę naują, gražią (jai reikalingas daiktas), receptų knygą (nes labai mėgsta gaminti)
Tėtei: Teleloto bilietų (fanas biggrin.gif ), o daugiau nieko nesugalvojau... schmoll.gif
Draugei: Mielą niekutį kažkokį už kelis litukus, nu kažką tokio mielo...Gal ir pati ką padarysiu ax.gif
Tetoms ir krikšto mamai: po kalėdinių žvakučių rinkinį.
Dėdėms: Nesugalvojau... doh.gif

Na reiks dar pasukti galvą dėl dėdžių ir tėtės...Nes jau daug kas dovanota, o juk to paties nedovanosi...Na žinoma dar atvirukai kiekvienam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kramtoškė: 25 spalio 2010 - 09:11
Mano planuojamas ir pradedamas įgyvendinti sąrašiukas:
Mamai su vyru - stalelis pusryčiams į lovą.
Tėtei su drauge - stalo žaidimų rinkinys arba autorinės židinio grotelės.
Anytai - paties dekoruota žvakė, daikčiukas žvakėm užgesinti (toks kaip varpelis ant ilgo pagaliuko) ir gražiai papuoštas vyno butelis.
MV - žurnalo prenumerata ir dar koks mielas niekutis smile.gif
Vyro sesei - knygos skirtukas, pačios vertas.
Draugei - apyrankė ir arbata.

Visiems kitiems - meduoliai, vynas, smilkalai, rygos muiliukai...
Atsakyti
kadangi megstu sventems ruostis is anksto tai pas mane jau viskas supirkta ir supakuota lotuliukas.gif
tevams-po puodeli ir savo siuvineta paveiksla.
uosviui-vitaminai
mb sesei-burbulai i vonia
mb seses vyrui-prieskoniai keliu rusiu skirti zverienai
mb sunenui-knyga-enciklopedija apie karus vykusius pasaulyje
seneliui-arbatos puodelis ir arbata
seneliams-arbatos puodeliai,arbata ir sokoladas
savo sesei ir jos vyrui-kvepiantys muilai ir kuno kremas
savo duktereciai-treningai(nes zaislu ir taip kruvas gaus tai klausiau ko reiketu,tai pasake bet ka tik ne is zaislu)
savo sunenui-taip pat treningai(nes su zaislais ta pati situacija)
broliui-tasiukas per peti labai nori bet niekas neperka
savo dukrytei-siuvinejimo paveiksliukas nes labai nori ismokti,velimo vilna,ivairus karoliukai,vielutes,auskaru kabliukai ir t.t.zurnalo prenumerata metams(sita dar reiks uzsakyti)dar telikas sugedo jos kambary tai ziuresim kaip iseis doh.gif lotuliukas.gif ir beabejo sokoladukai kinder delise(kazkoks pamisimas del ju)
vyrui-zurnalo apie medziokle prenumerata metams(dar reiks uzsakyti)chalatas,apatinis trikotazas su linksmais paveiksliukais lotuliukas.gif
Atsakyti
Viskas! bigsmile.gif Kaledines dovanos jau aiskios ;DD
Mama: receptu knyga, uzras knygute, atvitrukas.
Tete: Teleloto bilietai (dekoruotame voke), pinigine, atvirukas.
Drauge: Minkstas kaledinis mielas zaisliukas, atvirute.
Dedes, tetos ir kiti: Sausainiukai, zvakutes, mieli daikciukai smile.gif

Na, po veliniu reiks pradet ieskot jau wink.gif
Atsakyti
Mano sąrašas kol kas dar ne pilnas:
Mama - blakstienų tušas ir paakių kremas/vokų žalė.
Pusseserė - blakstienų tušas, makiažo valiklis, ekologiškas lūpų blizgis.
Krikštamotė - alyvuogių kūno kremas ir veido kaukė.
Tėtis - kvepalai (ir galbūt įrankių dėžė).
Anytai - skėtis, kuris tilptų rankinėje, nes jos sulūžo.
Liko sugalvoti sesei, jos draugui, pusbroliui, vyro sesei ir jos draugui, vyro tetai ir dėdei bei aišku pačiam brangiausiam wub.gif Galvoju MB dovanoti šlepetes su masažiniu padu ir šiltus padukus į batus, nes jis nenori pirkti žieminių batų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princese_Leja: 27 spalio 2010 - 08:43
Ir aš pasidalinsiu keleta idėjų.
Štai mamai jau nuo vasaros pradėjau siūti virtuvinę staltiesę , labiau tinkančią progai, su atskirom servetelėm apnėrimais ir tt.
Teciui replytes su indeliu riesutams, nes labai jau didis riesutu megejas
Broliui didžiam žvejui, manau būtų šaunu prigriebti specialius rankų ir kojų šildukus iš parduotuvės "armijai ir civiliams" , kad jei sumąstytų žiemą žvejoti, nesušaltų rankų anei kojų smile.gif
Brolio žmonai niekaip nesugalvoju g.gif Ji pas mus nestuke.gif
Brangiajam piniginė būtų kaip tik laiku, nors minėjo, kad visai pasirašytų šauniai pižamai ar šalikui, bet piniginė vistiek suplyšo, tad tikriausiai šioms Kalėdoms bus piniginė.
O vis kita dar apmastymuose rolleyes.gif

Beje dar neblogą nuorodą mano manymu įmesiu, gal kam pravers , čia tikrai ne reklama biggrin.gif
http://www.siltukai....u-siltukas.html
Atsakyti
Na va, as irgi jau daug maz sugalvojau, ir kai ka jau nupirkau smile.gif
Dukrytei : baby borna su puoduku ir tt, didele pasaku knyga, suknele, delione ir saldumynu.
Brangiausiui : mp3, ir pinigine, na ir beabejo saldumynu.
Mamai: greiciausiai SPA savaitgali ir dar kanors i vonia, druskos ar burbula, saldumynu smile.gif
Tevui : losijona po skutimosi, ir irasysiu i cd visokiu megstamu dainu i masina kad isidetu.
Sesei: stresa mazinanciu alieju, i vonia burbulu, ir jos mylimiausiu Rafaelo smile.gif
Svogeriui: vitaminu greiciausiai
Duktereciai: knyga, Hello kitty auskariuku ir dar truputeli pinigeliu, nes taupo
MB mamai: knyga, arbatu rinkini
MB sesei su draugu: vyno, saldainiu, na ir dar kanors
Na ir po teleloto bilietuka visiem smile.gif
Atsakyti
Dukrytei: enciklopediją (ji labai domisi viskuo, jai tai patiks) ir blizgančių tušinukų (labai mėgsta piešti, rašyti atvirutes) tongue.gif
Sūneliui: lego kaladėles, šiltą žieminę kepurėlytę ir žmogų vorą. biggrin.gif wub.gif
Vyrui: kvepalus, skutimosi putas g.gif
Mamai ir tėčiui: mano gamybos sausainiukų, kavos ir kojinių, mamai skarą mirksiukas.gif
Vyro mamai: skarą, saldainių
Vyro tėčiui: arbatos (labai ją mėgsta) ir mano gamybos sausainių
Vyro broliui ir jo šeimai: vonios rinkinuką (muilas, želė, druskos, putos)
Mano sesei ir jos šeimai: megztinį sesei, o jiems abiem bilietus į „Moscow City Ballet“ – „Gulbių ežeras“.

Gal dar ką pakeisiu. smile.gif
Atsakyti