Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai -2

Cia toliau dekime savo grazius medelius, kuriuos pagaminame pacios.

user posted image


Pirma tema





 ! 
Temos pavadinimą  rašykite lietuviškomis raidėmis !



Moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 sausio 2010 - 14:36
pabandziau ir as pasigaminti saldainiu medi,parodysiu ir jums,tik pazadekite kad smarkiai nesijuoksite blush2.gif nes kazkoks netoks gavosi,gal sleivas g.gif bet tai pats pirmas gaminys,o pirmas blynas visada prisviles mirksiukas.gif na ateity pasistengsiu pasitaisyt 4u.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Visai jis ne sleivas, tik man tas bantas nelabai ziurisi. O siaip grazus tavo pirmas blynas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jo-vita7: 20 gruodžio 2009 - 10:43
Sveikutes 4u.gif
dzese, grazus pirmas blynas wub.gif , na dabar pasakok, ar labai sunku pasidaryti mirksiukas.gif
ir man tas bantas schmoll.gif
Atsakyti
Mano katik "iskepti" 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rasa*: 20 gruodžio 2009 - 13:36
*rasa*saunus tavo medeliai thumbup.gif thumbup.gif ,kiek saldainiu reikejo tavo sampes eglutei? g.gif lekiu ir as nufotkint savaji karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(rimoska1 @ 2009 12 20, 14:22)
*rasa*saunus tavo medeliai thumbup.gif  thumbup.gif ,kiek saldainiu reikejo tavo sampes eglutei? g.gif lekiu ir as nufotkint savaji karsta.gif


Aciukas 4u.gif na apie kg saldainiu man susinaudojo ant butelio, bet nervas ima, kad tie saldainiai kazkokie skirtingi, vienas didesnis, kitas mazesnis ir pan... doh.gif laukiam tavojo grozio nuotraukytes bigsmile.gif
Atsakyti
http://images29.fotk...cture003-vi.jpg

Stai dar mano darbeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asia05 @ 2009 12 20, 15:17)


Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 12 20, 16:29)
Labai grazu  thumbup.gif

saunuoles merginos thumbup.gif grazu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif ruosiuosi pasidaryti saldainiu medeli dovanu, na sampano buteli apklijuoti ir kilo klausimas kiek saldainiu reikia sampes buteliui apklijuoti? smile.gif
Atsakyti
Ziurint kokiu saldainiu jie ledinuku apie 1kg, jie triufeliniu 1.2 kg o tu pailgu saldainiu tai kazkur 1.5kg
Atsakyti