Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

QUOTE(_buterfly_ @ 2010 03 15, 19:39)
sveikutes, norejau paklausti jusu ar jus ilgas tas juosteles sukat ar ne? nes man kazkaip kilo dabar klausimas- jei trumpos tos juosteles tai apvyniojus kazkiek jos turi baigtis, kaip tada uzbaigiat ja ir toliau pinat? o jei ilgas darot, na kaip "sniurus" tokius tai kaip juos suklijuojat?  smile.gif



vyteles gaunasi kazkur apie 50-60 cm(cia kaip kam pavyksta susukti),o po to- pynimo eigoje reikia sukisti vytele viena i kita pries tai patepus klijais ir taip pinti toliau vis sukisant ir suklijuojant .Geriausiai yra is karto pries pinant jas suklijuoti po dvi(ikisus viena i kita),nes po to greiciau pinasi ir maziau isyra(juk nelauksi kol jos susiklijuos-reikia pinti toliau..)
Turbut atsakiau g.gif ,jei teisingai supratau klausima ax.gif
kabarksta labai graziai ziurisi dezute 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausree: 15 kovo 2010 - 20:28
QUOTE(ausree @ 2010 03 15, 22:26)
vyteles gaunasi kazkur apie 50-60 cm(cia kaip kam pavyksta susukti),o po to- pynimo eigoje reikia sukisti vytele viena i kita pries tai patepus klijais ir taip pinti toliau vis sukisant ir suklijuojant .Geriausiai yra is karto pries pinant jas suklijuoti po dvi(ikisus viena i kita),nes po to greiciau pinasi ir maziau isyra(juk nelauksi kol jos susiklijuos-reikia pinti toliau..)
Turbut atsakiau g.gif ,jei teisingai supratau klausima  ax.gif
kabarksta labai graziai ziurisi dezute 4u.gif  4u.gif  4u.gif

jop teisingai, dekui uz patarima, reiks bandyti i rman pinti smile.gif
Atsakyti
[quote
kabarksta labai graziai ziurisi dezute 4u.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]

Na, jei patiko, tai dar viena parodysiu:

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 15, 22:29)
[quote
kabarksta labai graziai ziurisi dezute 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Na, jei patiko, tai dar viena parodysiu:




Man labai grazu kai dezutes buna spalvotos,t.y.baltos,melynos,zalios ir t.t.,o kai dar paveikslelis uzdetas,tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai idomiai uzbaigta g.gif 4u.gif ir paveikslelis toks "svelnus" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausree: 15 kovo 2010 - 21:45
kaip tycia,man prireike dezutes,kabarksta, priminei man,kad dar nebandziau sito pynimo budo.Jau supratau, kas kaip, tai tureciau neuzilgo ir as nupint bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 03 15, 19:39)
sveikutes, norejau paklausti jusu ar jus ilgas tas juosteles sukat ar ne? nes man kazkaip kilo dabar klausimas- jei trumpos tos juosteles tai apvyniojus kazkiek jos turi baigtis, kaip tada uzbaigiat ja ir toliau pinat? o jei ilgas darot, na kaip "sniurus" tokius tai kaip juos suklijuojat?  smile.gif

Čia yra parodyta kaip sukti ir kaip pradėti pinti sujungiant vyteles. Nors aš sujungiu vyteles vieną su kita be klijų. Tik įkišu vieną į kitą apie 1cm ir puikiai ir tvirtai laikosi.
http://tulina01.mypa...roucene-pleteni
Atsakyti
o gal turit paaiskinima su paveiksliukais,kaip pinti is sulankstytu juosteliu ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2010 03 16, 09:37)
o gal turit paaiskinima su paveiksliukais,kaip pinti is sulankstytu juosteliu ax.gif ?


Paveiksliuku neturiu, bet principas panasus, kaip ir is apvaliu vyteliu. Pirmiausia nupini reikiamo dydzio dugna (pas mane 6x8 juosteles), paskui uzlenki juosteliu galus vertikaliai ir pini aplinkui kiekviena eile atskirai iki reikiamo aukscio. Sekmes, jei dar kas bus neaisku, klausk, bandysiu paaiskint.
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 16, 10:14)
Paveiksliuku neturiu, bet principas panasus, kaip ir is apvaliu vyteliu. Pirmiausia nupini reikiamo dydzio dugna (pas mane 6x8 juosteles), paskui uzlenki juosteliu galus vertikaliai ir pini aplinkui kiekviena eile atskirai iki reikiamo aukscio.  Sekmes, jei dar kas bus neaisku, klausk, bandysiu paaiskint.

labai fainai atrodo thumbup.gif Galite pakomentuoti , kai nupinti dugna? Kaip pradeti? doh.gif Atsiprasau, gal temoj ir yra nuoroda, bet ne radau, ar nepastebejau! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gera: 16 kovo 2010 - 10:12
QUOTE(Gera @ 2010 03 16, 11:11)
labai fainai atrodo   thumbup.gif   Galite pakomentuoti , kai nupinti dugna? Kaip pradeti?  doh.gif  Atsiprasau, gal temoj ir yra nuoroda, bet ne radau, ar nepastebejau!  4u.gif

As darau taip: susidedu viena salia kitos tiek juosteliu, koks dugno plotis (pas mane-6), uzdedu pasirinkta dezute per viduri, kad zinociau, kurioje vietoje pradeti pinti dugna (kad is abieju pusiu liktu vienodi juosteliu galai), ir pinu tol, kol dugnas buna reikiamo dydzio (pas mane-8 skersines juosteles). Vel reikia ziureti, kad liktu vienodi juosteliu galai abiejose pusese. Tada uzdedu dezute, uzlenkiu juosteliu galus vertikaliai ir pinu aplinkui eile po eiles iki reikiamo aukscio.
Pabandziau nupiest, gal bus aiskiau:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kabarksta: 16 kovo 2010 - 11:02
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 16, 11:49)
As darau taip: susidedu viena salia kitos tiek juosteliu, koks dugno plotis (pas mane-6), uzdedu pasirinkta dezute per viduri, kad zinociau, kurioje vietoje pradeti pinti dugna (kad is abieju pusiu liktu vienodi juosteliu galai), ir pinu tol, kol dugnas buna reikiamo dydzio (pas mane-8 skersines juosteles). Vel  reikia ziureti, kad liktu vienodi juosteliu galai abiejose pusese. Tada uzdedu dezute, uzlenkiu juosteliu galus vertikaliai ir pinu aplinkui eile po eiles iki reikiamo aukscio.

4u.gif Supratau, aciu! P.S.Ir laukiu pas save i svecius, pasiimti serveteles! drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 16, 11:49)
As darau taip: susidedu viena salia kitos tiek juosteliu, koks dugno plotis (pas mane-6), uzdedu pasirinkta dezute per viduri, kad zinociau, kurioje vietoje pradeti pinti dugna (kad is abieju pusiu liktu vienodi juosteliu galai), ir pinu tol, kol dugnas buna reikiamo dydzio (pas mane-8 skersines juosteles). Vel  reikia ziureti, kad liktu vienodi juosteliu galai abiejose pusese. Tada uzdedu dezute, uzlenkiu juosteliu galus vertikaliai ir pinu aplinkui eile po eiles iki reikiamo aukscio.
Pabandziau nupiest, gal bus aiskiau:

user posted image


Aš lankstytomis juostelėmis esu tik dėžutę apipynusi, bet taip daug gražiau thumbup.gif Tik man klausimas vienas kyla - kaip ten viršų pabaigiate taip gražiai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gb78: 16 kovo 2010 - 11:10