Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 05, 17:03)
Sicija, Lung - as esu kepus saldytas bandeles 

Turiu vistos, reikes kada prie jos banduciu iskept. Bet tada i skardele vandens nei aliejaus nepilt ar ne? Tiesiog sudet blauzdeles, bandeles, pakildyt ir - orkaiten....? O ka reiskia suktas? Pynes? Man labai skanu tokios bandutes/lyg gelytes - na, iskocioji tesla virvele, surisi (viena karta) ir galiukus uzkisi.

Na va, iš ko visai nesitikėjau, tai iš Mrs.R. prisipažinimo dėl šaldytų batonų biggrin.gif

Apie vištą su bandelėm. Suktos - t.y. iškočioju iš tešlos lakštą, supilu daug smulkinto svogūno, prieskonių, susuku, supjaustau (na, kaip paprastos cinamoninės bandelės), šiek tiek pakildinu. Skardą tik lengvai patepu aliejum ir dedu bandelė/vištelė/bandelė/vištelė/bandelė... Taip pridedu pilną skardą, gana tankiai, pradžioj kepu pridengus kokia folija, o vėliau atidengus. Kartais reikia įpliti vandens, geriau kokio sultinuko. Viskas tiesiog gražiai išsitroškina vištienos sultinyje, labai skanu vištienos gabaliukai su tom bandelėm wub.gif Jau kaip užsimaniau šito gėrio doh.gif
Atsakyti
Panos, suerzinot su bandelėm, papasakokit gi viską nuo pradžių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sicija @ 2009 12 05, 17:45)
o gal kas mate parduotuveje kur saldyti produktai yra saldytu bandeliu,duonos,batonu ir t.t. ar kuri kepete? ar skanu gaunasi ?


Anksčiau pirkdavau. Skanios. Kai nusipirkau duonkepę tokių dalykų nebeperku.
Papildyta:
QUOTE(Lung @ 2009 12 05, 17:55)
Nemanau, kad čia atsiras bandžiusių kepti šaldytus batonus  smile.gif
Juk mūsų tikslas - savo rankomis (na gerai, kartais duonkepės mentelėmis  biggrin.gif ) kepta duonelė  4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu del saldytu bandeliu,reikes ismeginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 12 05, 13:50)
manau reikia kopustus pasmulkint, idet svoguno, aliejaus sauksteli cukraus, galima smulkintu grybu, siek tiek prieskoniu pagal skoni ir tau idaras prasom tongue.gif

Nežinau, ar nepatroškinti rauginti kopūstai bus skanu įdarui g.gif
QUOTE(Ledum @ 2009 12 05, 13:41)
Šitokias su spirgučiais atsimenu nuo vaikystės, bet ragavau su raugintais kopūstais. Kokios skanios. Bet nežinau kaip įdarą pasidaryti.  blush2.gif


Šiaip kopūstiniam įdarui imami rauginti ( galima ir šviežių) kopūstai, suverčiami į keptuvę, kurioje prieš tai pakepinom aliejuje svogūniukus ir lengvai apkepam, tada užpilam truputi sultinio ar kopūstų rasalo, ar tiesiog vandenuko uždengiam keptuvę dangčiu ir patroškinam apie 20 min. Jei liko per daug skysčio, ji nupilam. Štai jums ir įdaras bandelėms. Galima dar patobulinti. Svogūnus pakepinti ne aliejuje, o su šalto rūkymo šonine ar kaimiškais lašiniukais, galima į dėti truputi pomidorų padažo.
Man skaniausias kopūstų įdaras su šonine, pakepta su svogūnais ir trupučiu pomidorų padažo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upė: 05 gruodžio 2009 - 21:49
Ir aš taip darau, tik dar raugintus kopūstus truputi perplaunu(kad ne tokie rūgštus butu) ir jei netingiu(arba ne Adventas) tai kepu ne ant aliejaus, o ant spirgų su svogūniukais thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
patroskinti kopustai bus zymiai minkstesni ir saldesni, kiekvienam pagal skoni, kadangi as ju mazai valgau tai lb retai darau ka nors is ju, man sriuba bei raugintu kopustu troskinys su bulvem ir mesa nieko, o siaip nemegstu as ju nei raugintu nei svieziu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 12 05, 07:54)
Koks grožis  wub.gif  Galima receptuką ?

wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 06, 12:44)

ačiukas, tik kaip dabar išversti šveistinius miltus į anglų kalbą doh.gif Aš net lietuviškai tokių negirdėjus g.gif

Mergytės, vakar sūrio/pipirų duonelė eilinį kartą išėjo nereali. Gaila, kad duonkepė kepa mažus kepalėlius, galėtų tokius kaip parduotuvėje dydžius kepti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 12 06, 18:34)
ačiukas, tik kaip dabar išversti šveistinius miltus į anglų kalbą  doh.gif Aš net lietuviškai tokių negirdėjus

Manau, kad cia bus tokie stambaus malimo.... EInu paziuresiu kaip pas mane ant poko uzrasyta, nes turiu tokiu stambiu.... Coarse ground Wholemeal flour... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 12 06, 21:34)
ačiukas, tik kaip dabar išversti šveistinius miltus į anglų kalbą  doh.gif Aš net lietuviškai tokių negirdėjus  g.gif

Mergytės, vakar sūrio/pipirų duonelė eilinį kartą išėjo nereali. Gaila, kad duonkepė kepa mažus kepalėlius, galėtų tokius kaip parduotuvėje dydžius kepti  doh.gif

as dėjau rupius miltus wink.gif thumbup.gif
http://www.malsena.l...i_rupiniai.html
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2009 12 06, 21:34)
Mergytės, vakar sūrio/pipirų duonelė eilinį kartą išėjo nereali. Gaila, kad duonkepė kepa mažus kepalėlius, galėtų tokius kaip parduotuvėje dydžius kepti  doh.gif

na man 1,5 kg tai didelis kepaliukas.o ir 1 kg thumbup.gif parduotuvej po 700-800 gr,bet pusta jinai,kaip orine,o cia soti,skani
na dziaugiuosi as ta duonkepe ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamzelka: 06 gruodžio 2009 - 21:07
gal kuri kepėt juodą BORODINO duonelę su kalendra? blush2.gif
Atsakyti