Įkraunama...
Įkraunama...

Drėgmės surinktuvas

Gal kas galit patarti, ar yra kur gauti drėgmės surinkėjų?
Turiu omeny tuo baltus grūdelius mažuose maišeliuose, kur būna, pvz, perkant naujus batus batų dėžėj. Labai kaupiasi drėgmė kambariuose, kurie į šiaurės pusę, ypač kol nebuvo įjungtas šildymas, jau kai kur ir pelėsiu pradeda smirdė cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamparam @ 2005 10 21, 13:24)
Gal kas galit patarti, ar yra kur gauti drėgmės surinkėjų?
Turiu omeny tuo baltus grūdelius mažuose maišeliuose, kur būna, pvz, perkant naujus batus batų dėžėj. Labai kaupiasi drėgmė kambariuose, kurie į šiaurės pusę, ypač kol nebuvo įjungtas šildymas, jau kai kur ir pelėsiu pradeda smirdė cry.gif


Yra yra 4u.gif Tik ne tokie apie kuriuos tu kalbi, o elektriniai. Juos galima išsinuomoti. Kaina kažkas 50Lt dienai +PVM
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2005 10 21, 13:29)
Yra yra 4u.gif  Tik ne tokie apie kuriuos tu kalbi, o elektriniai. Juos galima išsinuomoti. Kaina kažkas 50Lt dienai +PVM


Tai kad labai jau brangiai schmoll.gif Man užtektų tų grūdžiukų pamėtyt į lentynas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamparam @ 2005 10 21, 14:11)
Tai kad labai jau brangiai  schmoll.gif  Man užtektų tų grūdžiukų pamėtyt į lentynas  ax.gif


Nepigiai, bet geri daikčiukai, per parą kažkur apie kibirą vandens prirenka, jei daug drėgmės ax.gif
O apie grūdukus nieko nežinauuser posted image
Atsakyti
Labas moterytės,
drėgmės surinkėjai parsiduoda senukuose, tai kazkoks plytos formos daikčiukas, kuri pastačius dregmė esanti patalpose atsiduria jame, po to reikia išpilti ir vel gaudyti dregmę, jokios elektros, jokiu laidu... kainuoja apie 20-30 lt. Sekmes gaudant drėgmę.
Atsakyti
QUOTE(Srekas @ 2005 10 21, 15:01)
Labas moterytės,
drėgmės surinkėjai parsiduoda senukuose, tai kazkoks plytos formos daikčiukas, kuri pastačius dregmė esanti patalpose atsiduria jame, po to reikia išpilti ir vel gaudyti dregmę, jokios elektros, jokiu laidu...  kainuoja apie 20-30 lt.  Sekmes gaudant drėgmę.


Ačiū, varysiu ieškot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamparam @ 2005 10 21, 18:17)
Ačiū, varysiu ieškot  4u.gif


ir jei rasi bei nusipirksi, parašyk ar padėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 10 22, 12:39)
ir jei rasi bei nusipirksi, parašyk ar padėjo  mirksiukas.gif


Nu va, buvau Senukuose, bet nieko panašaus ten nėra schmoll.gif
Turbūt Šrekas pajuokavo... O mano siena jau pradėjo pelyti cry.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad nepavyko rasti, o toks daiktas tirai yra, kainuoja 33lt. http://www.senukai.l...id=000050576837 jei atsidarys nuoroda viska pamatysi, jei ne jis vadinasi DRĖGMĖS SUGĖRIKLIS KOD:000050576837 sėkmės gaudyti drėgmę. 4u.gif
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kokiu principi tas "sugėriklis" veikia? Kokios kvadratūros kambariui kokio kiekio tų senukinių sugeriklių reikia. Jie vienkartiniai ar kaip?
Ale aš ir tundra, pastoviai atsilieku nuo gyvenimo doh.gif
Atsakyti
na va as irgi nezinojau tokio dalykelio, labai jus cia mane nudziuginot, nes dideliam vonios kambaryje kur langas yra tikrai manau bus daug dregmes, o jos visai nesinori ten schmoll.gif
aciu uz jusu zinias 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O ar kas nors bandėte tą sugėriklį , ar geras, ar padeda, ar pastačius jį nesirenka drėgmė ant langų stiklo?
Atsakyti