Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

Mamytes,noriu paklausti,nuo kada pradejot duoti parduotuvini ar kaimiska piena?Kokio riebumo?Anksciau juk vaikai ir uzaugo maitinami jei ne mamytes tai karves pienuku,misinuku nebuvo,beto ir pigiau butu..Ka manot?mano mama ratais eina ir zurzia, kad duociau ne misiniu o piena nes sveikiau,as priesinuosi,bet idomi ir jusu nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viksrelis: 04 spalio 2004 - 14:43
dar jums ankstoka gydytoja sake kad tik nuo metu rekomenduojama
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 04 21, 08:50)
dar jums ankstoka gydytoja sake kad tik nuo metu rekomenduojama

Dabar rekomenduoja nuo metuku,bet kaip anksciau augome mes?juk nuo gimimo duodavo virinta,ar ne?
Atsakyti
Neduodavo biggrin.gif Klijukus virinavo - piena su kruopu nuoviru. Tai kaimiski misinumai. Dabar gereni.

Miau
Atsakyti
QUOTE
Mamytes,noriu paklausti,nuo kada pradejot duoti parduotuvini ar kaimiska piena?Kokio riebumo?Anksciau juk vaikai ir uzaugo maitinami jei ne mamytes tai karves pienuku,misinuku nebuvo,beto ir pigiau butu..Ka manot?mano mama ratais eina ir zurzia, kad duociau ne misiniu o piena nes sveikiau,as priesinuosi,bet idomi ir jusu nuomone.


Kas anksciau budavo tai ne dabar. Patiko vienos forumietes pasakymas "anksciau ir masinu nebudavo, zmones arkliais vaziuodavo". Pati gi arkliu po miesta nevaziuosi? Tai manau tas pats ir su vaiko maisteliu. Neklausyk mamos ka sako, o geriau su gydytoja pasitark. Nes kas anksciau buvo, dabar smarkiai pasikeite. Vat mano anyta visada stengiasi mano vaikuti visokiais brudais primaitinti, kepta zuvim ar dar kokiuo velniu, irgi taip paciai sako "anksciau". Bet man tai vienodai kas buvo anksciau, svarbiau kas yra dabar. Viskas kuo toliau, tuo labiau tobuleja.
Jeigu labai nori gali duoti vietoj pienuko kefyro (riazhenkos), grudetos varskes su jogurtu (aisku naturalaus). Mano gydytoja sake, kad sita galima, taciau karves pienukas grieztai nuo 1 metu. Tavo vaikutis dar spes per visa savo gyvenima prisivalgyti visokiu dalyku, manau nereikia skubeti, viskam savas laikas.
Atsakyti
musiske dabar 11 menesiu ir teko mazylei netiketai kaimisko pieno paragauti - nuvaziavome i kaima ir tik velai vakare, kai susiruosiau misisni daryti - ziu nera to misisnio, nepaisemiau blink.gif ohmy.gif , kaip as taip skubedama ji pamirsau, siaubas tik sueme.. vyras dar pas vietine vaistininke nuvaziavo, sako gal vaistine 11 val nakties atidarys, bet pasirodo neprekiauja kaimo vaitineje tokias dalykais, parduotuveje tuo labiau, iki artimiausio mietelio gal 20 km ir tai budincios tik degtine prekiauja... vienu zodziu virem klijukus.
Anytai teko prisiminti - gerai pavirem ryzius vandeny ir ta sunka atskiedem uzvirta kaimiska piena mazdaug 50x50, o kaime pienas gal 4.5 % riebumo ohmy.gif nedejom nei cukraus ir taip saldu buvo... labiausiai bijojau, kad negers, bet nieko, ne tiek kiek misinio, bet isgere, dar nakti puse buteliuko (siaip budavo visa sutvarko). Neisbere, pilvas gerai sureagavo, zodziu jokiu komplikaciju nebuvo, tik man streso... sad.gif
Atsakyti
Savajai maziukei pradejau jau duoti virinto naturalaus pieno nuo 3 men. Reikedavo primaitinti, nes manojo pienelio neprivalgydavo, o beto ir megeja budavo miegot prie papo. Virdavau as maziukei visokiausias koseles, ir duodavau ju nuovira, skiesdavau su pienu. Ir jokiu reakciju nebuvo, neberdavo ir neberia iki siol.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutele: 22 balandžio 2004 - 18:31
nuo 9 mėn. geriam karvės pieną, gydytoja sakė, kad galima wink.gif jokių pašalinių poveikių kol kas nepastebėjau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 04 21, 02:50)
dar jums ankstoka gydytoja sake kad tik nuo metu rekomenduojama

ir cia daktarai siulo paluketi iki metuku.. Daviau dukrai paragauti apie 9men., taip godziai gere wub.gif O po to i mishinelius ne neziurejo, tik pienuko norejo rolleyes.gif Taip ir pradejom - jokiu pasekmiu kol kas nejauciam, nebet padidejusias ishlaidas pienui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T&T @ 2004 04 22, 10:39)
ir cia daktarai siulo paluketi iki metuku.. Daviau dukrai paragauti apie 9men., taip godziai gere wub.gif O po to i mishinelius ne neziurejo, tik pienuko norejo rolleyes.gif Taip ir pradejom - jokiu pasekmiu kol kas nejauciam, nebet padidejusias ishlaidas pienui tongue.gif

O atskiesta davei , ar ne ? Nes man jau irgi kyla nora pavaisinti savo maziu tikru pienuku.
Atsakyti
QUOTE (jovitaeva @ 2004 04 22, 20:44)
O atskiesta davei , ar ne ? Nes man jau irgi kyla nora pavaisinti savo maziu tikru pienuku.

Is pradziu daviau skiesta su mishineliais. Po to vis mazinau misineliu kieki ir didinau pieno... Kol galiausiai per pora savaiciu teliko tik pienas.
Atsakyti
Mums jau 9 men., o pienuku kartais koses praskiedziu jau nuo 8 men. kartais siaip duodu paragauti, is stiklines. Pas mus vaiku gydytoja sako, kad reikia duoti pati liesiausia (0,1 riebumo).
Kokio riebumo jus duodat?
Atsakyti