Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 2

QUOTE(Jofky @ 2012 07 21, 09:40)
Taip, jos gaunasi su mynkštimu šiokiu tokiu  4u.gif  Manau kiekviename didmiestyje yra kur galima atsigerti tokių sulčių. Pvz Klaipėdoje radau Mažvydo al. 200 ml 4 LT, girdėjau lyg Akropoly ar Bige dar yra, bet pati nemačiau  4u.gif  Po kelių kartų pabandymo tokių sulčių, aš nusprendžiau nepirkti šios sulčiaspaudės. Išpūstas naujas mados klyksmas  biggrin.gif  Su šeima sutarėm, kad geriau vaisių ar daržovę sukramtysim arba tikrų sulčių atsigersim, bet ne kažkokį hibridą. Nieko asmeniško,  tai tik mano šeimos nuomuonė  4u.gif



QUOTE(speedy @ 2012 07 21, 10:03)
Visos tos sulčiaspaudės skirtos šviežioms sultims gerti iš karto.
Vakavimui mes naudojame presą. Dar būna sulčių virimo puodai.


Dėkui abiem už išsakytas nuomones 4u.gif

Taip, tokį puodą naudojam uogom dažniausiai, o vat kad obuolių ar kitų kietų vaisių ir daržovių tarkuoti paskui spausti rankomis pradėjau galvoti apie sulčiaspaudę.
Nors dabar nepamenu kas ne taip buvo su tarkuotais obuoliais verdant tuo puodu, kad prisireikė sulčiaspaudės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 21 liepos 2012 - 10:16
Savaitė kai virtuvėj karaliauja HUROM. Aš patenkinta savo pirkiniu, bent kolkas. Savi obuoliukai, mėlynės, serbentukai eina į trasa. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 07 23, 12:44)
Savaitė kai virtuvėj karaliauja HUROM. Aš patenkinta savo pirkiniu, bent kolkas. Savi obuoliukai, mėlynės, serbentukai eina į trasa. wub.gif

Tik liūdna kai ateina žiema...vaisiai tada labai brangūs..
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 07 23, 13:44)
Savaitė kai virtuvėj karaliauja HUROM. Aš patenkinta savo pirkiniu, bent kolkas. Savi obuoliukai, mėlynės, serbentukai eina į trasa. wub.gif

thumbup.gif
Bet kai "savi obuoliukai,.... eina į trasa" , kinkome į darbą presiuką. Su tom sulčiaspaudėm žaidimas ir tiek biggrin.gif Ir rezultatas toli gražu. Kaip centrifuginė skiriasi nuo lėtaeigės, taip lėtaeigė nuo presiuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 07 23, 12:13)
thumbup.gif
Bet kai "savi obuoliukai,.... eina į trasa" , kinkome į darbą presiuką. Su tom sulčiaspaudėm žaidimas ir tiek  biggrin.gif Ir rezultatas toli gražu. Kaip centrifuginė skiriasi nuo lėtaeigės, taip lėtaeigė nuo presiuko  doh.gif

Kas tas presiukas rolleyes.gif ?

Man ji gerai. Nemanau, kad taip jau reik radikaliai būt nusiteikus prieš lėtaeiges sulčiaspaudes. Ji man pasiteisino, o centrifūginė - ne. Nevisi turi tuos presiukus. ax.gif

Nebus savų obuolių, bet manau, kad rūsį išlaikysim ir savus, nes jų labai daug, pirksim. Bet vaisiam, uogom ji man nepakartojama. Gal kada ir gailėsiuos, bet dabar cool.gif tikrai ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 07 23, 17:16)
Kas tas presiukas rolleyes.gif ?

Man ji gerai. Nemanau, kad taip jau reik radikaliai būt nusiteikus prieš lėtaeiges sulčiaspaudes. Ji man pasiteisino, o centrifūginė - ne. Nevisi turi tuos presiukus. ax.gif

Nebus savų obuolių, bet manau, kad rūsį išlaikysim ir savus, nes jų labai daug, pirksim. Bet vaisiam, uogom ji man nepakartojama. Gal kada ir gailėsiuos, bet dabar cool.gif  tikrai ne unsure.gif

Turiu namie centrifuginę, labai galingą lėtaeigę beveik visą iš plieno ir presiuką.
Taigi ir palyginau jų rezultatus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 07 23, 12:13)
thumbup.gif
Bet kai "savi obuoliukai,.... eina į trasa" , kinkome į darbą presiuką. Su tom sulčiaspaudėm žaidimas ir tiek  biggrin.gif Ir rezultatas toli gražu. Kaip centrifuginė skiriasi nuo lėtaeigės, taip lėtaeigė nuo presiuko  doh.gif

Presiukas sutinku, kad gerai, bet jis pasiteisina uogom ar minkstiesm vaisiams kuriu nereikia tarkuoti, bet jei pvz norit ispausti kieta morka ar buroka tai sutarkavus jau zusta dalis vitamino, flavonoidai, suardomi enzimai, sultys praranda savo spalva, skoni ir greit oksiduojasi.
Atsakyti
O kurias HURON turite HU-400 ar HU-100, kuo jos skiriasi kazin?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti