Įkraunama...
Įkraunama...

SPSS programa

Sviekos smile.gif gal kas zinote? gal kur organizuojami su spss susije kursai?butu labai idomu, ir naudinga smile.gif
Atsakyti
Nezinau ar organizuojami. Bet zinau, kad labai sekmingai galima ismokti naudotis issitraukus instrukcija is interneto. Aisku, gal laiko ir daugiau uzima, taciau - ismoksti!
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad kol kas dar niekas neorganizuoja
Geriau prašyk, kad paaiškintų draugai, nėra ji tokia ir sudėtinga, kai jau įkerti mirksiukas.gif
Atsakyti
I universitete vykstancias paskaitas studentams ismuk ir pasimokinsi ax.gif
Atsakyti
Galima pabandyti, bet kadangi kai kuriuose universitetuose mažos grupės, tai gali pašalinius ir sužiūrėti ir neleisti lankyt bigsmile.gif
Atsakyti
gal užtektų pasigauti kokį paūgėjusį statistikos studenčioką?..
Atsakyti
Iš tiesų padirbus ta programa, o ypač jei kas nors parodo pradmenis, tikrai nėra sunku išmokt dirbt. Na nebent reikia ypač sudėtingus dalykus ja daryt g.gif
Atsakyti
Kursu neorganizuoja, taciau jau ir mokymu organizatoriai susidomejo sia programulka thumbup.gif
As mokiausi is knygos ir kiek man reikejo bakalauro darbui - pakako smile.gif
Atsakyti
Tikrai yra knygu kaip naudotis spss smile.gif o audotis tikrai paprasta smile.gif
Atsakyti
sugulda, jei tave dar domina kas nors apie SPSS, parasyk man i a.d. Galiu atsiusti lietuviu kalba parasyta knyga. Pati is jos mokiausi dirbti su SPSS, rasiau baigiamaji darba.
Atsakyti
QUOTE(sigulda:) @ 2006 04 12, 07:59)
Sviekos smile.gif  gal kas zinote? gal kur organizuojami su spss susije kursai?butu labai idomu, ir naudinga smile.gif



Jei turi programa, tikrai nesudetinga su ja dirbti, tik reikia kantrybes ir loginio mastymo. Aisku reikia zinoti statistines savokas ir siaip suprasti statistikos pradmenis, kad nemaisytum frydmano ir koreliacijos kriteriju biggrin.gif ar pan.

Manau, pora statistikos knygu praverstu.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2006 11 28, 18:09)
sugulda, jei tave dar domina kas nors apie SPSS, parasyk man i a.d. Galiu atsiusti lietuviu kalba parasyta knyga. Pati is jos mokiausi dirbti su SPSS, rasiau baigiamaji darba.

iš tikro nesudėtinga, bet pačių pradmenų - tai reikia
jei gali - atsiųsk tą knygą, nes dažnokai dirbu su SPSS, gal kokių naujų niuansų rasčiau wub.gif
Atsakyti