Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

Neradau tokios temos, tik atskirus pasisakymus vos kelis iš tų, kas ten važiavo. Čia papasakokite prašau kas buvote Rygos reprodukcijos centre pas imunologę Bikova http://www.rrc.lv/ Kaip sekės, kokios kainos, procedūros, ar pavyko? Šis centras kaip suprantu daugiausiai vilčių teikia moterims, patyrusioms daugybinius persileidimus.
Pati esu po trijų persileidimų, priežastis visiškai neaiški, tad mano pačios paskutinė viltis bus šis centras Rygoje. Lauksiu pasisakymų.
Atsakyti
aktuali tema biggrin.gif laukiu ir as daugiau pasisakymu. Bandziau ieskoti atsiliepimu latviskuose forumuose, bet nelabai sekesi.... zinau kad ne viena lanketes...pasidalinam ispudziais? biggrin.gif

Buvom pa ja viena karta kolkas, ispudziai dviprasmiski... Tikiu, kad tos kurios pastojo parasys gerus atsiliepimus, kaip ir apie bet koki gydytoja ar klinika smile.gif
Pati klinika dvelkia senove..rusiska tokia senove...pradedant nuo ant stalo padetu albumu, baigiant proceduru iranga biggrin.gif bet Bykova nuosirdi, atrodo isnarste po kauleli musu istorijas smile.gif mus vadina Litovcais ir turi melyna papkute litovcu pacientu biggrin.gif
Pirmo apsilankymo metu sumokejom 270 euru, isklausinejo abieju gyvenimo istoriju nuo pradzios iki galo, bet kokiu negalavimu ir t.t. abiem paeme kraujo (nemazai), abiem tepinelius, man dar is burnos koki tais tepineli.
Atsiunte tyrimu rezultatus, nelabai aisku susigaudau kas ten lotyniskai parasyta, prie kaikuriu duomenu ivairiausi >< zenklai - suprask virsija normas arba per mazai. Vyro kraujas atseit geras, mano parase kad nepatiko ir tepinelis, tipo bakterijos kazkokios, nors pasikalbejus su kitom panom isgirdau kad siaip gydytojai tokiu dalyku negydo ir sako kad tai naturali maksties terpe ir to nereikia gydyt...nepatiko jai ir mano gerkle, tai sake nores pakartoti tyrima (kuo tai gali buti susije sus nevaisingumu nezinau..gal nuvaziavus paaiskins). Na ir dar vyro spermos tyrima sake nores padaryti, nes kaip ji sako jie daugiau tiria ivairiu dalyku...ziuresim smile.gif ai dar sake per ovuliacija po santykiu padaryti nesuderinamuma, kai pasakiau kad gydytojai pas mus to nedaro ir mano kad nera reikalinga, ji sake su tuo nesutinkanti.

Kolkas tokie ispudziai, o kas bus toliau - paziuresim, parase kad atvaziuoti ir ji tada issamiau pakomentuos ir paskirs plana, kad paruostu nestumui (o, kad taip ir butu...).

Tiesa, mes pas ja apsilankem ne del persileidimu, o del to kad isvis nepastoju. Musu problema - prasta embrionu kokybe, didesne dalis nustoja dalintis, lieka keli leti. 5 nesekmingi IVF+ICSI.
Atsakyti
Sveika, euromergele 4u.gif Oi kaip džiugu, kad pasisakei wink.gif, bent jau žinosiu kiek maždaug eurų pasiimt smile.gif
Na, mūsų istorijos skirtingos, bet kaip viena mama man sakė - bet skauda visoms vienodai...Manau reik viską kas įmanoma išbandyt, tuo labiau, kad LT yra totali afrika tyrimų srityje, palyginus su Latvija ar Rusija. Jo, mano ginė irgi sakė, kad ten lietuvių be galo daug atvažiuoja, iš visos Lietuvos, nes tyrimai tokie, kokių LT nedaro, o tuos, kur daro LT, tai LV kurkas pigiau. Tai toje mėlynoje papkėje greit ir mano pavardė atsiras smile.gif
Tik va man toks klausimas: kada ten geriausia važiuot pirmam vizitui, ar nesvarbu kuri ciklo diena bus? Aš ką tik persileidau, tai turbūt reik palaukt bent porą savaičių?...
Aš radau forume tokia Valduse irgi buvo pas Bykova, irgi po IVF, bet nepasisekė...Čia sakyčiau jau gal ne Bykovos kaltė, tikiu, kad padarė viską, ką galėjo....
Atsakyti
zinai, nemanau kad pirmam vizitui ten svarbi ciklo diena, nes ji ne ginekologe, todel echoskopijos ar pan tikrai nedarys. O tie tyrimai, kuriuos ji daro is kraujo ar netgi tepineliai tikrai neturi reiksmes kada bus paimti, taip kad...planuot gali bet kada smile.gif

Gal pasipasakos cia koncentruotai merginos, kurios lankesi. O kad Valdusei nepavyko, tai greiciausiai reiskia, kad niekas stebuklu nedaro. Jeigu darytu..tai daug maziau cia musu visu butu, bet.... bet kiekviena ieskom savo sekmingos pastojimo formules 4u.gif

Beje ten zinoma ir latais galima atssiskaityti, tik ne kortele. Bent jau man patare latus is korteles Bauskeje nusiimti, mum tiesiog buvo patogiau eurais.

Atsakyti
euromergele, o tai kokios ten bakterijos gydytojai nepatiko?
Ir kam jus pinigus metot, pati zinai, kur paselius pasidaryti gali. Juo labiau, kad rysys su nevaisingumu labai abejotinas. Pazvanyk.
Atsakyti
sveikutes smile.gif as pradejau pas Bykova lankytis si birzeli.ir kadangi pirma nuvaziavau ne pas ja,o i vaisingumo klinika,ji sustabde mano stimuliacija ir liepe palaukt bent 2 men.pirmas vizitas mums su vyru kainavo 187latus ir daugiau kaip 190 latu neesam mokeje.buvo visaip ir 85 latai ir 150,kaip kada ,priklauso nuo tyrimu skaiciaus.man rado kraujo lasteles zudikes,citomegalos virusa ir afs.nezinau kiek prisidejo si gydytoja,bet mums sis paskutinis ivf pavyko.pries pat ivf,visi tyrimai buvo geri. augino iki blastocistu,o anksciau visada budavo fragmentuoti embrionai ir prastai dalijosi.as manau ,kad tikrai verta pas ja apsilankyt.beja,as vazineju ir dabar kas menesi,nes seka mano nestuma
Atsakyti
Labas brangioji, norejau zinok skambint jau siandien diena, vis ziurejo skype ar nesi. Rytoj pazvanysiu wub.gif

QUOTE(Gytutė @ 2009 11 26, 17:52)
.... Pazvanyk.

Papildyta:
Gal gali issamiai papasakoti apie jos taikyta gydyma? vaistus, krauja jeigu perpyle...

QUOTE(zynaida @ 2009 11 26, 18:13)
sveikutes  smile.gif 



Gytute, nemoralizuok del islaidu biggrin.gif ...kai kapstaisi juodoj nevilty..pati supranti... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 26 lapkričio 2009 - 17:25
tiesa,buvo merginu,kurioms ir nepavyko su Bykovos pagalba.idomus pastebejimas-dviems,kurioms nepavyko,buvo silpna imunine sistema g.gif tik nezinau,ar tai sutapimas ar kas?kieik zinau,ju ir vyru panasios problemos buvo.
siaip rekomenduoja tuos kraujo lasteliu perpylimus padaryti bent 2-3 iki ivf.tada pries punkcija,po isodinimo ir veliau kas savaite gal 2ar 3 kartus.o veliau mazdaug kas menesi.dar po pastojimo ziuri persileidimo,atmetimo, hcg tyrimus,jei tik kas negerai,dazniau leidzia lasteles.kadangi pas mane nebuvo kazkokiu problemeliu,paleido vel menesiui.siaip psichologiskai ramiau,kai padaro tyrimus.praso visada parodyt ir echoskopo nuotraukyte.
dar man patinka,kad ji stengiasi gydyt ne cheminiais preparatais,o zoliniais.klinika tikrai nekokia,bet gydytoja nuostabi,rupestinga
Atsakyti
sedziu ir galvoju....ar verta man cia rasyt, bet visgi ryzausi smile.gif

isanksto prasymas - nepulkit piktintis ir moralizuot manes, tiesiog buvau ir as pas ja, irgi turiu susidariusi nuomone ax.gif

po 7 nesekmnigu IVF'u, vis labiau isitikinu, kad tokioms kaip as gali tik stebuklas padeti. Bikova, mano nuomone, ir yra vienas is tu variantu - "burtininke" ji tongue.gif
Apziuros scenarijus identiskas kaip kad parase Euromergele. Nuosirdi moteris, idejine tokia, bet kai man pasirinkimas nedidelis, tai verta ir jos paklausyt. Nerado ji pas mus ko ieskojo (cia kalbu apie tas lasteles-zudikes), tai emesi tvarkyt mano imuniteta visokiomis gamtinemis naturaliomis priemonemis, tame tarpe ir "skruzdeliu galvomis" (speju, visos ju paragavot smile.gif). tongue.gif
Sekantis zingsnis turetu buti kraujo daleliu perpylimas pries sekanti IVF'a, belieka apsispresti del astuntojo karto ir startuoti.
Klausiau U, ar uzsiimt man sita pramoga, tai sake netiki tokiais burtais, bet pakenkt nepakenks. Matyt teks isbandyt thumbup.gif

Sekmes bandancioms sekme! 4u.gif wub.gif wub.gif Vistiek kazkam pavyks, tuo ir dziaugiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš taip prisijungiu prie jūsų. Po vizito pas VK atvykstantį Feldberg planuojame vykti pas Bykovą. Gal galite parašyti ar ilgos eilės, na, kiek reikia užsiregistravus vizito laukti. Ar reikia turėti atliktų tyrimų rezultatus? Ar nepainu rasti tą kliniką?
Sėkmės mergaitės
Atsakyti
zynaida, o ka Treijsas itai?

QUOTE(zynaida @ 2009 11 26, 18:46)



darviena, nu atvirai pasakius is taves tikejausi skeptiskesnio pasisakymo biggrin.gif

zieminuke, bent jai as vaziavau tai tai paciai savaitei ir uzrasinejo, net senkanciai dienai sisule, tad jau eiliu nemanau kad ten bus. Tyrimus kokius turi gali pasiimti, nes visa susiraso, susiklausineja smulkiai, bet man rods kokius ten tyrimus beatsinesi, viestiek mazdaug tokia sumele kaip ir visos paliksi.
Del painumo...su navigacija nepainu smile.gif manau rasit 4u.gif


P.S. ar kam nors ji kabinejosi prie tepinelyje rastu bajkteriju ar pan.?
Atsakyti
tai ten ir veztis tiek kie tu parasei Euromergele?O savaitgaliais priima kazi?
Atsakyti