Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

55-oji mūsų prikalbėta tema surandama čia smile.gif

iš viso Supermamose apie natūralios kosmetikos gamintojus prirašėme jau beveik 32,9 tūkst. žinučių lens.gif group.gif

esminė informacija:

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jjei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

Natūralios sertifikuotos BDIH kosmetikos gamintojų sąrašas
dažniausiai sutinkami ekologiškos produkcijos sertifikatai BDIH user posted image bei
Ecocert user posted image

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota tik linija)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital). Taipogi čia dirba tik natūralią kosmetiką naudojanti kosmetologė ir masažistė Elytė wub.gif
* "Bio pasaulis", PC VCUP (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)

Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "Bioeco", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologisch24", Violey
*Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"
*"Aroma-Zone"

Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų bendramintė Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)

*kosmetikos yra ir "Rojaus sode"

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais - konkreti informacija be paplepėjimų. Jo šeimininkė bryyla 4u.gif Virtualių mūsų "kelionių", skirtų teisingos kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif


svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Daddygirl, arba, ačiū Divai:) už krikštą, DG, kai kalbam apie nuostabius šios bendramintės rankų darbo muilus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 08 kovo 2010 - 17:06
Satura, dar vieną esminį sutrumpinimą pamiršai: DG - DolceGabanna hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 08 kovo 2010 - 16:39
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 08, 17:39)
Satura, dar vieną esminį sutrumpinimą pamiršai: DG - DolceGabanna hihihi.gif

doh.gif biggrin.gif nu vat- pakrikstijom
Atsakyti
įdėjau biggrin.gif Tikrai nusipelnė Daddygirl atskiros pastabos 4u.gif Ir dabar bent jau žinos, į ką keisti niką, jei susigalvotų mainyt savo jau atpažįstamą ženklą bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu Saturai uz temos pratesima - laukiau biggrin.gif
Ir Divai uz kruta niko santrumpa biggrin.gif

Aha, noriu keisti nika, bet vis nesugalvojau, i ka... nu rimtai reiks pagalvot apie DG smile.gif

QUOTE(adrija @ 2010 03 08, 11:55)
Ar šitie aliejai rafinuoti? g.gif

My Webpage

My Webpage

My Webpage


antras atsakymas biggrin.gif :

rosehip oil dalinai rafinuotas (chemines medziagos rafinavimo procese nenaudotos, tik moliai)
virgin coconut oil nerafinuotas
cocoa butter nerafinuotas, bet filtruotas

QUOTE(pepkė @ 2010 03 08, 12:03)
Aš plaunu, ir manau, dar ne viena čia rolleyes.gif nu netraukia (dabar naudoju Daddygirl muilą su dilgėlėm) jau gailiuosi kad dar neužsisakaiu doh.gif
Geriausias dalykas kokį esu naudojus veidui prausti-būtent švelnus muilas, labai gerai nuplauna ir nesausina. Aš prieš bandant labai ilgai irgi bijojau ir kraipiau galvą biggrin.gif , bet nesigailiu. smile.gif

4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 03 08, 12:25)
Ir kaip visos plaunat bigsmile.gif - bandysiu ir as!!


Siaip internete, kiek teko skaityti, daug zmoniu naudoja muilus veidui prausti. Dauguma raso, kad jiems labiausiai tinka svelnus muilai (kaip alyvuogiu, ozku pieno/medaus/avizu ir pan), taciau kiti prisiekineja, kad jiems veidui geriausi stipriau nuprausiantys muilai - net padeda nuo aknes (tokie kaip drusku muilas, muilas su aktyvuota anglim ir pan).
Individualus dalykas, matyt.

QUOTE(Odora @ 2010 03 08, 12:26)
as taip pat plaunu, is pradziu meginau lauru muilu paskui ozku su avizomis muilais is nimfali, bet kai ismeginau D&G biggrin.gif muilus nebenoriu jokiu kitu, dabar pakaitom prausiu muilu su propoliu ir kitu su ramunelem, net negaliu pasakyt kuris labiau patinka smile.gif
Daddygirl man atrodo turesi greitai ruosti naujos produkcijos siunta i LT, nu man tas foaming reikaliukas labai gundanciai atrodo bigsmile.gif

4u.gif

dekui, as pasizymesiu smile.gif bet kazin ar greit kitiems siulysiu. as megstu n kartu eksperimentuot, n kartu ant saves sutept, o tada jau siulau pabandyt kietiems. kolkas tai idejos lygmeny smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 08, 16:15)
tikrai kad ne. Dedu trijulę, kai ką darau: vitaminą E, GSE ir dar naticidą. Beje, šituo net A-Z pradėjo prekiauti ir man toks įspūdis, kad vėliau negu Monica  thumbup.gif

tai va, pasirodo doh.gif nors mamytes kremukas laikosi unsure.gif as ir naticido norejau, tik nebebuvo AN

QUOTE(ne mama @ 2010 03 08, 16:15)
vit E isvis neturi konservuojanciu savybiu- ta prasme nuo pelesio ir rugimo nesaugo, jis tik apsaugo aliejus(aliejine kremo dali)  kad ne "go rancid" cia is interneto ax.gif

dabar kai du kremai supelyjo, tikrai zinosiu biggrin.gif doh.gif
aciu uz info 4u.gif

QUOTE(Katherina @ 2010 03 08, 16:21)
Merginos, gal kuri nors turite tokį termometrą iš AZ user posted image

sito noriu labai labai blush2.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 08, 16:45)
kolkas tai idejos lygmeny smile.gif

sita ideja labai idomi ir verta demesio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 08, 16:45)
Aha, noriu keisti nika, bet vis nesugalvojau, i ka... nu rimtai reiks pagalvot apie DG smile.gif

taciau kiti prisiekineja, kad jiems veidui geriausi stipriau nuprausiantys muilai

kolkas tai idejos lygmeny smile.gif


įklimpai labai giliai su savo dabartiniu niku ax.gif Prilipo jau prie jo tvirtai muilai biggrin.gif

bet tokie labiausiai ir sausina... Paskui atsiranda traukimai, tempimai, diskomforto jausmas, poreikis teptis kremais. Aš net su Druide nerizikavau, neišdrįsau, nors Palominai labai šiltai apie juos atsiliepė smile.gif O taviškiai dėl to ir patinka, kad švelnūs biggrin.gif Įpusėjau jau paskutinį ir pradėjau nerimauti, kur daugiau blush2.gif

labai palaikau ir lauksiu idėjos įgyvendinimo realybėje anksčiau ar vėliau drinks_cheers.gif


eglute82, jau kaip pas mano mamą kremai laikosi, tai žiūrėt ir pavydėt biggrin.gif Nei jai kas rūgsta, nei genda, nei pelija. Buvo, kad nuo KN jazminų kremo atsiskyrė truputis vandens, bet kad tikrai ilgai jį marinavo, tai nieko nuostabaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 08, 17:45)

antras atsakymas  biggrin.gif :

rosehip oil dalinai rafinuotas (chemines medziagos rafinavimo procese nenaudotos, tik moliai)
virgin coconut oil nerafinuotas 
cocoa butter nerafinuotas, bet filtruotas
4u.gif



Vienu žodžiu, šūdas doh.gif Nepirksim.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Didelis aciu visoms merginoms uz atsakymus apie Feniqia muilo pastas 4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 03 08, 12:30)
- pas mane 50 ml, kadangi nedaznai naudoju, tai dar turiu 

Taip, pirkau KN savo morku fitoli ir jis galima sakyti bespalvis (na gal vos vos gelsvas)    Tai kaip cia dabar yra?    Kvapo irgi beveik nera..
O idomu AN morku fitolis koks?

Kaip skaniai atrodo


tai kaina, kuri rasei (60Lt) uz 50ml ar didesni kieki?

mano morku filtolis, jei neklystu, buvo is Akamuti g.gif
gal buna saknies ir seklu fitoliai? ar seklu tik eterinis buna? mano buvo saknies, tai tikrai su ryskia spalva.


QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 08, 12:50)
siaip, manau, gal konsistencija sios pastos ir nesunku isgauti, ypac muilu gaminimo ekspertei smile.gif bet jei pavyktu atkurti ir feniqia pastu kvapiuju medziagu misini, tai butu isvis nerealu biggrin.gif o siaip, esu tikra, kad ir jus galetumete sukurti kazkoki savo nepaprasta aromata mirksiukas.gif


kaip supratau, Feniqia pastos daugiau skirtos tokiam kaip 'hamman' namuose, nei paciam prausimuisi. ar ne?
uztai man ir nelabai patiko paciai mozotis nors ir kvepiancia savo muilo pasta smile.gif daug fainiau butu, jei kas kitas ta masaza su kvapniais muilais atliktu rolleyes.gif

nu, as ne eksperte, tik nenustygstanti megeja doh.gif, bet tokia konsistencija isgavau is savo neskiesto skysto muilo. dar paeksperimentavus, dar pridejus zoleliu, kaip jie prideda biggrin.gif , tai tikrai kazkas labai panasaus gautusi.
tik su kvapais tai, zinoma, sunkiau biggrin.gif
as isvis kazkokia labai isranki kvapams (o gal tiesiog nemokanti sukurti skaniu kvapu), pvz is bandytu kvapu muilams tikrai man nera ne vieno 'to die for' blush2.gif
bet va galvoju ta 'saldainini' kvapa galeciau panaudot, dar sokolado.. g.gif (man 'valgomi' kvapai labiau apeliuoja ax.gif )

Aisku, klausimas, kiek tokie produktai kaip muilo pasta ar tas mano 'putojantis vonios sviestas' reikalingi praktikoj g.gif - Paprasta gabalini muila galima padaryti labai svelnu, kondicionuojanti, o paprasta skysta muila galima padaryti labai kvapnu..
Nu bet, pagalvojus, ta vonios sviesta galima padaryti IR svelnu kunui IR stipriai kvepianti. Gal tave jo idomumas ir pranasumas pries gabalini ar skysta muila. Jame galima siu dvieju savybiu sinteze smile.gif Jis - kaip priedais pagerintas ir stipriai pakvepintas gabalinis muilas.
Be to idomumo faktorius smile.gif - Jis toks kaip suplaktas kuno sviestas, bet smagiai putoja ir prausia. Vonioj ant vandens jo gabaliukai tureju smagiai pluduriuoti, palengva tirpti ir skaniai kvepeti.. smile.gif

Oi, net galva pavargo nuo mastymo, kokiu budu ir kaip ka padaryti smile.gif, bet ne nuo muilu biggrin.gif - einu i dusa bandyt PVS (putojancio vonios sviesto).

Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 08, 17:12)
Didelis aciu visoms merginoms uz atsakymus apie Feniqia muilo pastas  4u.gif
tai kaina, kuri rasei (60Lt) uz 50ml ar didesni kieki?

kaip supratau, Feniqia pastos daugiau skirtos tokiam kaip 'hamman' namuose, nei paciam prausimuisi. ar ne?

Nu bet, pagalvojus, ta vonios sviesta galima padaryti IR svelnu kunui IR stipriai kvepianti. Gal tave jo idomumas ir pranasumas pries gabalini ar skysta muila. Jame galima siu dvieju savybiu sinteze smile.gif


nors ne man klausimas, bet taip - čia kaina už 50 ml smile.gif

ji po prausimosi, ta pasta. Grynai malonumui ir nuo kvapo pakaifuoti smile.gif

kaip ir aš jo noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors nelabai turiu kuo pasigirti - mano naturalios kosmetikos krepselis visiskai issibaiges biggrin.gif - bet dedu saviski 4u.gif dar yra uzsilike keli nenaturalus produktai ir dekoratyvine visa nenaturali ax.gif Tusai, kiek maciau idetas nuotraukas, dazo per silpnai, tai neplanuoju keist, bet apie mineraline pudra jau svarstau ax.gif
tai va, mano krepselis biggrin.gif kadangi jau daug ka isbaigiau, tai greitu laiku Monika sulauks sveciu biggrin.gif
Plaukams: Weleda rozmarinu vandenelis, Natura Siberica dazytu plauku kondicionerius, Sante Briliant Care balzamas, Eco drekinamasis sampunas rolleyes.gif
user posted image
Kunui: duso zele ir losjonas su imbieru ir alyvuogem wub.gif ir kvapas, ir oda pasitepus thumbup.gif gavau dovanu 4u.gif
user posted image
Veidui: KN alieju misinys veido odai (neproblemiskai), AN citrininiu verbenu hidrolatas, paturbintas glicerinu wub.gif
user posted image
Visa kita:Ciel D'Azur zalias molis, rasulo molis, aluno milteliai, sliauziancios bruknuoles milteliai, sviestmedis ir kakavmedis rolleyes.gif
user posted image

Nebenufotografavau glicerino, ylang ylang, arbatmedzio ir atlasiniu kedru eteriniu alieju smile.gif dar naudoju alyvuogiu alieju makiazui valyti ir plauku kaukems makadamiju ir linu semenu aliejus smile.gif pamirsau ranku krema doh.gif tai naudoju NATUDERM su alyvuogem ir ginkmedziu, labai labai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 08, 17:03)
jau kaip pas mano mamą kremai laikosi, tai žiūrėt ir pavydėt  biggrin.gif Nei jai kas rūgsta, nei genda, nei pelija.

thumbup.gif kazkaip tos mamos sugeba
Atsakyti