Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

Norėčiau, kad papasakotumėt, ką atradote šiais metais ir be ko negalite gyventi smile.gif pradėsiu nuo savęs 4u.gif

1) Didžiausias atradimas būtų MAC 187 šepetėlis, skirtas kreminiai pudrai tepti. kartą pamiršau jį namie ir teko prisimint kaip pudra rankomis tepama, tai buvo didžiausia tragedija. nesuprantu, kaip aš be jo anksčiau išgyvenau smile.gif

2) toliau šiemet atradau ledukus. virintą vandenį užsišaldau, nusiprausiu su prausikliais veidą ir tada leduku švelniai perbraukiu veidą, dekoltė. gal sutapimas, bet oda pasidarė elastinga, sumažėjo spuogelių, oda kaip aksomas tapo. beto nebejaučiu įprasto tempimo schmoll.gif

3) kūno pylingas iš kavos tirščių+medaus. čia jau klasika, bet aš tik šiais metais atradau smile.gif)

Atsakyti
Šauni tema 4u.gif

Atradimai:
1. Cristian Dior foundation brush. Neįsivaizduoju, kaip be jo gyvenau lotuliukas.gif nebeįsivaizduoju makiažo darymo be skystos pudros šepetėlio schmoll.gif

user posted image

2. Kaip jau ir minėjau pirmame punkte įsigijau dior foundation brush, be jo dar ir Dior cheek brush, bei smashbox definer brush. Pamačiau akivaizdų skirtumą darant makiažą su gerais šepetėliais bigsmile.gif

3. Kavos tirščius vietoje šveitiklio naudoju senai, bet šiemet atradau naują derinuką tinkanti mano odai. Tai kava (ne tirščiai) ir jonsons aliejukas vaikams, sumaišau ir masažuoju visą kūną thumbup.gif

4. Baltas pieštukas akims, senai planuotas pirkinys, bet įsigytas visai nesenai. Tačiau jau po pirmo karto supratau, kad radau tai, ko trūko mano akių makiažui bigsmile.gif (pirkau make up store firmos)

5. Clinique lash power tušas, ilgina ir atskiria nuostabiai. Joks kitas tušas man taip neišilgindavo blakstienų wub.gif

user posted image
Atsakyti
Kalbate apie dekoratyvine kosmetika tik?smile.gif

1.Inglot seseliai. Puikios spalvos,gerai laikosi,neturiu priekaistu smile.gif
2.Inglot sepetukas pudrai thumbup.gif
3.Ruby rose seselis(naudojau tik zonai po antakiu ir skruostikauliams),suteikia subtilu svytejima,nu tiesiog nerealus dalykas,man cia vasaros atradimas biggrin.gif
4.Clarins baze. Superinis daiktas ypac vakariniam makiazui,graziai po to dengiasi pudra,sulygina oda,matizuoja.

Na,yra ir daugiau priemoniu,kuria ismeginau siais metais ir patiko,bet neisskirciau ju kaip ,,paciu paciausiu" smile.gif
Atsakyti
Oi kokia isradinga tema thumbup.gif
1.na as atradau Vazelina su aloe vera apvaliam induke va toks, neralus dalykas.. stebuklas man
http://1.bp.blogspot...oe_vera_4232.jp
2.poto Avene terminis vanduo, visiem gyvenimo atvejams
3.poto Collistar magic drops savaiminis idegis veidui wub.gif kiekvienas ct vertas jo
4.Aciu Masrati uz uzrodya shimeri Essence, senai ieskojau tokio dalyko
5.Negaliu ne dienos be EZ wub.gif thumbup.gif thumbup.gif Bi kor 4u.gif
6.Avokado muilas wub.gif forever living, labai tinka ir patinka
turbut viskas g.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano atradimai:
Guerlain Parure Extreme kremine pudra, John Richmond kvepalai, Loccitane duso aliejus ir Rasos priemones probleminei odai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2010 01 02, 12:10)
Rasos priemones probleminei odai  bigsmile.gif

Kuo patinka? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 01 02, 10:44)
Kuo patinka?  bigsmile.gif

Isnyko kaktos paberimai, sumazejo inkstiru, poras lyg pamazino ir oda ilgai islieka matine, tik man siek tiek sausina, tai ant virsaus dar kita kremuka tepu smile.gif
Atsakyti
mano atradimas siais metais tai TALIKA blakstienu kondicionierius
super dalykas, nelabai tikejau jo efektu, bet istikruju sis dalykelis vertas demesio ir pinigu, nes nera pigus dalykas.
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2010 01 02, 13:11)
Isnyko kaktos paberimai, sumazejo inkstiru, poras lyg pamazino ir oda ilgai islieka matine, tik man siek tiek sausina, tai ant virsaus dar kita kremuka tepu  smile.gif

Čia nuo kremo-gelio ar ir dar kažką iš tos linijos naudoji? smile.gif
Atsakyti
Kokia smagi tema bigsmile.gif atradau siais metais kremines pudros sepetuka, be kurio jau irgi sunku butu biggrin.gif, termini vandeni, maxfactor masterpiece max tusa, bourjois 3d effect blizgesi.. Na gal ir viskas is tokiu reiksmingesniu atradimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 01 02, 11:23)
Čia nuo kremo-gelio ar ir dar kažką iš tos linijos naudoji? smile.gif

Naudoju krema geli ir tonika, manau abu prisidejo, bet kaip suprantu veiksmingesnis yra gelis (jame didesne koncentracija rugsciu) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2010 01 02, 12:16)
mano atradimas siais metais tai TALIKA blakstienu kondicionierius
super dalykas, nelabai tikejau jo efektu, bet istikruju sis dalykelis vertas demesio ir pinigu, nes nera pigus dalykas.



Kas sis dalykas daro ?bigsmile.gif Kokia kaina? Kur galima isigyt?


Atsakyti