Įkraunama...
Įkraunama...

"Kas galima Jupiteriui, negalima jaučiui"

[/QUOTE]Jei vyras turi meilužę, tai žmonos negerbia ir yra šiukšlė, o jei žmona turi meilužį, tai ji gerbia vyrą, nėra šiukšlė, čia tiesiog, kad jai būtų gera

"kas galima Jupiteriui, negalima jaučiui", ar kažkaip panašiai

Šią žinutę redagavo Zaliuoke: 2005 08 19, 19:41


Viršūnė! Skaitau ir graudu darosi. Jei per santuokoje pragyventų „N“ metų sakykim neturėjau meilužės ir nė karto nebuvau nuėjęs į Šoną (o situacijų, pagundų, progų begalės) tai dabar jaučiu tokią didelę palaimą – AŠ NESU ŠIUKŠLĖ!
Atsakyti
nezinau is kur cia tokia informacija gavai, bet kiek as girdejau ir manau kad taip mano 98% vyru kad viskas turi buti atvirksciai. o tada tai buna gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglisake @ 2005 11 17, 16:29)
nezinau is kur cia tokia informacija gavai, bet kiek as girdejau ir manau kad taip mano 98% vyru kad viskas turi buti atvirksciai. o tada tai buna gerai blush2.gif


Taip, vyrai taip galvoja.Ir jiems labai nepatinka, jei moterys ima panašiai galvot. Aš tai manau, kad reiktų lygybės - jei eina i šoną - blogai. I r nesvarbu - vyras ar moteris. Šeimyninių problemų tokiu būdu spresti negalima, nors ir lengviausia. Ir maloniausia. mirksiukas.gif Palaukit, ar kartais šita tema neturėtų būti skyrelyje "VYRAI IR MOTERYS"? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(taranas2 @ 2005 11 17, 13:41)
Viršūnė! Skaitau ir graudu darosi. Jei per santuokoje pragyventų „N“ metų sakykim neturėjau meilužės ir nė karto nebuvau nuėjęs į Šoną (o situacijų, pagundų, progų begalės) tai  dabar jaučiu tokią didelę palaimą – AŠ NESU ŠIUKŠLĖ!


mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=taranas2,2005 11 17, 15:41]
[/QUOTE]Jei vyras turi meilužę, tai žmonos negerbia ir yra šiukšlė, o jei žmona turi meilužį, tai ji gerbia vyrą, nėra šiukšlė, čia tiesiog, kad jai būtų gera

"kas galima Jupiteriui, negalima jaučiui", ar kažkaip panašiai

Šią žinutę redagavo Zaliuoke: 2005 08 19, 19:41
Viršūnė! Skaitau ir graudu darosi. Jei per santuokoje pragyventų „N“ metų sakykim neturėjau meilužės ir nė karto nebuvau nuėjęs į Šoną (o situacijų, pagundų, progų begalės) tai dabar jaučiu tokią didelę palaimą – AŠ NESU ŠIUKŠLĖ!
[/quote]
g.gif kažkokia nesamonė blink.gif
Atsakyti
[quote=murkliuke,2005 11 18, 13:31]
[/quote]
g.gif kažkokia nesamonė blink.gif
[/quote]
Kurgi ne! Kai aš buvau tik tris mėnesius ištekėjusi, man irgi visi tokie dalykai atrodė kaip "viena didelė nesąmonė". Deja, deja, toks gyvenimas. blink.gif Aišku, nagąsdinu. Gyvenkite ilgai ir laimingai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eglisake @ 2005 11 17, 17:29)
nezinau is kur cia tokia informacija gavai, bet kiek as girdejau ir manau kad taip mano 98% vyru kad viskas turi buti atvirksciai. o tada tai buna gerai blush2.gif


Šią informaciją radau forume: Kai įsimaišo trečias... ; Žinutės peržiūra:#2244921 ; Data 2005 08 19 ,19:40 Mamytė Zaliuoke rašo: Jei vyras turi meilužę, tai žmonos negerbia ir yra šiukšlė, o jei žmona turi meilužį, tai ji gerbia vyrą, nėra šiukšlė, čia tiesiog, kad jai būtų gera

"kas galima Jupiteriui, negalima jaučiui", ar kažkaip panašiai
Atsakyti
[/quote]
g.gif kažkokia nesamonė blink.gif
[/quote]
Atsakymas Murkliukei
Taip sutinku kad visa tai kažkokia nesąmonė, galima buvo pateikti gražesne forma, be jokių š.....lė, bet aš citavau vienos iš mamyčių citatą pažodžiui. Beje tikėjausi tėvelių audringos reakcijos, norėdamas įtraukti juos į naująjį forumą “Tėvelio puslapis“.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taranas2: 19 lapkričio 2005 - 00:09
O tavo nuomone, kam labiau leistina eiti į šoną? O gal abiems vienodai? Ar išvis nei vienam? mirksiukas.gif
Čia irgi provokacinis klausimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kveli @ 2005 11 19, 01:18)
O tavo nuomone, kam labiau leistina eiti į šoną? O gal abiems vienodai? Ar išvis nei vienam?  mirksiukas.gif
Čia irgi provokacinis klausimas  biggrin.gif



Savaime suprantama kad geriau nė vienam. Kažkiek suprasčiau, bet nepateisinčiau jei susiklosčius ekstremalioms aplinkybėms tai būtų vienkartinis kartas - netyčiukas. Visgi vyrams atleisčiau labiau, nes ir pačios labiau smerkiate moteris kurios prasigeria, palieka likimo valei vaikus, prasideda su vedusiais. Paprastas pavyzdys: kaip atrodo prie balagano stovintis besiūbuojantis ir apsiseilėjęs vyras su bokalu rankoje ir kaip moteris. Jei pro vyruką praeisit be didesnių emocijų tai į „damą“ manau bus kur kas audringesnė reakcija. Vadinasi ne tiesiogiai taip pat pripažįstate jog tai ką dar vyrui aplinkiniai galėtų atleisti kaip sakoma: praleistų pro pirštus - moteriai ne.
Atsakyti
[quote=Jolančikė,2005 11 18, 17:36]
g.gif kažkokia nesamonė blink.gif
[/quote]
Kurgi ne! Kai aš buvau tik tris mėnesius ištekėjusi, man irgi visi tokie dalykai atrodė kaip "viena didelė nesąmonė". Deja, deja, toks gyvenimas. blink.gif Aišku, nagąsdinu. Gyvenkite ilgai ir laimingai. rolleyes.gif
[/quote]
Matyt nesupratai manęs schmoll.gif Nesamonė tai, ką parašė ta moterėla rolleyes.gif niekur dar neteko girdėti tokių nesamonių doh.gif Tai kaip tik daugiau atvirkščiai būna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taranas2 @ 2005 11 19, 09:35)
Savaime suprantama kad geriau nė vienam. Kažkiek suprasčiau, bet nepateisinčiau jei susiklosčius ekstremalioms aplinkybėms tai būtų vienkartinis kartas -  netyčiukas. Visgi vyrams atleisčiau labiau, nes ir pačios labiau smerkiate moteris kurios prasigeria, palieka likimo valei vaikus, prasideda su vedusiais. Paprastas pavyzdys: kaip atrodo prie balagano stovintis besiūbuojantis ir apsiseilėjęs  vyras su bokalu rankoje ir kaip moteris. Jei pro vyruką praeisit be didesnių emocijų tai    į    „damą“ manau bus kur kas audringesnė reakcija. Vadinasi ne tiesiogiai taip pat pripažįstate jog tai ką dar vyrui aplinkiniai galėtų atleisti kaip sakoma: praleistų pro pirštus - moteriai ne.


Kas liečia alkoholio vartojimą, tai sutinku. Bet kas liečia neištikimybę, įtariu, kad visuomenės požiūris jau lyginasi abiejų lyčių atžvilgiu. Ir gerai, užtenka čia vien vyrus pateisinti, moterims irgi yra pateisinamų priežasčių nuklydimams.... mirksiukas.gif Atsiprašau, trumpai komentuoju - laikas spaudžia. Gero savaitgalio. rolleyes.gif
Atsakyti