Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros

user posted image

Senoji tema


QUOTE(Estela_ @ 2010 10 26, 20:06)
radau gerą foto kaip atrodo į meteoritus įeinantys rutuliukai
user posted image

žinau čia daug kas žino atmintinai tas spalvas, bet gal pravers tokioms" naujokėms" kaip aš  biggrin.gif




QUOTE(Vonios Fane @ 2010 03 22, 14:51)
Negaliu atsitraukti, ka radau. Vienos mergaites blog'as, tiesa rusu kalba.  mirksiukas.gif
http://sparkling-fury.livejournal.com/  wub.gif



QUOTE(kraisle @ 2010 03 28, 19:02)



QUOTE(Tainka @ 2010 03 30, 12:40)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 15 liepos 2011 - 19:41
Na jo galima ir visa veiduka nera jie tokie blizgus,daugiau tokie perlamutriniai gaunasi ir ruduma duoda .Gyvai visai kitaip atrodo,nes foto ir blicas apsviecia.Man labai graziai visam veidukui, beige tikrai daugiau blizga.Na bet kiekvienai skirtingai,reikia isbandyt nes nupasakot neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 12 09, 19:18)
Na jo galima ir visa veiduka nera jie tokie blizgus,daugiau tokie perlamutriniai gaunasi ir ruduma duoda .Gyvai visai kitaip atrodo,nes foto ir blicas apsviecia.Man labai graziai visam veidukui, beige tikrai daugiau blizga.Na bet kiekvienai skirtingai,reikia isbandyt nes nupasakot neimanoma.


Tai tas ir yra, kad kiekvienai skirtingai. Tai ir sunku nuspręsti ar tiks ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 12 09, 18:20)
Tai tas ir yra, kad kiekvienai skirtingai. Tai ir sunku nuspręsti ar tiks ar ne    g.gif

Kad kol kas dar nebuvo kam netiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 12 09, 19:12)
Kad kol kas dar nebuvo kam netiko  bigsmile.gif



Nu jo daugiau maziau vistiek visom tika,juk be to rutuliukus galima isimti ir pasireguliuoti atspalvi biggrin.gif
Atsakyti
Turiu AVON ir GOSH rutuliukus, abieji geri, tik avono jei kartais tenka kasdien naudoju, o GOSH jei kur eit reik, nes labai blizgi ax.gif
Atsakyti
Dar klausimas Eslaudai ir cunamei dėl naujųjų meteoritų- vienoje foto matėsi jog visi rutuliukai yra blizgūs, ar ištiessų taip? nėra nei vienos spalvos matinės? kiek pamenu tai tiek bege, tiek mythic turėjo rutuliukų be blizgučių. mane taip gundo šie naujieji, nebeišmanau kaip save nuo jų atkalbėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2009 12 09, 20:59)
Dar klausimas Eslaudai ir cunamei dėl naujųjų meteoritų- vienoje foto matėsi jog visi rutuliukai yra blizgūs, ar ištiessų taip?  nėra nei vienos spalvos matinės?  kiek pamenu tai tiek bege, tiek mythic turėjo rutuliukų be blizgučių. mane taip gundo šie naujieji, nebeišmanau kaip save nuo jų atkalbėti  doh.gif



Apziurejau visus na naujieji visi blizga bet tie blizgiukai labai smulkus,o beige ir mythic pas mane irgi blizga tik blizgiukai stambesni.Siaip beige nedaug jau like tai gal nuo kitu aplipe blizgiukais. Bet naujieji maziau man blizga nei beige .Na man asmeniskai nei vienu blizgejimas nemaiso lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cuname: 09 gruodžio 2009 - 20:46

 i 
Skelbimam "Skelbimų lenta". Pateisinimas, dėl ko dedat skelbimą, negali išteisint.

Forume "Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
Gal kas bandėt presuotus Guerlain meteorus. Mythic. Va tokius
user posted image
Turiu dėžutę, trūksta tik pudros. bet bijau, kad nebūtų per daug ružava. netinkamus rutuliukus galima išimti, o čia tai nelabai.
Atsakyti
Man tikrai daugiau blizga drugeliai nei naujieji meteoritai. Ir naujuosiu tikrai naudoju visam veidui, nes puikiai tinka. Kaip ir minejo Cuname, suteikia ir rusvumo. Nors visi rutuliukai blizgantys, nera matiniu. Tik naujuosius labai sunku "paimti" is tos dezutes nes ji siaura, sunkai limpa ant TBS didziojo, nors makaluoju kaip reikiant. O drugeliu dezute didesne, puikiai "pakabindavo" meteoritus.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 12 10, 09:56)
Man tikrai daugiau blizga drugeliai nei naujieji meteoritai. Ir naujuosiu tikrai naudoju visam veidui, nes puikiai tinka. Kaip ir minejo Cuname, suteikia ir rusvumo. Nors visi rutuliukai blizgantys, nera matiniu. Tik naujuosius labai sunku "paimti" is tos dezutes nes ji siaura, sunkai limpa ant TBS didziojo, nors makaluoju kaip reikiant. O drugeliu dezute didesne, puikiai "pakabindavo" meteoritus.


As irgi tepu visa veida, per daug neblizga, tik nosi aplenkiu biggrin.gif
Man beige meteoritai panasiai blizga, bet jie ant mano veido geltoni, o nauju labai grazus svytejimas wub.gif
Atsakyti