Įkraunama...
Įkraunama...

Namo apdaila

kadangi musu namo isorines sienos daugumoje (apie 200 kv.m.) bus apkaltos medinemis dailylentemis, labai domina jusu patirtis sioje srityje. Ypac kiek kainavo kvadratinis metras tokios apdailos su apsiltinimu. na, mediena pas mus bus sava.
turime problemu su meistrais ir/arba ju pasiulytomis paslaugu kainomis.gal turite ka rekomenduoti?
taip pat idomu, kokius dazus/lakus rinkotes. ar pries kalima lenteles jau buvo karta nudazytos?
lenteles buvo tvirtinamos vinimis ar varztais?
dekui uz bet kokia info.
Atsakyti
galiu pasakyt tik iš būsimos patirties biggrin.gif mes irgi kalsim medžiu. meistrų ir kainų neparekomenduosiu dar.
dėl dažų mums labai įkyriai siūlo rowan bestą. žinom, kad tai vienas brangiausių pasirinkimų, tai dar galutinai neapsisprendėm, nes manom, kad tokią pačią kokybę galima rast ir šiek tiek pigiau smile.gif prieš kalant vieną kartą reikia nudažyt. o džiūsta greitai, tai vienas dažys, kitas kals biggrin.gif manau, kad vinimis.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2005 08 03, 16:53)
biggrin.gif  manau, kad vinimis.

Nu vinimis tai neturetu kalti - veliau matysis tokie negrazus pabegimai (tikriausiai nuo rudziu). Bent pas mus tai prisuko medvarsciais, nezinau kokiais, bet nerudijanciais.
Atsakyti
QUOTE(roki @ 2005 08 03, 07:00)
kadangi musu namo isorines sienos daugumoje (apie 200 kv.m.) bus apkaltos medinemis dailylentemis, labai domina jusu patirtis sioje srityje. Ypac kiek kainavo kvadratinis metras tokios apdailos su apsiltinimu. na, mediena pas mus bus sava.
turime problemu su meistrais ir/arba ju pasiulytomis paslaugu kainomis.gal turite ka rekomenduoti? 
taip pat idomu, kokius dazus/lakus rinkotes. ar pries kalima lenteles jau buvo karta nudazytos?
lenteles buvo tvirtinamos vinimis ar varztais?
dekui uz bet kokia info.



bet kokiu atveju jai rinksites dazus pries dazant rekomenduociau alieijiniu dazu grunta . tikiuosi imanoma Lietuveleje gauti , COBOAT pats geriausias gruntas . dazus reiktu rinktis pagal klimato salygas. gerai dazytas namas nereikalaus perdazymo apie 7-10 metu. laku siulyciau vengti, kadangi lakai nuo saules ir salcio-karscio trukyneja ir vaizdas tikrai nekoks . dazu spalva neturetu buti labai ryskaus, tamsaus tono. geriausia dazyti sviesesne spalva, langai ir stogo juostos turetu buti bent 5-ir daugiau tonu tamsesni. kadangi matau, kad mazas zmogelis laukia savo laiko (laukiesi), siulyciau projekte nedalyvauti, visi dazai tiesiogiai kenkia smegenu sistemai. geriau isvykti tokiu atveju (jaigu yra galimybe)

kalimas ar sukimas dailylenciu turetu buti tik su nerudyjancio plieno ar cinkuotais vynim ar varstais. kitu atveju 2-4 metu begyje rudys išpūs (nuo žodžio pūsti) dazus . svarbiausia projekto pradzioje parodyti, kad po gerai atlikto darbo darbininkai gaus ARBATPINIGIU net jaigu firmos vadovai nesutinka reikia rasti budu, bent jau tada busit ramus, kad savo atlikot. visa kita.... palikit profams

sekmes
Atsakyti
Aciu uz patarimus.

Taurus dekui uz rupesti del kudikelio pilvelyje, taciau kad ir kaip noreciau kistis i namo statybas, negaliu - jau du menesius esu priverstiniame grieztame lovos rezime, todel nama matau tik is nuotrauku (beveik kas diena). Prie statybu prisidedu tik ieskodama informacijos internete (laime, kad siais laikais yra nesiojami kompai...) toli nuo namo.

Dar mus dabar pradejo visi ikalbineti keisti fasado apdadilos projekta, kadangi medzio apdaila yra daugumoje virsuje (kur antraas aukstas), o apacioje bus tinkas. Visi aiskina, kad nuo medzio nubegs ir matysis ruozai ant tinko... Kokia jusu patirtis, nuomones?
Atsakyti




Dar mus dabar pradejo visi ikalbineti keisti fasado apdadilos projekta, kadangi medzio apdaila yra daugumoje virsuje (kur antraas aukstas), o apacioje bus tinkas. Visi aiskina, kad nuo medzio nubegs ir matysis ruozai ant tinko... Kokia jusu patirtis, nuomones?
[/quote]


tikrai nepagrysta kad ant tinko liks ruozai. jai medis gerai nudazytas lietvamzdziai sudeti tai nera ko jaudintis rolleyes.gif
Atsakyti
Mano bendradarbis nuveze mane i savo nama. Namo apdailos fragmentai - medis. Po keturiu metu eksploatacijos medines dailylentes nerealiai susikraipusios. Dabar nusipirkes maumedzio lentu, perkalines jomis.
Atsakyti
tikra tiesa.medis yra medis.kuo ji beisteptumei,vistiek su laiku jis pakeicia savo forma ir spalva.kiek maciau namu apkaltu su medziu,visi po kiek laiko patamseja,lieka nebegrazus.nors siais laikais yra visokiu priemoniu,bet... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Kadangi sena tema prirakino, pradedu nauja, tikiuos teisingai uzveizejau, kad jos dar nera blush2.gif
Tai va ateinu papletkyt smile.gif Buvau vakar ant kapu, kaima lankem ir pan smile.gif Kadangi daug maz zinojau KUR turetu but meduzos nameliukas, tai va ir nuvaziavau apziurot smile.gif SUPER!!!! Aisku nedrisau uzeit (nors kazkas buvo) bet nuo keliuko apziurejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2005 10 31, 12:57)
Sveikutes smile.gif Kadangi sena tema prirakino, pradedu nauja, tikiuos teisingai uzveizejau, kad jos dar nera  blush2.gif
Tai va ateinu papletkyt smile.gif Buvau vakar ant kapu, kaima lankem ir pan smile.gif Kadangi daug maz zinojau KUR turetu but meduzos nameliukas, tai va ir nuvaziavau apziurot smile.gif SUPER!!!! Aisku nedrisau uzeit (nors kazkas buvo) bet nuo keliuko apziurejau  blush2.gif

Chi chi chi.
reikejo uzeit biggrin.gif
ir taip kiekviena,-labas ,cia as ,is forumo 4u.gif ,nerute ,onora,otaip,acacia.....
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2005 10 31, 10:57)
Sveikutes smile.gif Kadangi sena tema prirakino, pradedu nauja, tikiuos teisingai uzveizejau, kad jos dar nera  blush2.gif
Tai va ateinu papletkyt smile.gif Buvau vakar ant kapu, kaima lankem ir pan smile.gif Kadangi daug maz zinojau KUR turetu but meduzos nameliukas, tai va ir nuvaziavau apziurot smile.gif SUPER!!!! Aisku nedrisau uzeit (nors kazkas buvo) bet nuo keliuko apziurejau  blush2.gif

Neruteeeee,neatleisiu gyvenime cry.gif blink.gif ,buvai ir neuzejai doh.gif unsure.gif
taj ajsku nuo keliuko taj nematai nei mano gelynu nieko ax.gif ,mes jau vonia issirengem karstas vanduo teka,kavos buč padarius drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 11 01, 13:24)
Neruteeeee,neatleisiu gyvenime cry.gif  blink.gif ,buvai ir neuzejai doh.gif  unsure.gif
taj ajsku nuo keliuko taj nematai nei mano gelynu nieko ax.gif ,mes jau vonia issirengem karstas vanduo teka,kavos buč padarius drinks_cheers.gif  4u.gif



as gi dar atvaziuosiu blush2.gif Diena buvo tokia, kad skubejom pas giminaicius, o paskui skubejom namo smile.gif Bet vienzo kelelis mano ten ves ir ves, tai kazkada isdrysiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 01 lapkričio 2005 - 13:04