Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

Siulau testi pokalbius apie langu rubelius naujoje 8-oje temoje.


Kaune mielai galiu padeti siuvant uzuolaidas, romanetes, lovatieses, pagalveles bei iv.buitinius siuvinukus. Ikeliu paskutiniu darbeliu nuotraukas:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 21 sausio 2010 - 17:42
Mergaitės, o ką jūs vonioje darote? Roletus dedate? g.gif
Kadabra, graži lovatiesė ax.gif Ir man reikės kažko panašaus. Kiek kainuoja pasiuvimas? Ir užuolaidų jau reikia dairytis pradėti, bet net neįsivaizduoju ko noriu doh.gif
Atsakyti
sveikos, na taip ivyko, kad 2 temos pasirode, tiesiog praeita tema sukuriau as, tai galvojau kad ir sia sukursiu as, na tiesiog pavelavau...taigi bendraujame toliau cia, moderatores prasiau, kad istrintu, manau tai ir padarys greitu laiku....

Na, o as ikeliu labai grazia foto, nu niekada nebuciau pagalvojusi, kad zaliuzes derintusi prie tokiu uzuolaidu, nu pasaka wub.gif gal kas pasidarete kazka panasaus g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 01 22, 14:01)
Mergaitės, o ką jūs vonioje darote? Roletus dedate? g.gif
Kadabra, graži lovatiesė ax.gif  Ir man reikės kažko panašaus. Kiek kainuoja pasiuvimas? Ir užuolaidų jau reikia dairytis pradėti, bet net neįsivaizduoju ko noriu doh.gif


As kaip visada laikausi savo isitikinimu, kad uzuolaidos jaukiausia ir romantiskiausia. Jei neimanoma - romanete, jei netinka skoniui, tada jau - roletas.
Dekui uz pagyrimus lovatiesei. Kainos ivairios, derintinos su klientu, ivertinant pasirinkta modeliuka bei audinius.


p.s. Gijos* ikeltoje nuotraukoje uzuolaidos - prabangios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 01 22, 13:01)
Mergaitės, o ką jūs vonioje darote? Roletus dedate? g.gif



As tai vonioje romanete siuvausi, uzuolaidos labai grazu, bet pas mane langas virs vonios...o romanete panasiai kainuoja kaip roletas, o jaukumo vistiek romanete labai priduoda smile.gif
Atsakyti
Temide, kaip suprantu ieskote "rubelio" vonios langui smile.gif
Butu idomu pamatyti Jusu vonios langa, kad galetume duoti tinkama patarima ax.gif
Ar patenka ant lango tiesioginis vandens srautas?
Jeigu ne, labai puikiai tiktu musu gaminiai. Kadangi jie gaminami is naturaliu medziagu, jos islaiko kambario temperatura ir garai nenuseda ant zaliuziu ar roletu.
Vonioje labai tinka tiek 25 mm zaliuzes, tiek roletai. Ypac roletas Roll-down mechanizmu, kadangi jis leidzia pasislepti nuo aplinkiniu ir tuo paciu grozetis vaizdu uz lango smile.gif
vienas is pavyzdziu nuotraukoje:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 06 gegužės 2010 - 22:24
QUOTE(Gija* @ 2010 01 22, 15:22)
sveikos, na taip ivyko, kad 2 temos pasirode, tiesiog praeita tema sukuriau as, tai galvojau kad ir sia sukursiu as, na tiesiog pavelavau...taigi bendraujame toliau cia, moderatores prasiau, kad istrintu, manau tai ir padarys greitu laiku....

Na, o as ikeliu labai grazia foto, nu niekada nebuciau pagalvojusi, kad zaliuzes derintusi prie tokiu uzuolaidu, nu pasaka  wub.gif  gal kas pasidarete kazka panasaus  g.gif


Pasaka, gal kas nutuokia kokios medžiagos reikia tokiom užulaidom,kad ant grindų sugultų šitaip?
Atsakyti
o ar nesunku plauti romanetes ax.gif ,na man tik viena kliutis ir trukdo jas detis,uzuolaidas praskalavai ir kvit,o romanetes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 25, 19:02)
o ar nesunku plauti romanetes ax.gif ,na man tik viena kliutis ir trukdo jas detis,uzuolaidas praskalavai ir kvit,o romanetes? g.gif


Musu romaneciu plauti nereikia 4u.gif Valyti galima tik sausu švelniu šepetėliu, arba (tik audinius iš bambuko ir medžio) drėgna kempinėle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 25, 20:02)
o ar nesunku plauti romanetes ax.gif ,na man tik viena kliutis ir trukdo jas detis,uzuolaidas praskalavai ir kvit,o romanetes? g.gif


Romanetės skalbiamos lygiai taip pat, kaip ir užuolaidos. Vienintelis skirtumas, kad gal prie romanečių kiek ilgiau užtrukti teks - išimti strypelius, išverti virvutes ir kitus papildomus "dalykėlius", priklausomai nuo modeliuko. Na bet tai, tarkim, truks gal papildomų 30 min - gyventi su tuo tikrai galima ax.gif
Atsakyti
jeigu taip tada pergalvosiu planus g.gif
Atsakyti
QUOTE(NiBiRu @ 2010 01 25, 19:04)
Pasaka, gal kas nutuokia kokios medžiagos reikia tokiom užulaidom,kad ant grindų sugultų šitaip?

kiek uzmaciau, tai "tafta" graziai gulasi ant zemes g.gif
Atsakyti