Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

toliau dalinamės patirtimi ir įspūdžiais RK ligoninėje  smile.gif
ANKSTESNĖ TEMA ŠTAI ČIA

ŠIEK TIEK NAUDINGOS INFO; 4u.gif

adresas Žygimantų 3..TEL.. Tel. (8-5)2629127

Raudonojo Kryžiaus rekomenduota VAISTINĖ

NA IR PATI LIGONINĖ smile.gif

user posted image


Atsakyti
Ar Raudonojo kryziaus ligonineje yra mokamos palatos tikrai? Ir kokia kaina palatos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2009 12 27, 11:04)
Ar Raudonojo kryziaus ligonineje yra mokamos palatos tikrai? Ir kokia kaina palatos?  smile.gif

Tikrai yra, ir uz para tokioj palatoj reikia atiduot 200 lt smile.gif
Atsakyti
ar yra mamyciu kuriom nusimato kita savaitele ten gultis?
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 12 28, 09:37)
ar yra mamyciu kuriom nusimato kita savaitele ten gultis?

Kaip cia jums atsakiu, siandien jau man 5-a diena po termino, kaip tik eisiu i apziura. Bet manau, kad ar sia, ar kita savaite, bet butinai ten atsidursiu biggrin.gif
Atsakyti
na manau, jog ir man lemtis lems arba sia arba kita savaitele atsigulti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aisiuke: 28 gruodžio 2009 - 11:52
Na, as ir greitu laiku ten atsidurt tureciau, nes gimdyt 12.30 d. (arba kt. data 01.07 d.), tai bet kuria diena jau gali tekt ten pasisveciuot smile.gif
Atsakyti
laba,

ar jau leidžia vyrams dalyvauti gimdyme?
nes per gripo epidemiją neleido unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 12 28, 15:19)
laba,

ar jau leidžia vyrams dalyvauti gimdyme?
nes per gripo epidemiją neleido unsure.gif

Leidzia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 12 28, 16:19)
laba,

ar jau leidžia vyrams dalyvauti gimdyme?
nes per gripo epidemiją neleido unsure.gif



Tikrai leidzia, bet as sivakar norejau nulekt apsiziuret, t.y. susipazint su aplinka, kur gimdysiu, bet ar isties taip yra ar as ant tokios darbuotojos pataikiau, kad va apsiziuret neleidzia del infekcijos (praejusios ir busimos, taip man
pasake)?
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2009 12 28, 10:45)
Kaip cia jums atsakiu, siandien jau man 5-a diena po termino, kaip tik eisiu i apziura. Bet manau, kad ar sia, ar kita savaite, bet butinai ten atsidursiu biggrin.gif



vau tai ziurekite gal ir persilenksime kita savaitele viena su kita biggrin.gif ,nes mane kitai savaitelei guldo irgi tai visko gali buti smile.gif kolidoriai mazi bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif

o vyram kiek zinau tai tikrai leidzia...negirdejau kad neleistu dabar blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiciuke @ 2009 12 28, 17:21)
Tikrai leidzia, bet as sivakar norejau nulekt apsiziuret, t.y. susipazint su aplinka, kur gimdysiu, bet ar isties taip yra ar as ant tokios darbuotojos pataikiau, kad va apsiziuret neleidzia del infekcijos (praejusios ir busimos, taip man
pasake)?

Del GN apziurejimo tai sunku ka pasakyt, nes jeigu ir aprodytu jums kur kas, tai tik tuo metu kai vyksta kursai.

Orchideja, visko gali but mirksiukas.gif , bet kai siandien buvau apziuroj, pakrapste mane, tai maudimas stipresnis prasidejo. Kad dar iki io treciadienio datempciau tongue.gif
Atsakyti