Įkraunama...
Įkraunama...

Riešinės

[quote=tiklis,2010 09 22, 10:39]
Labai jau thumbup.gif grazios tos vyriskos riesines
Atsakyti
[quote=saulėlydis*,2010 09 22, 06:04]
Dailios, kruopščiai numegztos. Kokie siūlai?

Ačiū saulėlydi* blush2.gif , čia 100% merino vilna

Tikli, nuostabios riešinės thumbup.gif
Atsakyti
pamenu buvo klausimas, kaip ismegzti nyksti, idedu pamokeles
user posted image user posted image
Atsakyti
Sakykit, ar kas mezgėte ilgas riešines, virš alkūnės? Kaip laikosi? Ar nesmunka? Ar užtenka tampraus stulpelio, ar reikia kokios papildomos gumelės? g.gif
Atsakyti
Riešinikės dukriukui rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Riešinės "Raudona aguona". Jau padovanotos mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
SAULELYDI-na laaabai grazu blush2.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
user posted image

o vat cia mano mazyles riesines. blush2.gif tiesa-megstos irgi jau seniai tongue.gif ,tik dabar nufotografuotos blush2.gif

user posted image

na o cia kartu ir mano berniuko riesines-visas komplektas kaip sakant blush2.gif tongue.gif (atleiskit,berniuko jau buvau idejus-tiesa ne nuotrauka,o nuoroda ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 04 spalio 2010 - 09:05
Nuostabūs darbeliai! 4u.gif Išsistudijavau visus įmanomus forumus ir dabar ketinu pati nusimegzti, ryt leksiu į parduotuves siūlų ir biserio smile.gif

O jus kokių firmų siūlus naudojat? Daugiausia radau, kad mezga iš Roma arba Smyrna, bet du siūlus ima, tai gal tada storesnių reiktų? g.gif Ir kokio tada diametro biserį pirkti? 2 mm, 3 mm ar 4mm? g.gif

Aš apskritai norėčiau iš merino vilnos megzti... Prašau patarkite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 09 21, 16:26)
Mezgiau dukrai riešines
user posted image
Prie jų ir blauzdines
user posted image

o šias riešines manau nešiosiu pati.
user posted image
Tik dabar pamačiau, kad pozavo ne tik dukra su riešinėmis....  blink.gif Pasirodo ir mūsų augintinė įkišo savo juodą nosytę.  bigsmile.gif

niekad man jos nepatiko, bet kai sitas pamaciau ir pati uzsimaniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga007 @ 2010 10 05, 19:00)
niekad man jos nepatiko, bet kai sitas pamaciau ir pati uzsimaniau smile.gif

Ačiū už įvertinimą 4u.gif
O nusimegzti riešines tikrai nesunku, čiupk virbaliukus ir pirmyn... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 09 21, 16:26)
Mezgiau dukrai riešines
user posted image



labai grazios riesines smile.gif noreciau ir sau kazka panasaus gal galit pasakyti ar tokias mezgat su 2 virbalais ar su 5? ir kiek mazdaug akiu uzsidedat ant virbalu, dekui labai uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2010 10 06, 09:15)
labai grazios riesines smile.gif noreciau ir sau kazka panasaus gal galit pasakyti ar tokias mezgat su 2 virbalais ar su 5? ir kiek mazdaug akiu uzsidedat ant virbalu, dekui labai uz atsakyma smile.gif

Mezgiau iš Vernito pusvilnės siūlų. Užsidėjau 42 akis ir jas paskirsčiau ant trijų virbalų(13a. 16a. 13a.), su ketvirtu mezgiau, o penktą naudojau kaip pagalbinį darant pynes. Ant antrojo virbalo buvo pynelė taigi ten buvo 16a.
Jei mezgant be rašto, lygiai ar stulpeliu galima dalinti ir ant keturių virbalų..
Tikiuosi padėjau, sėkmės... 4u.gif
Atsakyti