Įkraunama...
Įkraunama...

Lipokavitacija

labai noreciau isgirsti ivairias nuomones, gal kas bandet sia procedura, as labai noreciau bet bijau kokiu nors pasekmiu... blink.gif
Atsakyti
buvau aš, bet kol kas tik 1 kartą, tai sunku ką nusakyti. Nusipirkau abonementą 8 kartų - tai po to parašysiu, ar rezultatas yra 4u.gif darausi lipokavitaciją su vakuminiu, po to dar ant vibroploštės pastoviu. Nu išėjus tai taip GERAI išmasažuota jaučiausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2010 03 01, 22:01)
papasakokit paciau,taip ydomu biggrin.gif o virsvorio ar daug turit blush2.gif


aš jo visai neturiu, jei kalbam apie KMI blush2.gif bet sverius keliais kg daugiau, nei mano tobuliausias svoris ax.gif užtat turėjau po gimdymo gerokai suglebusią odą ir celiulitą. Nėr ko daugiau pasakoti, viską papasakojau, bet po 2 procedūrų tikrai matosi rezultatas. Svorio prasme nedidelis maždaug -0,5 - 0,7kg, bet oda jau pasilyginusi, klubų srity (kur tą lipokavitacijos aparatą deda) ir pasiaurėję truputuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na as po 6 jau proceduru ir ka galiu pasakyt, rezultatai 0. Tikrai gailiuos kad sumokejau tiek pinigu, o jau kaip cia issireklamavo efekto jokio. NA gal oda ir pasilygino, bet cia daugiau nuo vakuminio masazo. Ir siaip oda galima ir pigesnem priemonem pasilygint.
O klubai nei cm nesumazejo. Geriau ir vandeni kaip rekomendavo, ir mityba prisiziurejau, ir nieko. Jei butu nors kiek padeje tikrai nepagaileciau dar 700 lt.
Taiva butu idomu ir is kitu isgirsti koks "poveikis" biggrin.gif , kurios lankesi.
Atsakyti
Sveikos,
aš esu pasidariusi 8 kartų kursą, bet to stebūklingo efekto tikrai nematau. Efektas gal butu po kokiu 80 kartu:)
Atsakyti
o man tikrai padėjo g.gif aš apimčių nematavau, bet man ir nereikia, - kad kūdintos vietos apkūdo mato ir mama, ir vyras, o ir drabužiai išduoda 4u.gif

žinoma, kas ko tikisi. Aš ėjau odos palyginti, kraujotakos pagerinti, o dar atsikračiau trupučio riebaliukų ant sėdimosios ir kelių viduje. Tikrai esu patenkinta, dariausi 12 kartų iš viso 4u.gif dabar pertrauką padarysiu, o rudenį, jaučiu, pakartosiu bent kelis kartus dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2010 02 07, 15:15)
Merginos, parašykit kas čia per procedūra.

Skaiciau forumieciu atsiliepimus apie sia procedura,tik dabar neatsimenu kokioje temoje ax.gif tai vieni ,kad cia paprasciausias liposazinis arba limfodrenazinis masazas, tik kitaip pavadintas doh.gif As kaip tik siuo metu darausi liposaza, bet ne salone, o pas masaziste namuose, tai pokycius jau matau, nors padariau tik 4 kartus. Be to po masazo dar padaro vaakuma ir ivyniojimus, o kaina gerokai mazesne. Kol kas esu labai patenkinta. O gal yra, kurios daresi ir lipokavitacija ir liposaza ar limfodrenaza, kad galetu palyginti? Butu labai idomu.
Atsakyti
QUOTE(pupyte666 @ 2010 07 02, 12:55)
Skaiciau forumieciu atsiliepimus apie sia procedura,tik dabar neatsimenu kokioje temoje  ax.gif  tai vieni ,kad cia paprasciausias liposazinis arba limfodrenazinis masazas, tik kitaip pavadintas  doh.gif  As kaip tik siuo metu darausi liposaza, bet ne salone, o pas masaziste namuose, tai pokycius jau matau, nors padariau tik 4 kartus. Be to po masazo dar padaro vaakuma ir ivyniojimus, o kaina gerokai mazesne. Kol kas esu labai patenkinta. O gal yra, kurios daresi ir lipokavitacija ir liposaza ar limfodrenaza, kad galetu palyginti?  Butu labai idomu.


Limfodrenazas - pilvas ir kojos istepamas aktyviais kremais, apvyniojama plevele ir uzdedamos presoterapijos kojines, kurios spaudo kuna, prisipildydamos oro, taip skatina limfotaka.
Lipokavitacija - ploksteles dedamos ant riebalu sankaupu ir jos skleidzia zemo daznio ultragarsa, kuris susprogdina riebalu lasteles. Kad jas pashalintum is kuno, Lipokavitacija reikia butinai daryti vakuumini masazu arba Limfodrenazu, arba eiti pasportuoti, arba ant vibro plokestes pastoveti.
Lipomasazas (lipolitinis) daromas ne su aparatais o su rankomis - aktyvus judesiai skatina limfotaka, mazina apimtis, celiulita.
mirksiukas.gif Na va, rodos viska surasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluskis @ 2010 07 09, 12:36)
Limfodrenazas - pilvas ir kojos istepamas aktyviais kremais, apvyniojama plevele ir uzdedamos presoterapijos kojines, kurios spaudo kuna, prisipildydamos oro, taip skatina limfotaka.
Lipokavitacija - ploksteles dedamos ant riebalu sankaupu ir jos skleidzia zemo daznio ultragarsa, kuris susprogdina riebalu lasteles. Kad jas pashalintum is kuno, Lipokavitacija reikia butinai daryti vakuumini masazu arba Limfodrenazu, arba eiti pasportuoti, arba ant vibro plokestes pastoveti.
Lipomasazas (lipolitinis) daromas ne su aparatais o su rankomis - aktyvus judesiai skatina limfotaka, mazina apimtis, celiulita.
mirksiukas.gif  Na va, rodos viska surasiau  4u.gif

Limfodrenazas daromas irgi rankomis, veikiamas limfos tekejimas, gerinama jos sastovis mirksiukas.gif Bet galima nueiti ir lengviausiu budu-ivynioti ir i presuojancius batus kisti kojas.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 07 23, 21:10)
Limfodrenazas daromas irgi rankomis, veikiamas limfos tekejimas, gerinama jos sastovis  mirksiukas.gif Bet galima nueiti ir lengviausiu budu-ivynioti ir i presuojancius batus kisti kojas.


Limfodrenazas man pasirode veiksmingesnis kai su presuojanciais batais ir dirzu dare... nes taip suspaudzia, kaip turi but rolleyes.gif bet man pattinka kai stipriau spaudo, tada efektas tikrai geresnis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egluskis @ 2010 08 17, 17:45)
Limfodrenazas man pasirode veiksmingesnis kai su presuojanciais batais ir dirzu dare... nes taip suspaudzia, kaip turi but  rolleyes.gif  bet man pattinka kai stipriau spaudo, tada efektas tikrai geresnis...  thumbup.gif

Tai reikia rankomis daryti ir bus stipresnis spaudymas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluskis @ 2010 07 09, 12:36)
Limfodrenazas - pilvas ir kojos istepamas aktyviais kremais, apvyniojama plevele ir uzdedamos presoterapijos kojines, kurios spaudo kuna, prisipildydamos oro, taip skatina limfotaka.
Lipokavitacija - ploksteles dedamos ant riebalu sankaupu ir jos skleidzia zemo daznio ultragarsa, kuris susprogdina riebalu lasteles. Kad jas pashalintum is kuno, Lipokavitacija reikia butinai daryti vakuumini masazu arba Limfodrenazu, arba eiti pasportuoti, arba ant vibro plokestes pastoveti.
Lipomasazas (lipolitinis) daromas ne su aparatais o su rankomis - aktyvus judesiai skatina limfotaka, mazina apimtis, celiulita.
mirksiukas.gif  Na va, rodos viska surasiau  4u.gif

salonu daro ne lipokavitacija, kurios metu susprogdinamos riebalines lasteles, o elementaria lipolize. Per tas plokstes tik tam tikri elektros impulsai eina ir tiek. tikrai nei po 10, nei po 20 proceduru svorio nenumesit (kas numete, tai gal siaip daugiau tuo metu sportavo ar maziau valge). gal oda ir pagrazes siek tiek, bet manyciau daugiau nuo po lipolizes sekanciu vakuuminiu ar limfodrenaziniu masazu smile.gif o tikros lipokavitacijos proceduros yra zymiai brangesnes, nors ir jos ne visada pasiteisina, kadangi istirpdyti riebalai nebutinai pasisalina o gali likti organizme ir toliau. geriau jau pasitaupyti pinigus ant tikro riebalu nusiurbimo, arba apsisarvuot kantrybe ir maziau valgyti smile.gif o sitos proceduros tai pinigu ismetimas, vietoj ju geriau pasidarykit klasikinius ar sportinius masazus, daugiau naudos duos tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 25 kovo 2012 - 10:24