Įkraunama...
Įkraunama...

Šokdynė

sveikos merginos, sunglasses2.gif
gal kas intensyviau sportuojate su šokdyne, pasidalinkit patirtim- ar patinka, ar efektyvus būdas pastiprint raumenis. Parašykit kiek laiko šokinėjat, ar kas dieną ar ne. aš neseniai pradėjau strakalioti, man visai patinka, tai noriu, kuo daugiau info 4u.gif
Atsakyti
Esu girdėjusi, kad šokdynė ir trumparegystė yra blogi draugai. Jau nepasakysiu tiksliai, bet oftalmologas kažkoks, paklaustas apie progresavimo veiksnius, ilgalaikę meilę šokdynei paminėjo kaip pavyzdį.
Atsakyti
Mane taip pat labai domina ši tema smile.gif Gal kas žinot, koks jos poveikis kojoms? Aišku, kad stiprina kojas, bet ar jos plonėja, ar storėja? Ir kaip šokinėt, kad plonėtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arijietė @ 2005 11 16, 20:22)
Mane taip pat labai domina ši tema smile.gif  Gal kas žinot, koks jos poveikis kojoms? Aišku, kad stiprina kojas, bet ar jos plonėja, ar storėja? Ir kaip šokinėt, kad plonėtų?  g.gif

as tai sokinėju kokias porą savaičių, man labai patinka. pirmiausia tai labai laikysenai gerai, ir siaip visas kūnas toks tvirtesnis pasidarė. Siaip tai as anksciau bėgiodavau stadione, bet kadangi dabar oras netinkamas, strakalioju- kasdien po 20,25 min.skaiciau zurnale tokį dalyką- kad sokdynė analogiska bėgiojimui.
jei dar kokių gerų(blogų) dalykų žinot, parasykit
Atsakyti
Susidomejau ir as sokdyne thumbup.gif Reik tuos nelemtus 3 kg numest 4u.gif ir raumenukai jau prasosi but sutvirtinti blink.gif O su kokiom sokdynem sokinejat?Su virvelinem ar tokiom senoviskom kietom?Nes dabar parduotuvel maciau tik is virves g.gif
Atsakyti
mano šokdynė tai iš virvės ir mediniais galais, akropoly pernai pirkau, apie 10lt. Ji man labai patinka. O sakykit, ką guminė gal geriau??siaip tai dar šį tą radau -kalendoriuje 2006 metų parašyta, kad šokdynė ir bėgiojimas daugiausia energijos reikalauja (vienodai -10 kal 1kg per valandą), palyginti su pvz- tenisu, dviraciu(ten po 3,4,5). na čia siaip, bet vis malonu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš girdėjau, šokdynė gerai stiprina širdį. smile.gif
Man irgi patinka pastrakalioti, bet yra tik vienas trūkumas - kojų raumenys iš karto labai padidėja (ypač blauzdos), o man tai visai nepatinka! schmoll.gif
Bet manau šokdynė - labai geras būdas mesti svorį ir stiprinti sveikatą. 4u.gif
Atsakyti
Galiu ir nusišnekėti blush2.gif bet man viena aerobikos instruktorė sakė, kad gimdžiusioms ir dar norinčioms turėti vaikų nepatartina strakalioti unsure.gif Nes gali kažkas su gimda atsitikti blink.gif , nebepamenu tiksliai, bet pamenu, kad ji minėjo, jog nerekomenduojama unsure.gif Tai gal pasitarkit su kuo nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2006 01 10, 23:06)
Galiu ir nusišnekėti  blush2.gif bet man viena aerobikos instruktorė sakė, kad gimdžiusioms ir dar norinčioms turėti vaikų nepatartina strakalioti  unsure.gif  Nes gali kažkas su gimda atsitikti  blink.gif , nebepamenu tiksliai, bet pamenu, kad ji minėjo, jog nerekomenduojama  unsure.gif  Tai gal pasitarkit su kuo nors 4u.gif

čia tai nieko sau.... blink.gif ,klausyk, būk gerutė, jei daugiau ką sužinosi parašyk, na aš tai turiu porą vaikučių, bet kažkaip nesinori pasidaryti "neveiksnia".... smile.gif gal man į tą skyrelį parašyti ir paklausti g.gif
siaip tai man labai patinka starkalioti, kas ten yra, po 20minučių kasryt, o poveikis tikarai yra- gerai jaučiuos, kūnas tvirtas, laikysena geresnė....bet šita info man nepatinka...
Atsakyti
man atrodo, kad galima ir be šokdynės apsieiti ir šiaip šokinėti, ne su šokdyne ax.gif
bet ar padeda atsikratyti svorio ? g.gif
Atsakyti
na paklausiau ginekolog. skyrelyj, tai ji parašė, kad bet kuri sveika moteris, gimdž/negimdž., gali laisvai šokinėti šokdyne, tikėkimės taip ir yra smile.gif
na o dėl svorio metimo, šokdynė tai sutvirtina raumenis visko kūno , laikyseną pagerina, as pastebėjau rankos kietos , kojos kietos tapo (man labai tai patinka), bet jei ilgai strakalioji gal ir kg... tirpsta.
Sako visos areobinės sporto šakos (bėgimas, aerobika, šokiai irt.t.) geriau metą svorį nei treniruokliai pvz. čia šiaip... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Linda- @ 2005 11 14, 23:06)
Esu girdėjusi, kad šokdynė ir trumparegystė yra blogi draugai. Jau nepasakysiu tiksliai, bet oftalmologas kažkoks, paklaustas apie progresavimo veiksnius, ilgalaikę meilę šokdynei paminėjo kaip pavyzdį.


Taip aš jau nuo vaikystės esu triumparegė, tai man mokykloje nereikėdavo šokinėti į tolį, su šokdyne ir tt, nes visi šuoliukai įtakoja trumparegystės prograsavimą, va taip va verysad.gif
Atsakyti