IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

13 Puslapiai: « < 6 7 8 9 10 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Seksualinis smurtas šeimoje, ar niekad tokio neįmanoma užfiksuoti?

liute
post 2013 10 05, 19:20
Paskelbta: #85

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 885
Prisijungė: 2003 04 26

Pirmas vaikas:1997
Antras vaikas:1998
Trečias vaikas:2001
Ketvirtas vaikas: 2008
Penktas vaikas: 2009
Šeštas vaikas: 2011

Apdovanojimų: 0

QUOTE(MrGoodGuy @ 2013 10 05, 16:02)

Jūsų moteriškas dėmesio bei romantikos poreikis yra niekuo ne svarbesnis, ne teisesnis ir ne geresnis, nei vyro poreikis geram, gašliam seksui. Tai yra ne tapatūs, bet tokie pat svarbus ir būtinai dalykai ;)
*

visiškai pritariu :)

o dėl mano patarimo, na gal tada žmogus supras, KAIP tai tau svarbu, jei jau net į viešą erdvę rašai

bet greičiausiai nesupras, užjaučiu tave
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
migdolai
post 2013 10 05, 20:02
Paskelbta: #86

Patyręs dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 107
Prisijungė: 2009 03 16
Vieta: Barselona

QUOTE(liute @ 2013 10 05, 18:20)
visiškai pritariu :)

o dėl mano patarimo, na gal tada žmogus supras, KAIP tai tau svarbu, jei jau net į viešą erdvę rašai

bet greičiausiai nesupras, užjaučiu tave
*

o kai supras, tai ir noras atsiras?
+Quote Post
given444
post 2013 10 05, 20:06
Paskelbta: #87

Super senbuvis

Žinutės: 6573
Prisijungė: 2003 10 07
Vieta: very far from my India

Pirmas vaikas:visi, kiek reikia

nezinau kodel dingo poreikis.. variantai: zmona kazka isgyvena, viduje - krize, jei dingo poreikis, labai daznai todel, kad vartoja KT (kontraceptikus), kazkokia lengva depresija ir siai libido sumazejimas.

kalbetis kalbetis, , bet zinoma - nuo kalbu libido nepakils.

ka toliau patariu? toliau daryk sau laisvus sprednimus ir tiek. jei meiluze zmonai nepriimtina (ar tau paciam), nu suteikit galimybe buti laimingi - patapkit laisvi, atsiriskit.

tavo poreikiai suprantami, bet kad kritikuoji ankstesnius postus - tai nesuprantama. nes seksualinis smurtas vis tiek egzistuoja. tik jo riba labai slidi. :)
ir moterys cia visai ne hiprokites, kaip vadini :) nes...pagalvok pats, ko tu nori kad ji skestusi, bet viduj nenoretu taves - tai vis tiek ji liks hipokrite.

zodziu, jei jau PENKERI METAI- KAIP PROBLEMA EGZISTUOJA PAS JUS.... laikas skirstytis. o gal ji seniai turi su kuo jai fainiau myletis.
+Quote Post
lututė
post 2013 10 07, 15:00
Paskelbta: #88

Super senbuvis

Žinutės: 3563
Prisijungė: 2008 08 19
Vieta: Kaunas

QUOTE(MrGoodGuy @ 2013 10 05, 19:02)
pradžioj viskas buvo gerai, būdavo ir po 4 kartus per dieną. Po poros metų bendro gyvenimo reikalai pasikeitė ir, štai, jau ketveri metai turiu problemą.

*

Gal persisotino?
Gal nespėja pasiilgti?
Gal mintyse kas kitas?
arba tiesiog nusilpęs libido dėl streso,tam tikrų medžiagų trūkumo ar sveikatos problemų.Ir...na nereikia tikėtis,kad iki pensijos bus 4 kartus per dieną :) bėgant metams,kartų mažėja. Kartais būna ir atvirkščiai,spėju,kad netgi didesnis procentas,kai nenori vyrai :rolleyes: ...nes...stresas,nuovargis,kompas,klimaksas...
ech,nėr teisybės ant šio svieto :lotuliukas:
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2013 10 05, 21:06)
jei dingo poreikis, labai daznai todel, kad vartoja KT (kontraceptikus)
*

vavava...čia labai rimta priežastis,nes teko girdėti tai labai artimoje aplinkoje.Viskas pasitaisė,metus vartoti vaistus-svoris,libido ir dar keli dalykai...
+Quote Post
Ozito
post 2013 10 22, 10:56
Paskelbta: #89

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 376
Prisijungė: 2011 09 27

Hmmm.... pastebejau, kad pas mane namuose situacija labai pradeda panaseti i autoriaus aprasyta, kitaip sakant mylimes tik kada jinai nori, o nori pora kart i menesi, pirma savaite po menesiniu :) bandziau del to sneket, tai pradejo man aiskint, kad myletis reikia kai abu to nori, kitaip sakant kai ji to nori. O va kai as lendu, tai visada nenoriu, nepyk... Blemba, kartais buna, kad lenda, glamonejas, buciuoja, o kai jau viskas pas mane "paruosta" zinoma po trupiti pradedi lysti zemiau, tai is kart tokia: "Nelysk, buk geras, as tik siaip pasiglamonet, pasibuciuot norejau..." wtf ? :piktas siaip suprasciau jai tas butu tik karta ar du, bet tai kad jau antrus metus jau tas tesias. Na seksas man tikrai nera pirmoj vietoj, bet tai irgi labai svarbi dalis. O kalbeti kaskaip neina, nenori klausytis, nervuotis pradeda, o ir palikt nesinori - myliu. Bet jai taip ir tesis, nieko nebus, teks. nezinau kaip taisyti sia situacija.
+Quote Post
Alexandra.R.
post 2013 10 22, 12:04
Paskelbta: #90

Super senbuvis

Žinutės: 3023
Prisijungė: 2004 12 14
Vieta: pasiklydusi visatoje

Pirmas vaikas:yra ir labai mylimas

QUOTE(Ozito @ 2013 10 22, 10:56)

*

jei gerai supratau, tai mylisi tik per vaisingas dienas? Na, tai gaunasi, kad pastot nori ir sorry, bet niekam daugiau jai nesat reikalingas. Pasimyli, pasidaro testa, nenescia, tai vel laukia vaisingu dienu :hm ne, na gal as klystu, nes kazkaip biski cia ziauriai gaunasi :hm
+Quote Post
Ozito
post 2013 10 22, 12:31
Paskelbta: #91

Ištikimas dalyvis

QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 10 22, 13:04)
jei gerai supratau, tai mylisi tik per vaisingas dienas? Na, tai gaunasi, kad pastot nori ir sorry, bet niekam daugiau jai nesat reikalingas. Pasimyli, pasidaro testa, nenescia, tai vel laukia vaisingu dienu  :hm ne, na gal as klystu, nes kazkaip biski cia ziauriai gaunasi  :hm
*

Gal, nes jau as ja irgi pradedu "per danti traukti", kai pamato koki leliuka is karto tokia svajingai "o kada mes turesim savo leliuka ?" tai as jai "visu pirma, kad butu leliukas, myletis reikia... kuom mes nelabai ir uzsiemame...", nu bet santykiai, viskas ciki, isskyrus lovos reikalu. Ten beje irgi viskas liux, tik kad per retai !!!
+Quote Post
Ozito
post 2013 10 22, 12:47
Paskelbta: #92

Ištikimas dalyvis

"Kaip taisyklė, šios moterys labiau vertina ne patį pasimylėjimą, o tai, kas būna prieš ir po: apsikeitimą informacija („seksas gerai, bet pasikalbėkime“), arba energija („seksas gerai, bet ką tu man jauti?“). Ir vertina taip stipriai, kad gali apsieiti be sekso neribotą laiką be didelio sielvarto. Seksas joms gali būti ne savaime vertinga veikla, o tik vartai į meilę. Arba į bendrumą. Arba į saugumo jausmą, kurį suteikia prisirišimas"

dieve, kaip cia sudetinga... Kaskada, atsimenu, sake, kad :"Va kaip fainiai, atsimeni, kai pradzioje mane viliojei, gundei, kol galu gale, suviliojai..." Kaip, blyn, jai paaiskinti, kad mums, vyrams, tikrai idomu, kai, pvz. koks daiktas sugenda, ji sutaisyti, kad jis veiktu ir kai jis veikia sutaisytas, vyras dziaugiasi, bet jeigu tas daiktas pradeda gesti pastoviai, ji taisyti tiesiog atsibosta ir tada kyla mintis isigyti nauja, kuris veiks be problemu, nuo kurio uzteks dulkes nuvalyt ar ten kokius ten sraigtus sutept, o ne :sex atsiprasant 3 dienas, kad jis 1 vakara veiktu. Kartais jei daiktas daznai luzta, ne meistras blogas, o pats daiktas brokuotas :angry: P.S. Tik nepradekit sukaut, kad lyginu moteris su daiktais, cia tik metafora :)
+Quote Post
ooo
post 2013 10 23, 20:25
Paskelbta: #93

Super senbuvis

Žinutės: 15113
Prisijungė: 2006 12 13
Vieta: Vilnius

Pirmas vaikas:esu teta
Antras vaikas:esu teta
Trečias vaikas:esu teta
Ketvirtas vaikas: esu teta
Penktas vaikas: esu teta :)

o pas mus sekso prasme situacija kaip pas Pege su Elu is vedes ir turi vaiku. kiekvienakart kai ziuriu ta seriala, man kyla klausimas is kur pas juos du vaikai su tokiu vyro poziuriu i seksa.
musu poroj as esu "teroriste". o ka man daryt, jei duok dieve karta i menesi? dabar jau trecias menuo "sausai".
jai kyla minciu viagros i kava pabarstyt - ale cia jau ne tik psichologinis, bet ir fizinis smurtas jau gautusi? :hm
+Quote Post
lututė
post 2013 10 24, 09:32
Paskelbta: #94

Super senbuvis

Žinutės: 3563
Prisijungė: 2008 08 19
Vieta: Kaunas

QUOTE(Ozito @ 2013 10 22, 11:56)
Blemba, kartais buna, kad lenda, glamonejas, buciuoja, o kai jau viskas pas mane "paruosta" zinoma po trupiti pradedi lysti zemiau, tai is kart tokia: "Nelysk, buk geras, as tik siaip pasiglamonet, pasibuciuot norejau..." wtf  ? 
*

matai...pas vyrus viens -du viskas paprasta,o moterys...svarbiausia moters erogeninė zona yra smegenys.Jei jos apkrautos kažkuo-t.y. jei vyrai prikrauna į jas mėšlo ir nuoskaudų-koks jau ten noras mylėtis.Arba kai moteris būna apsėsta kokios nors įkyrios minties,na , tavo atveju kad ir apie kūdikį...
Dar man kilo mintis,gal jinai staiga susierzina,kai pradedi perdaug forsuoti veiksmą... :rolleyes: na,supranti,gal jai įžangos mažai-leisk pačiai susitvarkyt...o gal ją numuša kažkoks tavo įprastinis ritualas šiuo metu,kurio ji pakęst negali,o nenorėdama tavęs liūdint,neprisipažįsta... :hm Pabandyk paklaust ar erzina ją kas tuo metu... :hm
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2013 10 23, 21:25)
jai kyla minciu viagros i kava pabarstyt - ale cia jau ne tik psichologinis, bet ir fizinis smurtas jau gautusi?  :hm
*

na,mano švogeris pats nelinksmai juokauja,kad jau sėdi ant atsarginių suolelio...dėdei virš 50-tai gal šiuo atveju mėlynų piliulių ir reikėtų...
o gal taviškiui tiesiog reik papildų vyrams ar ką nors paįvairint... :rolleyes: rutina juk irgi žudo... :hm ai...paprasčiausia pasiklaust tiesiai... :rolleyes:
+Quote Post
Maji
post 2013 10 25, 20:31
Paskelbta: #95

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1367
Prisijungė: 2013 05 24

QUOTE(Ozito @ 2013 10 22, 13:31)
Gal, nes jau as ja irgi pradedu "per danti traukti", kai pamato koki leliuka is karto tokia svajingai "o kada mes turesim savo leliuka ?" tai as jai "visu pirma, kad butu leliukas, myletis reikia... kuom mes nelabai ir uzsiemame...", nu bet santykiai, viskas ciki, isskyrus lovos reikalu. Ten beje irgi viskas liux, tik kad per retai !!!
*

Tu kartais ne mano vyras? :hm
+Quote Post
Vyšnaitė
post 2013 11 04, 23:29
Paskelbta: #96

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 249
Prisijungė: 2005 07 28

Pirmas vaikas:Yra
Antras vaikas:Yra
Trečias vaikas:Nebereikėtų

Teko man karta nuosirdziai pasikalbeti su vienu vyriskiu, kurio lovos reikalai panasus i cia pasisakiusiu jaunu vyruku. Tik jis ne du, ne keturis metus taip gyvena, o apie dvidesimt. Sakesi, kad suka kairen progai pasitaikius. Neturi kitos iseities. Zmona ir vaikus myli, skirtis nenori, o sekso nu labai nori. Vyriskis patrauklus, tai manau, kad dideliu problemu su nuotykiais tikrai nera. Jo zmona turbut tiki, kad jis jai istikimas. Arba jo nebemyli ir jai lygiai dzin, su kuo jis savo poreikius tenkina. Supratau, kad jis aplink ja su gelemis nebelaksto kaip tie jauni vyrukai. Noriu pasakyti, kad moterytes, o ypac jaunu vyruku zmonos, neturetu naiviai tiketi, kad jis pora kartu i menesi gaudamas, taip ir temps visa gyvenima. Nes jaunam vyrui susitaikyt su dviem kartais i menesi ar i metus neiseis, bent jau as tuo netikiu. Ateis laikas, kai pabegs suvisam arba meiluze ne viena isitaisys. Mes, moterys, norim geliu ir zvakiu, vyrai nori sekso. O pokalbiais ir kompromisais neiseina sugundyt. Nori cia ir dabar ir taskas. :)
P.S. tas aprasytas vyrukas mano giminaitis - kad nefantazuotumet :geda2:

Šią žinutę redagavo Vyšnaitė: 2013 11 04, 23:31
+Quote Post

13 Puslapiai: « < 6 7 8 9 10 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 10 25, 05:30

Atsakomybės apribojimas