Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Senoji tema uždaryta, tai darau nauja tema su klausimu doh.gif
Gal turite schemą reglano nėrimo iš apačios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 01 vasario 2010 - 13:15
Reiktų paminėti, jog senoji tema yra čia 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 02 01, 14:44)
Reiktų paminėti, jog senoji tema yra čia 4u.gif  biggrin.gif

oi doh.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 07 02, 21:02)

O šitam megztukui kaži tiktų reglanas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2010 02 02, 19:23)
O šitam megztukui kaži tiktų reglanas?  g.gif


Koks gražus wub.gif Gal turi schemutę ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2010 02 02, 18:39)
Koks gražus  wub.gif  Gal turi schemutę ?  blush2.gif

Prašau. Tai kaži tiktų reglanas ar ne? Nes, kai bandžiau pavyzdėlį megzt man nesigavo, o taip norėčiau. unsure.gif Kaip tik priartėjau prie pažastų.

QUOTE(Ligvita @ 2009 07 03, 17:44)




Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2010 02 02, 21:47)
Prašau. Tai kaži tiktų reglanas ar ne? Nes, kai bandžiau pavyzdėlį megzt man nesigavo, o taip norėčiau.  unsure.gif Kaip tik priartėjau prie pažastų.


Ačiukas didžiausias aciuks.gif Nerealus megztukas thumbup.gif
Dėl reglano negalėčiau patart, nes reglanu niekad nemezgiau. Bet juk jis puikiai atrodo taip kaip yra, kodėl norėtum keisti ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2010 02 02, 21:14)
Ačiukas didžiausias  aciuks.gif Nerealus megztukas  thumbup.gif
Dėl reglano negalėčiau patart, nes reglanu niekad nemezgiau. Bet juk jis puikiai atrodo taip kaip yra, kodėl norėtum keisti ?  ax.gif

Paskutiniu metu mezgiau tik vaikams, tai kažkaip, kai prireikė vyrui užsinorėjau raglano, bet jaučiu, kad nieko nekeisiu. Nors as ir nemoku taisyklingai rankoves prisiuti. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2010 02 02, 22:33)
Paskutiniu metu mezgiau tik vaikams, tai kažkaip, kai prireikė vyrui užsinorėjau raglano, bet jaučiu, kad nieko nekeisiu. Nors as ir nemoku taisyklingai rankoves prisiuti.  doh.gif  blush2.gif


Aš visada rankoves prisismaigstau su adatėlėm, kad lygiai pasiskirstytų ir tada prisiuvu, visada gerai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2010 02 02, 21:50)
Aš visada rankoves prisismaigstau su adatėlėm, kad lygiai pasiskirstytų ir tada prisiuvu, visada gerai gaunasi  mirksiukas.gif

Nu ir as jauciu taip pat darau. Tuo paciu principu, kaip kad perlenkta kakla prisiunu. blush2.gif Bet man ner graziau uz reglana tik, kad perprasti ji, tai... doh.gif Vaikams iseina, o suaugusiems nebandziau, bet vaiku mezginiuose jei ir isivelia kokia klaidele, tai ne taip matosi, kaip kad suaugusio mezginyje. unsure.gif
Atsakyti
Jungiuosi i jusu gretas. 4u.gif visada grozejausi drabuzeliais vaikuciams ,megztais reglanu, tik neturejau zalio supratimo kaip ir nuo ko pradet.ir kai pradejau skaityt sia tema jau buvau benumojanti ranka, galvojau niekada neperprasiu sios mandrybes schmoll.gif iki kol nepabandziau ir ka jus sau manot-isejo!!!!is pirmo karto bigsmile.gif bet dabar iskilo klausimas toks-kai jau baigineji reglano linija( mezgu nuo virsaus), akis rankovems reikia susivert atskirai ant kokio siulo ir toliau megzt nugara/prieki, o tai prie kur priskirt tas 4 (mano atveju 8) akis pries kurias ir po kuriu buvo uzdedamos papildomos akys?prie rankoviu ar pridet prie priekio ir nugaros? g.gif nu tikiuosi supratot apie ka as cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(D@mena @ 2010 02 05, 18:15)
Jungiuosi i jusu gretas. 4u.gif visada grozejausi drabuzeliais vaikuciams ,megztais reglanu, tik neturejau zalio supratimo kaip ir nuo ko pradet.ir kai pradejau skaityt sia tema jau buvau benumojanti ranka, galvojau niekada neperprasiu sios mandrybes schmoll.gif iki kol nepabandziau  ir ka jus sau manot-isejo!!!!is pirmo karto bigsmile.gif bet dabar iskilo klausimas toks-kai jau baigineji reglano linija( mezgu nuo virsaus), akis rankovems reikia susivert atskirai ant kokio siulo  ir toliau megzt nugara/prieki, o tai prie kur priskirt tas 4 (mano atveju 8) akis pries kurias ir po kuriu buvo uzdedamos papildomos akys?prie rankoviu ar pridet prie priekio ir nugaros? g.gif nu tikiuosi supratot apie ka as cia ax.gif


Taip rankovems skirtas akis suveriat atskirai ir toliau mezgat ratu, arba prieki/nugara atskirai, tada reikes siuti.

Kas liecia pacias reglano linijas: as dalyndavau jas per puse, t.y. ir rankovems ir priekiui/nugarai.(mano patirtis reglane nalabai didele)
Bet neseniai kazkur perskaiciau kad mezgant reglana akis reglano linijai reikia imti nuo rankoviu, tuo paciu ir paskui pabaigus reglano linijas jas skirti rankovems.
Atsakyti