Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

sveiki, neradau tokios temos tai dristu pradeti nauja blush2.gif
ziauriai kankinuosi su skrandzio skausmu, o gydytojas liepia gert tik raminanciu ir trauklapiu arbatos.
Rijau ta zarna, rado skrandzio eroziju. Gal kas turit toki "dziaugsma" ir galit pasidalint patirtimi.
dekojuuu unsure.gif ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Esant erozijoms reikėtų vengti riebaus, aštraus, rūgštaus maisto(negalima ir citrusinių vaisių), šokolado, kavos,gazuotų gėrimų, pipirmėčių, negalima rūkyti, nevartoti alkoholio. Reikia valgyti reguliariai ir nepersivalgyti. Šiaip aišku ir nervintis reiktų kuo mažiau ax.gif Kasdien valgykit sriubas ar natūralų sultinį(ne iš kubelių), vietoj kepto maisto rinkitės troškintą ar virtą smile.gif
Dar venkit per šalto ar per karšto maisto. Jeigu kažką dar prisiminsiu-parašysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 12 lapkričio 2009 - 10:11
Jammin1,aciu, kuo nuosirdziausiai ax.gif ax.gif o gydytis vaistais jokiais nereikia?
rukyti, tai nerukau, bet va su sokoladu tai suvargus esu, kiek as jo valgiau visa gyvenima doh.gif o kodel negalima jo? dirgina skrandi? o kakava gerti galima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 12 lapkričio 2009 - 10:48
QUOTE(a.inesa @ 2009 11 12, 11:46)
Jammin1,aciu, kuo nuosirdziausiai ax.gif  ax.gif o gydytis vaistais jokiais nereikia?
rukyti, tai nerukau, bet va su sokoladu tai suvargus esu, kiek as jo valgiau visa gyvenima doh.gif o kodel negalima jo? dirgina skrandi? o kakava gerti galima?


Nėra už ką mirksiukas.gif
Vaistais gydytis irgi reikia, tik juos turėtų paskirti gydytojas po gastroskopijos ax.gif
Man skyrė ultopą 20mg gerti, bet pastaruoju metu man jis nieko nebepadeda, todėl po kelių dienų eisiu darytis vėl tą gastroskopiją doh.gif
Šokoladas yra riebalai, cukrus ir kakavos pupelių milteliai - labai dirginantis skrandį produktas ir turi daug kalorijų. Kakava greičiausiai irgi nėra gerai, nes ten tie patys kakavos milteliai mirksiukas.gif

O jums gydytojas jokių vaistų neskyrė, nors ir rado erozijas? blink.gif Atseit arbatėle galima išsigydyti..? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 11 12, 11:19)

O jums gydytojas jokių vaistų neskyrė, nors ir rado erozijas?  blink.gif  Atseit arbatėle galima išsigydyti..? unsure.gif



sake dar raminancius gerti, tipo, kad geriau miegociau, sako- nieko cia baisaus blink.gif sakau man skauda vos pribudus, net negerus ir nevalgius, o jis- negali skaudet, tau taip atrodo doh.gif absurdas unsure.gif todel ir pradejau ieskoti likimo draugiu
Atsakyti
QUOTE(a.inesa @ 2009 11 12, 15:33)
sake dar raminancius gerti, tipo, kad geriau miegociau, sako- nieko cia baisaus blink.gif sakau man skauda vos pribudus, net negerus ir nevalgius, o jis- negali skaudet, tau taip atrodo doh.gif absurdas unsure.gif todel ir pradejau ieskoti likimo draugiu

blink.gif siūlau apsilankyti pas kitą gydytoją blink.gif
Kaip suprast, kad tik taip atrodo doh.gif Aš irgi kasryt pabundu nuo skrandžio skausmo, nors nebūnu valgius ar gėrus, vadinasi tuomet ir aš prisigalvoju lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
aciu, bandysiu gal i kita miesta vaziuoti, nes cia nera kur kreiptis doh.gif
Atsakyti
o man ir skauda ir skauda ... parase funkcine gastropatija ir paskyre omeprazoli , deja nieko nepadeda ir jo as nebegeriu . cia grynai yra itampu ir stresu pasekme tokie skausmai
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 11 12, 21:35)
o man ir skauda ir skauda ... parase funkcine gastropatija ir paskyre omeprazoli , deja nieko nepadeda ir jo as nebegeriu . cia grynai yra itampu ir stresu pasekme tokie skausmai

Bet aš visiskai nejaučiu jokio streso ax.gif Ramesnė nei dabar kažin ar esu buvus ax.gif
Atsakyti
as geriu tik raniberl dabar, bet jauciu tokio gydymo neuzteks.
girdejau kazkoki recepta apie biciu piki su spiritu ir kita varianta topoliu pumpurus su spiritu.
gal kas bandet?
Atsakyti
pamegink medu su cinamonu, sumaisyk ir suvalgyk ryte ir vakare po sauksta
Atsakyti
Na aš su alkoholiu nepraktikuoju ax.gif
Šiaip bičių žiedadulkes kasdien geriu(gal greičiau valgau), bet didelio pagerėjimo skrandžio atžvilgiu nepajaučiau ax.gif
Atsakyti