Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

Sveikos visos norincios suliekneti flirt.gif

Pries kelis menesius per laida 'Malaxov +' (gal irgi ziurite?) isgirdau viena Rusijos estrados daininkes pasakojima, kaip ji numete svorio gerdama kefyra su prieskoniais. thumbup.gif
Mat po gimdymo jai reikejo greit iseiti vel ant cenos, o priaugti kilogramai jai neleido tai padaryti. g.gif
Kaip ji pasakojo, ji emesi visu drastisku priemoniu- badavimas, 'issivalymas' po valgymo, intensyvus sportas ir t.t. Bet niekas nedave greitu rezultatu doh.gif
Bet, pasitarusi su kitomis sou verslo dalyvemis- emesi kefyro dietos biggrin.gif
taip supratau,kad ji TIK kefyra gere lotuliukas.gif
bet,kadangi mes protingesnes butybes ir mastome ka darom, beto mums ant cenos greit lipti dar nereik- siulau isbandyti ne intensyviu budu drinks_cheers.gif
Receptukas toks:

1 stikline kefyro
1/2 saukstelio imbiero prieskoniu
1/2 saukstelio cinamono
ir 1/3 saukselio raudonuju pipiru priekoniu


Viska sumaisome, mergaites- ir tikimes puikiu rezultatu- aisku nepamirskime pasportuoti ir sumazinti maisto kieki (cia kaip kuri norime biggrin.gif )

Siulau jungtis, mielosios, ir aptarti visus pliusus ir minusus, kaip kuriai patiko ir kaip veikia drinks_cheers.gif (man viskas veikia ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 25, 21:11)
Sveikos visos norincios suliekneti  flirt.gif
Siulau jungtis, mielosios, ir aptarti visus pliusus ir minusus, kaip kuriai patiko ir kaip veikia  drinks_cheers.gif  (man viskas veikia  ax.gif  )



Sveika 4u.gif
O kiek laiko naudoji ir kaip veikia?
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2009 06 25, 19:13)
Sveika  4u.gif
O kiek laiko naudoji ir kaip veikia?

kazkur nuo kovo men. Numeciau 5 kg ( bet as ir sportuoju biggrin.gif )

Bet alki nuima biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Saunu thumbup.gif

Kaip tik turiu kokius 5 visiskai nereikalingus kg blush2.gif
Bandysiu prisijungti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos :} aš ir jungiuosi. Jau šiandien išbandžiau. smile.gif kaip tik nesenei. Tipo kefyras prieš miegą labai gerai, norinčioms numesti svorio. smile.gif
Kaip pirmasis postas skelbia,aptarsime -/+

tai manau minusas iš mano pusės būtų tik toks,kad tie paprikos prieskoniai jaučiasi labai ir kutena/degina gerklę. Bet su apelsinų sultimis viską sutvarkiau thumbup.gif
na,o pliusai bus ateity cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 06 25, 23:03)
Sveikos :} aš ir jungiuosi. Jau šiandien išbandžiau. smile.gif kaip tik nesenei. Tipo kefyras prieš miegą labai gerai, norinčioms numesti svorio. smile.gif
Kaip pirmasis postas skelbia,aptarsime -/+

tai manau minusas iš mano pusės būtų tik toks,kad tie paprikos prieskoniai jaučiasi labai ir  kutena/degina gerklę. Bet su apelsinų sultimis viską sutvarkiau  thumbup.gif
na,o pliusai bus ateity  cool.gif

Truputuka pipiriuku padauginai blush2.gif
Na ka, ryt ir as prisijungsiu mirksiukas.gif isbandysiu deginanti "kokteiliuka" drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(landrea @ 2009 06 26, 00:23)
Truputuka pipiriuku padauginai blush2.gif
Na ka, ryt ir as prisijungsiu mirksiukas.gif  isbandysiu deginanti "kokteiliuka" drinks_cheers.gif



rytoj kokteilį darydama mažiau įdėsiu,bus matyt kaip tada bus ax.gif
Bet man įdomu. Kaip visi šitie keturi indigrientai skatina riebalų naikinimą. g.gif kur čia stebuklas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 06 25, 21:32)
rytoj kokteilį darydama mažiau įdėsiu,bus matyt kaip tada bus  ax.gif
Bet man įdomu. Kaip visi šitie keturi indigrientai skatina riebalų naikinimą.  g.gif  kur čia stebuklas?  blink.gif

paslaptis tame, kad kefyras valo organizma, o astrus prieskoniai- butent sie- degina riebaliukus. Todel kinieciai ir kudi lotuliukas.gif
Papildyta:
Malonu jus matyti, mergaites, kefyriuko klube drinks_cheers.gif
Atsakyti
Smagu prisidėti,ten kur smagu 4u.gif
ir visada smagu išbandyti kažką naujo ir ne brangaus biggrin.gif
ypač,jei tai veiksminga. ax.gif




o šiaip man reikėtų svarstykles įsigyt pagaliau,neįsivaizduoju kiek dabar ir sveriu. Nors paskutinį kartą buvo 62,7kg ;/ (pasakau garsiai jei kada pamirščiau,kad galėčiau pasižiūrėt ir pasidžiaugt kiek numečiau ax.gif )
Atsakyti
Susipirkau visus ingridientus, o kaip daznai ta kefyra reikia gerti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2009 06 26, 09:54)
Susipirkau visus ingridientus, o kaip daznai ta kefyra reikia gerti? g.gif

Kai tik pasijusi isalkusi ir nenoresi valgyt, arba tiesiog pries ar po maisto. - as kolkas geriau po 1 karta per diena, bet dabar pradedu po du drinks_cheers.gif nes iki atostogu noriu atsikratyt dar kokiais 5 kg ax.gif

Na, turbut tiek kiek pati to nori, tiek ir gerk

assa.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif Jau pirma stikline isgeriau, labai patiko skonis wub.gif Piktnaudziauti manau negalima, nes visdelto aitrus prieskoniai. Beje toje pacioje laidoje pasakojo, kad butent vakare reikia zmogui valgyti liesus pieno produktus: kefyra, jogurta...
Atsakyti