Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis nėštumo metu

Ar yra mamyciu,kurios negere folio rugsties nestumo metu ir ar sveiki vaikuciai gime?
Esu girdejusi,kad ja privaloma gerti pirmus 3men. nuo nestumo pradzios.
Pas mane situacija tokia,kad pas gine apsilankiau pirma karta jau 8sav nescia ji man israse vitaminu nesciosioms,as juos pageriau koki menesi nu gal biski ilgiau,nes vis pamirsdavau laiku juos isgerti verysad.gif
po to pakartojau kursa vitaminu gal kokiam 5menesi,o dabar prisiskaiciau visokiu baisybiu del tos folio rugsties ir labai nerimauju del vaikelio sveikatos Verkia verysad.gif man dar liko 2menesiai iki gimdymo,gal vertetu dabar pagrerti folio rugsties??
Beje kraujo tyrimai buvo daryti 3kartus,atsakymai bumo geri,tai gal man visai neverta pergyventi???
Atsakyti
QUOTE(vanilliuke @ 2010 01 19, 13:04)
Ar yra mamyciu,kurios negere folio rugsties nestumo metu ir ar sveiki vaikuciai gime?
Esu girdejusi,kad ja privaloma gerti pirmus 3men. nuo nestumo pradzios.
Pas mane situacija tokia,kad pas gine apsilankiau pirma karta jau 8sav nescia ji man israse vitaminu nesciosioms,as juos pageriau koki menesi nu gal biski ilgiau,nes vis pamirsdavau laiku juos isgerti  verysad.gif
po to pakartojau kursa vitaminu gal kokiam 5menesi,o dabar prisiskaiciau visokiu baisybiu del tos folio rugsties ir labai nerimauju del vaikelio sveikatos Verkia  verysad.gif  man dar liko 2menesiai iki gimdymo,gal vertetu dabar pagrerti folio rugsties??
Beje kraujo tyrimai buvo daryti 3kartus,atsakymai bumo geri,tai gal man visai neverta pergyventi???

Taip, negeriau, tik pradejau gerti apie 2-a men Elevit, kuriuose matyt yra folio. Vaikutis thumbup.gif wub.gif
Dabar geriu nuo 6-tos savaites kai tik paskyre gydytoja.
Neskaitykit baisybiu.
Atsakyti
Dažnai mamytės sužino, kad laukiasi vėliau ir vienos geria folinę, kitos - ne. Ne vien nuo to priklauso vaikučio vystymasis, geriau nestresuok, tikėkis geriausio ir augink savo bumbulėlį 4u.gif Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
As pradejau gerti filio rugsti vos tik suzinojau kraujo tyrimus, kad laukiuosi. Folio rugstis, kaip man aiskino gyd. reikalinga kad vaikuciui geriau vystytusi stuburiukas, per pirmus 3 men. Paskui galima nevartoti folio rugsties arba gerti visa nestuma. Taciau folio rugstis taip pat vartojama, kad besilaukiancios kraujas pasisavintu geriau gelezi ir kt naudingas medziagas. Bet kaip minejai, kad tavo kraujo tyrimai yra geri, tai manau viskas yra thumbup.gif . Bet as tavo vietoj vistiek pradeciau vartoti folio rugsti smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
Foline rugsti as geriau pries pastojant 3-4 menesius ir pastojus dar 16 savaiciu mirksiukas.gif wub.gif zinau, kad turi reiksme vaikiuko nervinem lastelem (atrodo) smile.gif bet kaip yra istikruju ir ar reikia gerti pasako gine thumbup.gif
Ramaus nestuke.gif
Atsakyti
aciu jums mamytes 4u.gif ,jau nurimau,nes ir pati mamos klausiau,visu isklausinejau,tai visi tik nuramino,kad nera ko per daug jaudintis ir tikiu,kad mum viskas yra gerai
Atsakyti
man tai gydytoja patare net 2-3 men pries planuojama pastojima gerti. kitos negeria, neplanuotai pastoja ir buna viskas ok. folio rugsties BUTINYBE yra labai ispusta. aisku ji vartojant pagereja vystymasis, bet akivaizdu, kad viskas buna tvarkoj, jei jos ir negeri ax.gif
Atsakyti
as nevartoju smile.gif pasiskaiciau, kad ji labiausiai reikalinga iki kol uzsidaro kazkoks ten kanalas (tingiu dabar konkrecios informacijos ieskot), tai man jau siaip ar taip buvo per velu. laikausi nuomones, kad toji folio rugstis geras turbut daiktas, bet ne tiek, kad be jos vaikutis nesivystytu smile.gif

vis pamirstu paklausti mamos, ar ji ja vartojo. smile.gif kazkaip man atrodo, tai siu laiku "ismislas". reiktu paieskot kokiu tyrimu, kokie ten skirtumai tarp tu, kurios vartojo folio rugsti ir tarp tu, kurios nevartojo
Atsakyti
Suzinojau, kad laukiuosi 5sav. israse folio rugsti sake gerti iki 3men. o paskui nutrauti nes neturi po to jokios itakos vaikeliui, nuo 3men. israse vitaminu nesciosioms. Gyditoja sake, kad anksciau ant folio rugsties rase, kad nestumo metu vartoti draudziama... taip kad cia nelabai senei atliktu tyrimu isvados kad tai naudinga ir jos israsomos visoms besilaukiancioms. Nemanau kad verta pergyvent ir dabar pradet gert verciau megaukis paskutineis nestuke.gif men.
Atsakyti
Sveiki, su pirmu nestumu foli emiau gert gal nuo 8sav, o si nestuma foli pradejau gert dar pries pastojant, pirmas nestumas ir vaikelis be jokiu nemaloniu siurprizu ir dabar tikiuosi to paties
Atsakyti
jum dabar 10savaiciu nestuke.gif
folio rugsti pradejau gert pries savaite, daktare sake, kad uzteks dar pora sav.pavartot . ir jokiu vitaminu neisrase, sake geriau valgyt daug vaisiu darzoviu ir sveiko maisto - efektyviau uz visus vitaminus smile.gif
Manau ji teisi 100 proc. thumbup.gif
nesijaudinkit, musu tetu ar seneliu laikais nebuvo jokios folio rugsties ar pan. ir sveiki visi uzaugo:4u:
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2010 01 27, 21:40)
jum dabar 10savaiciu  nestuke.gif
folio rugsti pradejau gert pries savaite, daktare sake, kad uzteks dar pora sav.pavartot . ir jokiu vitaminu neisrase, sake geriau valgyt daug vaisiu darzoviu ir sveiko maisto - efektyviau uz visus vitaminus  smile.gif
Manau ji teisi  100 proc.  thumbup.gif
nesijaudinkit, musu tetu ar seneliu laikais nebuvo jokios folio rugsties ar pan. ir sveiki visi uzaugo:4u:

Tik tarp kitko, o kur seis laikais ir dar ziemos metu rast padoriu darzoviu ar vaisiu. Manau nera tokiu. Gi ne pavasaris ar vasara, va tada tai tikrai geriausi vitaminai pas mociute sode ar kaime, o ziema manau nieko naudingo nenusipirksim smile.gif
Atsakyti