Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjos

Sveikos,

Atidariau nauja tema, tikiuosi tokios dar nera, toms, kurios megsta receptus is knygos "Beatos virtuve" 4u.gif
Prasom pasidalinti ispudziais ar patiko knyga, kaip sekasi gaminti is sios knygos, koks receptas labiausiai patiko smile.gif
Kalbant apie save, nebuvau didele valgio ruosimo entuziaste, taciau dabar viskas pasikeite, atradus saunius, paprastus receptus drinks_cheers.gif

Laukiu ispudziu!
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2010 02 28, 21:10)
Sveikos,

Atidariau nauja tema, tikiuosi tokios dar nera, toms, kurios megsta receptus is  knygos "Beatos virtuve" 4u.gif
Prasom pasidalinti ispudziais ar patiko knyga, kaip sekasi gaminti is sios knygos, koks receptas labiausiai patiko smile.gif
Kalbant apie save, nebuvau didele valgio ruosimo entuziaste, taciau dabar viskas pasikeite, atradus saunius, paprastus receptus drinks_cheers.gif

Laukiu ispudziu!

Egluziukas 4u.gif -džiugu,kad atsirado tokia nauja tema :4u.
Knyga,kvepia paprasta įvairove,gaminti dar negaminau,bet esu jau nusižiūrėjusi keleta tokiu neblogų receptelių.
Knyga esu patenkinta. 4u.gif
Atsakyti
Šiandien varčiau šią knygą, labai patiko, noriu įsigyti sau wub.gif tokia šilta man ta knyga pasirodė ir receptukai ganėtinai paprasti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 01 kovo 2010 - 21:43
Beatos blogas

Atsakyti
Kepiau sita pudinga is Beatos blogo: Besiliejantis sokoladiniis pudingas , bet deja perkepiau. Paziurejau po 12 min, tai dar labai skystas buvo, o po 14 min. jau tik pats viduriukas skystokas
Bet suvalgem, tai skaniai biggrin.gif
Atsakyti
Gaminau Pavlovą, nes nuo kažkokio pyrago liko baltymų. Man labai patiko, nors nesu mėgėja morenginių dalykų. Dariau su šaldytomis braškėmis. Laukiu nesulaukiu šviežių.... rolleyes.gif
Atsakyti
Receptukai tikrai paprasti, labai patinka, kad visus ingridientus galima rasti ne tik UK , bet ir Lietuvos parduotuvese, sie receptai atskleide mano nauja suvokima apie prieskoniu naudojima, kazkaip pati nelabai megdavau eksperimentuoti ir gadinti patiekala nezinodama koks skonis iseis biggrin.gif Tik teko su tokiu prieskoniu kuminu pavargti, nes maximoj jo nera, tad ieskojau spec. prieskoniu parduotuveje, bet gavau, dabar beliks isbandyti drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(laselis @ 2010 03 03, 16:09)
Kepiau sita pudinga is Beatos blogo: Besiliejantis sokoladiniis pudingas , bet deja perkepiau. Paziurejau po 12 min, tai dar labai skystas buvo, o po 14 min. jau tik pats viduriukas skystokas 
Bet suvalgem, tai skaniai  biggrin.gif


Nieko is antro karto tikrai iseis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jau gaminau vištienos plovą thumbup.gif
O savaitgaliui užplanavau "šokoladainį" bigsmile.gif
Atsakyti
gaminau Piemenu pyraga tai mum skaniau su kalakutienos farsu wub.gif
Atsakyti
kepiau as sokoladaini, bet man nesigavo, arba nedakepiau as jo, arba kažką ne taip padariau. Bet nieko, tėvam sakė labai skanus ir toks buvo, nes vienas šokoladas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(desire @ 2010 03 03, 22:56)
Jau gaminau vištienos plovą  thumbup.gif
O savaitgaliui užplanavau "šokoladainį"  bigsmile.gif


As irgi plova jau bandziau, skonis nerealus, toks svelnus, saldziarugstis, puikus persiku ir vistienos derinys, visiem labai patiko tongue.gif
rytoj dar isbandysiu spagecius su tunu, labai greitas patiekaliukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluziukas: 05 kovo 2010 - 20:06
Gal galima plovo receptuka? smile.gif (knygos dar nieks nepadovonojo ax.gif )
Atsakyti