Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpyklos ir kirpėjos Šilutėje.

Labas. Norėčiau sužinoti kur ir pas ką kerpatės, darotės šukuosenas Šilutėje? Kokie komentarai apie vienas ir kitas kirpėjas? bigsmile.gif šiaip visada eidavau į 'buitinį' pas Remigiją, tačiau paskutiniais kartais tiek pas ją žmonių vienu metu, kad nė vienos klientės iki galo normaliai nepadaro doh.gif mums reikės darytis šukuosenas vestuvėms, tad norėčiau išsirinkti tikrai gerą ir patikimą kirpėją.
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2010 01 10, 14:34)
Labas. Norėčiau sužinoti kur ir pas ką kerpatės, darotės šukuosenas Šilutėje? Kokie komentarai apie vienas ir kitas kirpėjas?  bigsmile.gif  šiaip visada eidavau į 'buitinį' pas Remigiją, tačiau paskutiniais kartais tiek pas ją žmonių vienu metu, kad nė vienos klientės iki galo normaliai nepadaro  doh.gif  mums reikės darytis šukuosenas vestuvėms, tad norėčiau išsirinkti tikrai gerą ir patikimą kirpėją.

nzn kaip su kirpimu, bet dazausi ir tvarkausi plaukus pas Svieta antrame hales aukste - man tai super thumbup.gif labai kruopsti, tvarkinga. del sukuosenu - pati tik tiesinu, bet maciau kaip dare panoms - man grazu. kirpt pas ja irgi nekerpu, nes ji pati man uzdraude kirptis jei noriu atsiaugint plaukus biggrin.gif lankausi pas ja beveik metus
Atsakyti
Man įdomi jūsų nuomonė apie grožio saloną "Laura". Užsiregistravau plaukų dažymui. Ar neteks gailėtis?
Atsakyti
Aš lankausi pas Artūrą "Kleopatroje". Labai rūpestingas, kruopštus kirpėjas. Myli savo darbą ir puikiai tvarko plaukus. Tik va galvoju, ar jis šukuosenas daro, reikėtų paklausti. Bet šiaip patinka man pas jį labai wink.gif Kleopatra randasi už knygyno, turbūt Žalgirio gatvė vadinasi smile.gif
O apie Laurą nieko negaliu pasakyt, nesilankau... Kiek pamenu Dainora dirbdavo ten, tai gera kirpėja, bet dabar nežinau smile.gif Gal kitas galės kas patarti.
Atsakyti
Ką girdėjote apie kirpyklą "Oskaras" kaip ten kerpa?
Lankiausi "Kleopatroje" pas Reginą, bet nebesu ja patenkinta, paskutini kartą kai nukirpo, tai nei du nei devyni, visiškai į ano prašymą neatsižvelgė, namie teko pačiai apsikirpt vis išlendančius nedakirptus plaukus, plius dar grifką nukirpo ant tiek trumpai, kad plaukai styrojo gerą mėnesį ir nėjo nieko padaryt. Vsio dedu tašką ant jos.
Kas ką pasiūlys? šiaip nesu išranki ir neprašau kažko stebuklingo, bet ten tai nebeisiu
Atsakyti
Engryda,
kaip Tau sekesi 'Lauroje'? g.gif
Einu pirmadieni uzsiregistruoti kirpimui +dazymui, o kadangi noriu sviesinti - tai reikia normalios kirpejos/kirpejo. Apsiverksiu, jei kokia bobulyte pasitaikys doh.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu klausti pas ka darotes progines sukuosenas? nenoriu kazko labai prasmatnaus juk vasara ir pan, o jau tie garbanojimai pabode sad.gif tai gal zinote kas daro originalias idomias sukuosenas? beje taip pat gal ka patarsite apie makiaza? 4u.gif
Atsakyti
Gal zinot kokiu Silutes kirpyklu internetiniu adresu?Reikes naujiems metam sukuosenos, manikiuro ir makijazo doh.gif zodziu viso komplekto.Norisi uzsisakyt eile is anksto ax.gif pasidairyti ka siulo ,kokios kainos.Is anksto dekoju. 4u.gif
Atsakyti
Gal kazka lankesi Kleopatroje pas Jolanta? 4u.gif
Atsakyti
Jolanta super, bet deja ji nebedirba ten. verysad.gif Lankiaus pas ja, o dabar nebezinau pas ka eit g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aves: 03 vasario 2011 - 17:57
Kur siūlytumėte pasidaryti vestuvinę šukuoseną Šilutėje? Norėjau pas Sandrą Evėje bet ji tą dieną nedirbs... nežinau ką daryti... please padėkit mergaitės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aves @ 2011 02 03, 18:56)
Jolanta super, bet deja ji nebedirba ten.  verysad.gif Lankiaus pas ja, o dabar nebezinau pas ka eit  g.gif


as taip pat lankiausi pas Jolanta, buvo labao didelis praradimas, kai suzinojau, kad nebedirba, o dabar esu pasimetusi irgi nebezinau kur tvarkytis plaukus verysad.gif
Atsakyti