Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Senoji tema: ČIA


Kadangi senoji tema baigta,tad pradėkime naują 4u.gif
Toliau draugiškai dalinkimės patarimais, džiaugsmais susijusiais su pirmaisiais ,,perliukais'' mūsų mažųjų burnytėse mirksiukas.gif
Atsakyti
musu sunytis turi jau 6 dantukus smile.gif bet gal mamytes zino iki keliu metu isdyksta visi pirmieji dantukai, arba turetu isdykti g.gif smile.gif
Atsakyti
Apatinius 2 isigijom neturedami 6 men, o dabar kamuojames su virsutiiais. Vienoje puseje jau aiskiai matosi baltas ruozelis. LAUKIAM! Siandien pamperiu nespejam keisti, viduriukai laisvoki (o nuo kosiu pradzius buvo labai linke i kietejima). Manau, kad per savaite sulauksim dantuko virsuneles smile.gif
Kuciu diena vaikas reke iki 3 val nakties, galvojau, kad del mano suvalgytos silkes, o dabar jau tuo stipriai abejoju... Ir vel dantuku proga vaika pilvukas stipriai kamuoti pradejo. Is maisto vel labiausiai tinka MP, geriausias laiko praleidimas - vaikscioti po buta su mama, geriausias miegas - mamos glebyje... rolleyes.gif
Atsakyti
O mums dar niekaip neislenda dantukai ax.gif Buna, kad zyzia mazoji taip kaip niekad, bet po dienos nustoja. Net nezinau
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 12 28, 00:31)
O mums dar niekaip neislenda dantukai  ax.gif  Buna, kad zyzia mazoji taip kaip niekad, bet po dienos nustoja. Net nezinau


Pas mus ta pati situacija,nors mums jau 9 mėnesiai,tačiau nematyti,nei vienos dantuko viršūnėlės.Paskutiniu metu pradėjo prastai miegoti naktimis,dieną ištisai zyzia (iki to laiko buvo auksinė mergaitė), būna tik pas mane ant rankų...viską nurašome ant dantukų...
Atsakyti
Pagaliau mes jau turime ir antra dantuka! thumbup.gif
jejegu pirmas dygo laaabai sunkiai, su daug bemiegiu naktu, siaubingom dienom, tai antras net nepastebejome kaip islindo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 12 28, 14:03)
Pagaliau mes jau turime ir antra dantuka!  thumbup.gif
jejegu pirmas dygo laaabai sunkiai, su daug bemiegiu naktu, siaubingom dienom, tai antras net nepastebejome kaip islindo  thumbup.gif  wub.gif



tai tos bemieges naktys matyt buvo del abieju, kol jie dar nebuvo islinde..
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2009 12 28, 15:05)
tai tos bemieges naktys matyt buvo del abieju, kol jie dar nebuvo islinde..

Matyt... doh.gif nes pftu pftu pftu bemieges naktys baiges su pirmu dantuku ax.gif jejgu anksciau maziuke keldavos kas pusvalandi/valanda, tai dabar atsikelia maximum 3-4- kartus thumbup.gif
Atsakyti
mano berniukui labai sunkiai pirmieji dantukai dygo. Jau nuo ketvirto mėn. galvojau kad kalti dantukai o pirmasis išdygo kai mums jau buvo 10 mėn. Oi kaip vargom abu kol išdygo pirmieji verysad.gif
dabar mes jau turime 10 dantukų. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 12 28, 14:03)
Pagaliau mes jau turime ir antra dantuka!  thumbup.gif


Sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif mes dar antrojo kol kas nesulaukiam rolleyes.gif
Atsakyti
Mano pupa jau turi 8 dantukus thumbup.gif du paskutinius isdaigynom per Kaledas ax.gif

QUOTE(VilijaVVK @ 2009 12 27, 21:28)
musu sunytis turi jau 6 dantukus smile.gif bet gal mamytes zino iki keliu metu isdyksta visi pirmieji dantukai, arba turetu isdykti g.gif  smile.gif



cia yra dantuku lentele mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daivune @ 2009 12 28, 17:30)
mano berniukui labai sunkiai pirmieji dantukai dygo. Jau nuo ketvirto mėn. galvojau kad kalti dantukai o pirmasis išdygo kai mums jau buvo 10 mėn. Oi kaip vargom abu kol išdygo pirmieji  verysad.gif
dabar mes jau turime 10 dantukų. thumbup.gif

drinks_cheers.gif maniske irgi nuo 4 menesiu pradejo siaubingai nemiegoti (keldavos kas valanda,8 ir daugiau kartu, rekdavo, budavo naktu,kad visa nakti prasupi), oisdygus dantukams visas bedas kaip kad kas ranka nueme (pftu pftu pftu) blush2.gif keliasi vos pora kartu nakti, paduodi soske ir toliau parpia blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti