Įkraunama...
Įkraunama...

Durys, spynos

QUOTE
Ko nesigailiu dar? Kad viso buto duris ne naujomis keiteme bet restauravome-net specas dede nepatikejo kad netikros azuolines :smile.gif be to ir pinigeliu sutaupeme.



gal galetum pasakyti kur jus faneravot duris? nes mes irgi apie tai galvojam o ir labai neblogai atrodo t.y. man asmeniskai dar graziau nei naujos durys smile.gif
Atsakyti
QUOTE

Pirmiausia tai mes pasikeitem lauko duris, istatem sarvuotas ???Cia svarbiausia geri meistrai.Bet kas del triuksmo sulaikymo, tai tos durys nesulaiko triuksmo... >:(,O meistrai sake kad sulaiko...


sarvuotos durys tikrai sulaiko VISKA: triuksma, skersveji. Pas mus irgi sarvuotos. Tai jeigu kas paskambina i duris ir paklausiu "kas?", tai nei manes girdi, nei as girdziu ka atsako. Reiskias pas jus kazkas negerai: arba blogai idetos, arba blogai padarytos.
Atsakyti
QUOTE



gal galetum pasakyti kur jus faneravot duris? nes mes irgi apie tai galvojam o ir labai neblogai atrodo t.y. man asmeniskai dar graziau nei naujos durys smile.gif


Tai kad neapsimoka fanieruoti duris, nes faneruotos durys senos kainuoja lygiai tiek pat kiek fanieruotos naujos (bent jau Kaune). Mes domejomes fanieravimu senu duru, tai meistrai taip ir pasake: neapsimoka fanieruoti, nes jums kainuos tiek pat, o mums darbo daugiau. Tai jeigu kas labai prisipraso, tai jie paima senas duris, supjauna jas i lauza, ir pagamina visiskai tokias pat naujas faneruotas  ;D Nes faneruojant senas duris stakta daro nauja, lamperkas naujas, faneravimas, idejimas - ir gaunasi naujos durys. Tai va mes uzsisakem naujas.
Atsakyti
Gal pas jus Kaune pigiau. Bet kai pries pora meteliu mes Vilniuje domejomes nauju duru kainomis-tai maza nepasirode ;D Tada atsitiktinai skelbimuose radau skelbima apie senu duru restauravima. Pasiskambinau ir buvau maloniai nustebintai. Dabar tiksliai kainos pasakyti negaliu, bet zinau, kad uz sesias duri ir staktas sumokeliau apie 600 lt. Cia su darbu ir su vyriais. Taigi pacios spreskite ar daug ar ne. Ir dar-is paprastu duru padare su graziais langeliais-pagal musu pageidavimus :smile.gif O stakta atnaujino namuose-na koki pusvalanduka reikejo skersveji padaryti,kad nulakuotos staktos issivedintu wink.gif Rezultatu jau du metai esame patenkinti. Tiesa ir laukti ilgai nereikejo-per nora dieneliu viska padare.
Atsakyti
Nu mums vienos durys kainavo 550+vyriai+spyna, rankena+stiklas (jei dedi). Kaune visur tokios daugmaz kainos. Dar ziurint kokios tos senos durys. Jeigu jos gerai lengvai darinejasi ir visa kita, tai gerai. Nu bet pas mus tai kokiu 20 metu senumo buvo, neuzsidarancios, isklype ir t.t. Tai jau ner ka lygint su naujom durim.
Atsakyti
QUOTE
Nu mums vienos durys kainavo 550+vyriai+spyna, rankena+stiklas (jei dedi). Kaune visur tokios daugmaz kainos. Dar ziurint kokios tos senos durys. Jeigu jos gerai lengvai darinejasi ir visa kita, tai gerai. Nu bet pas mus tai kokiu 20 metu senumo buvo, neuzsidarancios, isklype ir t.t. Tai jau ner ka lygint su naujom durim.


na zinai tikrai permokejai as kiek zinau maksimum faneruojat duris su stiklais (kurias brangiausia faneruot atrpdp 220 Lt) o be stiklu paprastas senas faneruot tai 100 na iki 130 Lt. Bet čia pažystama  faneravosi alytuj tai vat man ir idomu kiek vilniuj kainuoja mazdaug ir  tai daro. na bet nemanau kad uz senu durų faneravima ims 500 Lt tai už tokia kaina gali jau normalias medines nusipirkt smile.gif. man atrodo tu kažko nesupratai smile.gif
Atsakyti
QUOTE


na zinai tikrai permokejai as kiek zinau maksimum faneruojat duris su stiklais (kurias brangiausia faneruot atrpdp 220 Lt) o be stiklu paprastas senas faneruot tai 100 na iki 130 Lt. Bet čia pažystama  faneravosi alytuj tai vat man ir idomu kiek vilniuj kainuoja mazdaug ir  tai daro. na bet nemanau kad uz senu durų faneravima ims 500 Lt tai už tokia kaina gali jau normalias medines nusipirkt smile.gif. man atrodo tu kažko nesupratai smile.gif


cia mums NAUJOS faneruotos durys tiek kainavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE


Mes niekaip nesusisnekam  ;D mes uzsisakem, kad pagamintu naujas duris. Jos yra ne medines, ne dar ten kitokios, o faneruotos.  wink.gif



zinai ka tik skambinau vienu telefonu kur faneruoja duris vilniuj tai sake vidutine duru kaina 120 LT t.y. i ta kaina ieina tas kad jie atvaziuoja parodo pavyzdzius mes issirenka jie pasiima musu duris issiveza  po to atveza jau faneruotas. manau kad pigiau savo senasias restauruot. o ne pirkt is ju faneruotas tada geriau jau medines statytis  kaina tokia pat bus smile.gif na gal kiek biski brangiau bet medines uz tat smile.gif
Atsakyti
QUOTE



zinai ka tik skambinau vienu telefonu kur faneruoja duris vilniuj tai sake vidutine duru kaina 120 LT t.y. i ta kaina ieina tas kad jie atvaziuoja parodo pavyzdzius mes issirenka jie pasiima musu duris issiveza  po to atveza jau faneruotas. manau kad pigiau savo senasias restauruot. o ne pirkt is ju faneruotas tada geriau jau medines statytis  kaina tokia pat bus smile.gif na gal kiek biski brangiau bet medines uz tat smile.gif


Dar karta sakau, kad musu senos durys (net negaliu ju taip vadinti) yra n metu senumo. Domejomes mes tuo senu duru faneravimu - neapsimoka. O be to kokios dabar durys buna - nepalyginsi su  net normaliai neuzsidaranciu lauzu. O kokias pirkti - medines, faneruotas ar dar kokias - skonio reikalas. Mums faneruotos grazesnes. Be to, Kaune kai skambini paklausti kiek restauravimas, tai irgi sako 150lt. Labai grazi ir patraukli kaina, ar ne? Bet paskui paaiskeja, kad idejimas, lamperkos, stakta, stiklas, stiklu remeliai tai neiskaiciuoti. Dar lakavimas. Kaip tik skambinau vyrui ir paklausiau, kiek mums ua tai paskaiciavo, ogi 450-480lt uz vienas duris. Nors pradine kaina buvo 150lt  ;D
Atsakyti
QUOTE


Dar karta sakau, kad musu senos durys (net negaliu ju taip vadinti) yra n metu senumo. Domejomes mes tuo senu duru faneravimu - neapsimoka. O be to kokios dabar durys buna - nepalyginsi su  net normaliai neuzsidaranciu lauzu. O kokias pirkti - medines, faneruotas ar dar kokias - skonio reikalas. Mums faneruotos grazesnes. Be to, Kaune kai skambini paklausti kiek restauravimas, tai irgi sako 150lt. Labai grazi ir patraukli kaina, ar ne? Bet paskui paaiskeja, kad idejimas, lamperkos, stakta, stiklas, stiklu remeliai tai neiskaiciuoti. Dar lakavimas. Kaip tik skambinau vyrui ir paklausiau, kiek mums ua tai paskaiciavo, ogi 450-480lt uz vienas duris. Nors pradine kaina buvo 150lt  ;D



tai vat vakar ieskojau ieskojau ir atradau firma normaliausia duru faneravimui ir zinai Jamaika tu is dalies buvai teisi smile.gif bet vis tiek yra pigiau savo duris faneruot jeigu jos pakankamai normaliai atrodo. surasau kainas kokias man pasake:
1. duru faneravimas (be stiklo t.y. toleto, vonios arba  
   kambario) - 110-120 Lt
2. staktos faneravimas - 80 Lt
3. įstatymas vyrių ir rankenų  (bet šitą dalymai ir pats vyras
   sėkmingai gali padaryt) - 20 Lt
4. atvežimas ir nuvežimas - 40Lt

Viso išeina 260 Lt taip kad pigiau per puse net smile.gif. nes taip pas juos faneruotas duris su stakta pirkt kainuoja 500 Lt. na nežinau tai mano nuomonė.
Atsakyti
Na bet kokiu atveju gausis žymiai pigiau nei naujos. Va aš prieš savaitę užsisakiau naujas duris (ąžuolo faneruotė). Šiaip ėmiau kokybiškas, ne kokias lenkiškas ar latviškas. Su stiklu kainavo 980 Lt, be stiklo ir kiek siauresnės - 680 Lt. Dar reikia primesti 150 Lt trims spynoms ir 210 Lt įstatymui. Tai va ir gaunas apvalios sumos. Ir nesakykit, kad permokėjau, nes prieš tai domėjausi dar keliose firmose ir visur panašiai gaunas. Beje, šios durys gaminamos Klaipėdoje, tad negali sakyt, kad tai Vilniaus kainos.
Atsakyti
QUOTE
Na bet kokiu atveju gausis žymiai pigiau nei naujos. Va aš prieš savaitę užsisakiau naujas duris (ąžuolo faneruotė). Šiaip ėmiau kokybiškas, ne kokias lenkiškas ar latviškas. Su stiklu kainavo 980 Lt, be stiklo ir kiek siauresnės - 680 Lt. Dar reikia primesti 150 Lt trims spynoms ir 210 Lt įstatymui. Tai va ir gaunas apvalios sumos. Ir nesakykit, kad permokėjau, nes prieš tai domėjausi dar keliose firmose ir visur panašiai gaunas. Beje, šios durys gaminamos Klaipėdoje, tad negali sakyt, kad tai Vilniaus kainos.


o tu nebandei savu senuju faneruot ?
Atsakyti