Įkraunama...
Įkraunama...

33 savaitės laukimo

Dabar tau puse metuku , laikydama tave ant ranku jauciu tokia begaline meile ir siluma ,glaudziu tave kaip imanydama ,nejauciu nei nuovargio nei sunkumu ir zinau , kad PAGALIAU DIEVAS ISGIRDO MANO PRASYMA -TU TOKS LAUKIAMAS MANO SIRDUKAS , mano gyvenimas ,svajone....
Man dabar atrodo, kad as taves laukiau visa gyvenima - is tikruju laukiau ...Noriu tau papasakoti kaip tu atejai ....
Nuo mazumes labai mylejau mazus vaikucius , buvau pati laimingiausia mama kai gime tavo sese , skraidziau padebesiais kai ji gime labai mylejau ir dabar myliu savo abu vaikus.O gyvenimas buvo ne toks nuostabus ,taves turejau laukti ilgai ,vos ne 20 metu...
Tavo sese jau didele mergaite, ir tikriausiai ,greit ateis pas ja tikra meile ir paliks mus ..kurs savo gyvenima .
O man be vaiku taip tuscia ....Ir stai mano mazyte meile…su manimi…..

Pagaliau atejo tas laikas kai su teveliu pradejom planuoti leliuka (pagaliau prabudo teviskas jausmas)Nors budavo dienu kai sakydavo nenoriu vaiku ir vel noriu , vienu zodziu neapsisprandes tevelis.
Tas planas tesesi 2 metus , vis laukdavau kada gi , o mano dideliam norui nebuvo lemta issipildyti.
Is to didelio laukimo nieko nesigavo , jau buvau net pagalvojus, kad viskas , metai praejo …….Bet viltis tokia didele, verianti krutine.
Buvo vakaras jau, kazkas suvirpejo mano sirdyje , mano kojos mane tiesiog nunese i vaistine nusipirkti testo .Grizau uzdusus , sese tvarkosi namie , as greit i wc ir ….ziuriu ,netikiu ,ogi dvi juosteles .Pasokau is laimes , sirdis nuejo i kulnus .Isbegus puolu rasyti zinute teciui .TU BUSI TETIS smile.gif .Tetis iskarto paskambina man ir sako negali buti , juokiasi , netiki , sako reikia eiti pas gydytoja.O sese is karto sako , mama , tu ka laukiesi .Taip – mano akys spindi.Seses reakcija _ valio thumbup.gif .Visa naktis buvo be miego .Ryte net i darba nejau … Pakartojau tyrima ,mano dvi juosteles niekur nedingo ir tiesiai nulekiau pas gydytoja .Gydytoja paziurejo ultragarsu ir ….: taskiukas mazytis ,taip taip 4-5 savaites yra .Su tuo taskiuku prisiglaudus prie krutines vaziavau pas teti braukdama asaras is laimes.Tai ne pasaka ,taip, mes turesim kudiki ,tetis mane pabuciavo.Mano dziaugsmui nebuvo ribu.Musu kudykis turi gimti rugpjuti.

LAUKIMAS.Nestumas buvo pasakiskas , augo pilvukas ,mano leliukas kiekviena diena ir nakti jaute mano ranku siluma ir meile.(Visi juokdavosi sakydami , kad as nutrinsiu pilvuka)As skraidziau , svajojau kaip vaikas.Dienu dienom skaitydavau apie mazyliu auginima .Rinkau visas nuotraukas , ziuredavau pasidejus kaip i koki dideli stebukla ir laukiau , laukiau…
Buvo birzelio vidurys , oras puikus , as jau atostogose , laukimo dar du menesiai .Nusprendeme visa seima paiskylauti .Tetis turejo dar reikalu ,taigi is pat ankstaus ryto issiruoseme po Lietuva.
Buvo labai gera diena, aplankem Siaulius ,Taurage , Palangoj pasedejom kavinei, nuejom prie juros ,Klaipedoj pasivaiksciojom po senamiesti.Grizom namo jau velai.Kita ryta oras buvo baisus , pliaupe lietus kaip is kibiro .Tetis su sese taresi i koki kina eisim .Sedom pusryciu ir as jauciu eina man perkojas kazkokia siluma.As slapia.Mane pakirto ,zinojau kad tai viskas . Mintys buvo klaikios ,bijojau pradeti verkti nes jeigu as supanikuosiu tetis panikuos dar labiau ,sese issigando .Turejau buti stipri .Begau detis ko reikia i ligonine ,o is ranku viskas krito ,galvojau tik apie tave mano mazyle ….
KLINIKOS, birzelio 14 ,sekmadienis.Guliu lovoje jau po apziuros , tik pasisuku bega vandenis , as panikuoju .Gydytojai nori islaukti kuo ilgiau , brandina tavo plauciukus, tau tik 33 savaites .Su manimi tavo tetis , sese,mamule ,bet as noriu kad jie iseitu nes negaliu issiverkti , kodel ? kas dabar bus , kaip mano saulyte ?Kaip , kas , kodel , del ko?Man neduoda ramybes visi klausimai…..
Laukimas …kiekviena sekunde , minute, diena amzinybe , as taip bijau del taves.
Birzelio 18 .Rytas.Naktis buvo bemiege.Mane pakviecia pasiklausyti tavo sirdies tonusu .Griztu i palata ir sesute liepe man ruostis i gimdykla.
12 valanda. Mane ruosia gimdymui .Pajungia visus aparatus tavo sirdutei klausyti o man skatinanciu vaistu pastato lasaline.Gimdykloj susurinko visa palaikymo komanda :tavo tetis ,sese ,atbego mamule su tavo tetule Vida smile.gif .Visi laukia kada gi presides..
13 valanda .Nieko ….gimdymo veiklos nera.Mane visi stengiasi pralinksminti , o mano ausyse kazkoks spengimas , jokio skausmo , tik mintys sukasi apie tave.As glostau savo pilveli .
14 valanda .Nieko verysad.gif
15 valanda. Labai neramu ,bet vel nieko…jokio atsidarymo.As jau kraustausi is proto doh.gif ,tetis nezinau ka galvoja…matau veidas pasikeites ...bet laukiu .
16valanda .Gydytoju konsiliumas nusprendzia , kad daugiau negalma laukti , pasirasau dokumentus ir mane isveza operuoti .Tetis pabuciuoja ir paleidzia mano ranka…..
GIMDYKLA.Gydytojai atrodo kaip ufonautai .Man suleidzia vaistus ir pradedu nejausti koju.
Guliu.Dabar turiu pajausti stipru spaudima ties skrandziu, laukiu , jau ……balsas .......kodel as jo negirdziu .
16val 54 min pagaliau balselis ….toks mielas ,toks veriantis mano sirdi , as apsipilu asaromis ir ziuriu kas darosi uz sirmos.DUKRYTE , gydytoja saukia ,viskas gerai , grazi maza mergaite , vertinu 10 balu , 1kg 770 gramu 38 cm .Viskas gerai , nesinervuokit , greit man atnesa tave susukta i kokona ir leidzia pabuciuoti .Nespeju taves apziureti ir issinesa.Mano dziaugsmas… ir mano skausmas , kad tu neturejai galimybes prisiglausti prie mamos krutines .Mano coliuke , mano mazyle .Tetis pirma karta tave pamate lifte , kartu skubejo i kudykiu skyriu , kuo skubiau i inkubatoriu ,kokia mazyte ,brauke asara ir sake kada gi tu uzaugsi doh.gif Tu taip toli nuo manes per kelis aukstus , kitos mamos laiko savo mazylius , maitina.Sirdis plesosi is skausmo, kaip isgyventi para be taves , man suleidzia vaistus ir as uzmiegu….Rytas .As noriu pamatyti savo dukra , prasau …verkiu , labai prasau,bet reikia laukti .Laukimas kaip amzinybe.Pagaliau mane paima su ratukais ir perkelia i palata .Tetis mane veza pas tave .Mano sirdis susprogs , greiciau …kur tu mano uoga …Ieinu pro duris, pilna inkubatoriu , tu guli tokia gleznute , tokia mazyte , tokia ...tokia pati graziausia mano saule , as paimu tave ant ranku , tokia laime tave laikyti , tokia laime tave matyti…..glaudziu prie krutines , niekada nepaleisiu….Kas buvo toliau , kaip tu augai as tau papasakosiu , bet tai jau bus kita tavo gyvenimo istorija .Myliu tave mano mazyte....
P.S.Negaliu nepamineti gydytojo kuris tave pirmas paeme ant ranku , tai gydytojas Tomas Birzietis.Lenkiu jam galva , busiu visa gyvenima jam dekinga.

Atsakyti
Uj kaip graziai papasakojai. Aciu Dievui kad su lelyte viskas gerai biggrin.gif Is tavo pasakojimo matau kad esi Super Mamyte. thumbup.gif
Sekmes ir stiprybes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sauni istorija wink.gif
Atsakyti
šaunuolė 4u.gif
puiki istorija wub.gif ,sėkmės augant
Atsakyti
Oi Zaneta, skaiciau ir zliumbiau, net akiniai aprasojo.... gerai kad vyras nemate, butu pagalvojes kad visai isprotejau blush2.gif
Atsakyti
Oi Zaneta, kaip priminei man viska. wub.gif Grazu posma nuverkiau. blush2.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif Sekmes JUMS 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos biggrin.gif
Atsakyti
Be galo gražu wub.gif
Atsakyti
Oiii susigraudinau iki negalejimo cray.gif Iskilo prisiminimai.Taip viskas pazystama.
Priglaudziau savo mazyte, pabuciavau ir dekoju Dievuliui, kad ja man issaugojo. wub.gif
Atsakyti
labai grazu wub.gif . laiminga mergyte turedama tokia mama.
sekmes Jums visiems 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija 4u.gif wub.gif wub.gif Net susigraudinau blush2.gif Bet svarbiausia kad viskas gerai baigesi thumbup.gif Sekmes ir sveikateles augant 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti