Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 2

Tęsiam sulčiaspaudžių temą...
1 tema 4u.gif

QUOTE(dmu @ 2010 02 16, 22:15)
Va, šeštadienį darėm cepelinus (bulvės), vakar - sulčių gėrimo vakarą (morkos, ananasas, apelsinai) - išvada paprasta: kol kas už Žuravynką geriau neradau.

O kokias dar išbandėt?
Atsakyti
Sveiki, aš galvoju ir apie STOLLAR , bet kaina didoka ax.gif gal kuri rekomenduos galingą , bet su mažesne kaina 4u.gif O ZELMER sulčiaspaudes , kaip jų kokybė?
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2010 03 17, 11:39)
Sveiki, aš galvoju ir apie STOLLAR , bet kaina didoka  ax.gif  gal kuri rekomenduos galingą , bet su mažesne kaina 4u.gif  O ZELMER sulčiaspaudes , kaip jų kokybė?


Sveiki, as buvau nusiziurejusi Stollar, bet kaina nelabai patiko jos, tai nusipirkau Aurum (apie 200lt.), retiem spaudimam pilnai uztenka. Nors pries perkant galvojau kad spausiu dazniau, dabar galiu pasakyti, jeigu tikrai bus naudojama daznai pirkciau tik Stollar (kokybe tikrai atitinka kaina), bet siaip uztenka ir sitos thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
nuo nauju metu namuose stovi Stollar je95, esu labai patenkinta ja.. tik pastebejau, kad kartais spaudziant apelsinus lieka slapesni tirsciai o kartais isspausdzia sausai.. tai galvoju gal cia priklauso nuo paciu vaisiu.. nes vakar spaudziau akcijinius apelsinus kurie manau pastoveje dar pora dienu pradetu put.. mano mama irgi ja turi, bet jai nelimpa prie sirdies.. sako per didele, mazesnes noretu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2010 03 17, 11:39)
Sveiki, aš galvoju ir apie STOLLAR , bet kaina didoka  ax.gif  gal kuri rekomenduos galingą , bet su mažesne kaina 4u.gif
700 W, didelė anga, 80 Lt Primo SL380-J
Atsakyti
QUOTE(msn29 @ 2010 03 20, 00:40)
700 W, didelė anga, 80 Lt Primo SL380-J


Sveiki, šita sulčiaspaudė tai thumbup.gif ir kaina thumbup.gif tik nežinia ar už tokią kainą ji ilgai sultis spaus g.gif doh.gif elektromarkte sulčiaspaudes žiūrėjau ir man akis už zelmer dar kliūva tik kad niekas patirtim apie jas nepasidalina verysad.gif nejau niekas neturi schmoll.gif
Atsakyti
Turiu sulčiaspaudę stollar BJE 200, šiaip būčiau ja patenkinta, jei ne keletas smulkmenų, apie kurias nepagalvojau ją pirkdama. Su ja rudenį išspaudžiau ne vieną maišą obuolių ir kriaušių, ruošdama sultis žiemai, tačiau jos dažnai nenaudoju, nors sulčių šviežių norisi dažnai, bet nenaudoju, nes nepatogu, kadangi tirščiai kaupiasi pačioje sulčiaspaudėje ir kas kart reikia vis viską išardyti, iškratyti tirščius ir vėl viską sudėti. Nežinau ir įdomu, ar patogu išvalyti tirščius sulčiaspaudėse, kuriose jie kaupiasi indelyje, kuris būna pritvirtintas prie sulčiaspaudės šono. Ir taip pat nepatinka tai, kad išspaudus sultis, susidaro labai didelis putų sluoksnis, kurias po to reikia nugraibyti, ar ir jums susidaro putų sluoksnis?
Atsakyti
Klausimėlis, parduotuvinės sulčiaspaudės kiek gali išspausti sulčių litrą ar maišą obuolių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2010 03 24, 10:50)
Ir taip pat nepatinka tai, kad išspaudus sultis, susidaro labai didelis putų sluoksnis, kurias po to reikia nugraibyti, ar ir jums susidaro putų sluoksnis?


bent Stollaro 95 indelis yra su putų nugriebikliu ir pilant niekada putos nenukeliaus į stiklinę. labai tai man patinka, nes nemėgstu putų, karčios jos blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(Fuzy @ 2010 03 19, 14:48)
Sveikos,
nuo nauju metu namuose stovi Stollar je95, esu labai patenkinta ja.. tik pastebejau, kad kartais spaudziant apelsinus lieka slapesni tirsciai o kartais isspausdzia sausai.. tai galvoju gal cia priklauso nuo paciu vaisiu.. nes vakar spaudziau akcijinius apelsinus kurie manau pastoveje dar pora dienu pradetu put.. mano mama irgi ja turi, bet jai nelimpa prie sirdies.. sako per didele, mazesnes noretu.. smile.gif



mes irgi tokia pat turim drinks_cheers.gif

na patenkinta... wub.gif labai gerai morkas spaudzia, sausai. Bet su apelsinais, taip pat tirsciai slapi buna g.gif ir greiciau ir leciau bandem spaust - vis tiek tas pats..

MB bulves spaude lotuliukas.gif cepelinus dare. Bet bulviu gabaliuku daug buna tirsciu inde. Taciau, sake, jo geriau tuos gabaliukus isrankiot, negu tarkius per marle spausti lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos,gal turit kuri nors įsigijusi Stollar Juice Fountain BJE 200? Kaina šiek tiek mažesnė, bet parašyta, kad su putų separatorium, tai gal neprastenis už JE95?
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2010 04 11, 10:01)
Merginos,gal turit kuri nors įsigijusi Stollar Juice Fountain BJE 200? Kaina šiek tiek mažesnė, bet parašyta, kad su putų separatorium, tai gal neprastenis už JE95?




O kokiu principu veikia putų separatoriai?
Atsakyti