Įkraunama...
Įkraunama...

Mirena -kaip greitai pastojote?

Labas mergaites ,
radau tema apie MIRENĄ , bet ji ne pakankamai išsami, tad kreipiuosi i JUS ax.gif MIRENĄ turėjau trejus su puse metų,( įsivedžiau po pirmojo gimdymo praėjus pusei m.) dabar jau planuojame antrąją mūsų atžalą ,mėnesinės man baigėsi po įvedimo po trijų ciklų ir iki išėmimo jų nebuvo visiškai,atsirado po išėmimo po 10 dienų (pirmąjį ciklą) ,antrąjį jau tokios,kaip prieš pastojant...kolkas planuojam ne itin intensyviai, tad labai norėčiau išsamiau kad papasakotumėt apie savo patirtį , nes SM informacija apie tai jau gerokai pasenusi ir atsiliepė toje temoje tikrai mažai mamyčių.
Man rūpi, ar pasikeitė jūsų ciklas po išėmimo spiralės ar liko toks , kaip ir prieš pirmąjį nėštumą , ar paintensyvėjo PMS , ar ovuliacija buvo reguliari , ar vaisingas gleives iš karto pastebėjote ar reikėjo ieškoti ir save stebėti ? žodžiu , labai laukiu nuomonių , nes šiuo metu labai ieškau atsakymų , planuojant antrąjį vaikelį.AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaniliniai Ledai: 18 kovo 2010 - 19:56
nejau nera nei vienos, kuri galetu papasakoti ar padiskutuoti sia tema g.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif

Mireną turėjau 2 metus, bet kažkaip blogai su ja jaučiausi, pilvo skausmai kankino, mėnesinių beveik nebuvo, bet užtai labai skausmingos.
Sugalvojom, kad jau laikas antram nestuke.gif
Mireną išsiėmiau 2009 m. spalio mėn. iš kart po 3 d. prasidėjo mm... nors jų dar neturėjo ilgai būt. Jos buvo gausesnės negu su Mirena, nors ne tokios gausios kaip buvo prieš Mireną.
Tai va, po išėmimo 2 mėn. leidau organizmui pailsėti ir vaikų nedarėm, o dabar jau 3 mėn. bandom ir nieko g.gif nors menesines jau gana gausios, bet aš vistiek kaifuoju nes to baisaus skausmo nebėra kaip buvo su mirena.
Tai va, po kol kas pastoti vis nepavyksta, nors pirmo susilaukėm labai lengvai ir greitai g.gif O vyksta normaliai pas mane, tik nelabai pastebiu tų kiaušinio baltymo išskytų. Na bet tikiuos gandrai greit mus aplankys ir kiek čia kalta ta mirena tai nežinau, bet daugiau jos neplanuoju dėt niekada schmoll.gif
Papildyta:
Tiesa, siūlau prisijungti prie mūsų antrų vaikučių planuotojų mirksiukas.gif bus smagiau planuoti antrus vaikučius mirksiukas.gif

http://www.supermama...howtopic=567842
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lazdona: 19 kovo 2010 - 18:29
Aciu labai uz atsakyma 4u.gif mes ir va nepagaunam gandru , nors ir nelabai stengiames , nepaisom kolkas vaisingu - nevaisingu dienu , kai jau pasiseks tai ir pasiseks mirksiukas.gif

Nors galetu ...jau brolis laabai laukia sesytes smile.gif
Aciu meginsiu prisijungt prie planuojanciuju gretu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaniliniai Ledai @ 2010 03 25, 16:43)
Aciu labai uz atsakyma  4u.gif  mes ir va nepagaunam gandru , nors ir nelabai stengiames , nepaisom kolkas vaisingu - nevaisingu dienu , kai jau pasiseks tai ir pasiseks  mirksiukas.gif

Nors galetu ...jau brolis laabai laukia sesytes smile.gif
Aciu meginsiu prisijungt prie planuojanciuju gretu  4u.gif

o mes rimtai planuojam-BT matuoju, seku vaisingas dienas... na po kol kas dar nieko.. būtinai junkis prie mūsų planuojančių kuo greičiau-labai lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Išsiėmus mireną po trijų dienų kelias dienas patepliojo,o po mėnesio ar šiek tiek daugiau sulaukiu mėnesinių. Buvo nerealiai gausios,net neramu buvo,plaukiau kaip per potvinį kokį blink.gif Bet po keturiū dienų apmažėjo ir po savaitės nustojo,nors man spetynios dienos mėnesinių visai nebūdinga. Antros mėnesinės buvo normalios. Na o po antrų,trečiūjų jau nebesulaukiau smile.gif
Svarbiausia atsipalaiduoti ir stipriai nepergyventi ir negalvoti,kad nieštumas užkibtų kuo greičiau,tada viskas įvyks greit ir savaime smile.gif Sėkmės sulaukiant antrojo nieštumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 03 25, 18:51)
Išsiėmus mireną po trijų dienų kelias dienas patepliojo,o po mėnesio ar šiek tiek daugiau sulaukiu mėnesinių. Buvo nerealiai gausios,net neramu buvo,plaukiau kaip per potvinį kokį blink.gif Bet po keturiū dienų apmažėjo ir po savaitės nustojo,nors man spetynios dienos mėnesinių visai nebūdinga. Antros mėnesinės buvo normalios. Na o po antrų,trečiūjų jau nebesulaukiau smile.gif
Svarbiausia atsipalaiduoti ir stipriai nepergyventi ir negalvoti,kad nieštumas užkibtų kuo greičiau,tada viskas įvyks greit ir savaime smile.gif Sėkmės sulaukiant antrojo nieštumo 4u.gif

tai viskas greitai Jūms įvyko bigsmile.gif o aš vis bandau ,,kaltinti" tą mireną kad vis nepavyksta pastoti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2010 03 25, 19:53)
tai viskas greitai Jūms įvyko  bigsmile.gif  o aš vis bandau ,,kaltinti" tą mireną kad vis nepavyksta pastoti...  g.gif

Pirmas nieštumas buvo planuojamas šešis mėnesiu kol pastojau,o va antras daug greičiau,nors ir po mirenos. Tikrai čia ne mirena kalta. Bet vyras jau pergyveno,kad sulaukiau pirmų mėnesinių,kai sulaukiau po mirenos išėmimo,o kai sulaukiau antrų,tai išvis dejavo,ajajai kaip negerai lotuliukas.gif Laukė pastojimo labiau už mane,nes vis glostė pilvuką ir klausinėjo ar jau vyksta ten kažkas wub.gif O jūs svarbiausiai atsipalaiduokit ir laukit nieštumo,nes žinau iš patirties kai ištisai galvoji apie tai ir žiūrinėji tas vaisingas dienas,tai ir neatsitinka nieko,o kai atsipalaiduoji,viduje nusiramini ir pasakai sau,kad bus kaip bus ir ateis vaikelis,kai jam bus laikas,tada ir užkimba greit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 03 25, 19:09)
Pirmas nieštumas buvo planuojamas šešis mėnesiu kol pastojau,o va antras daug greičiau,nors ir po mirenos. Tikrai čia ne mirena kalta. Bet vyras jau pergyveno,kad sulaukiau pirmų mėnesinių,kai sulaukiau po mirenos išėmimo,o kai sulaukiau antrų,tai išvis dejavo,ajajai kaip negerai lotuliukas.gif Laukė pastojimo labiau už mane,nes vis glostė pilvuką ir klausinėjo ar jau vyksta ten kažkas wub.gif O jūs svarbiausiai atsipalaiduokit ir laukit nieštumo,nes žinau iš patirties kai ištisai galvoji apie tai ir žiūrinėji tas vaisingas dienas,tai ir neatsitinka nieko,o kai atsipalaiduoji,viduje nusiramini ir pasakai sau,kad bus kaip bus ir ateis vaikelis,kai jam bus laikas,tada ir užkimba greit smile.gif

ačiū už patarimą, reikia tikrai atsipalaiduot wub.gif
Atsakyti
Mirena turejau 2,5 metu. Menesiniu nebudavo, bet jausdavau nemalonu jasma ja turedama(ypac lyt. santykiu metu). Nekalbant apie ,,atsalima,,. Issiemiau, po 3 dienu persirgau normaliomis menesinemis ir per ta pati cikla pastojau.
Atsakyti
Mirena turejau beveik du metus. Pusantru metu is ju nebuvo mmm. Isemus spirale menesines prasidejo 3 diena. Bet tokios negausios. Uztruko 8 dienas. Bet labai negausios. Vos ne iklota galejau detis. 25 CD vel susirgau. Kol kas vel negausios, nors gausensnes uz pastarasias. Keista, nes iki spirales tai plaukdavau ir skausmuose skesdavau . Po spirales pirma cikla ir BT dariausi ir OT gadinau. Pagal OT ovuliacija buvo. Taciau nepagavom angeliuko. Bandom toliau 4u.gif Tikiuosi, kad ilgai nereiks laukti II. Visoms sekmes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 23 rugsėjo 2010 - 08:15
Aš turėjau Mireną 6,5 metų (ginekologė sakė, kad galima laikyti iki 7 metų). Visą tą laiką mm nebuvo. Išsiėmiau, labai greit viskas atsistatė. Porą mėnesių vaiko neplanavom, o po to ėmėm bandyti, pavyko iš trečio ciklo. nestuke.gif
Atsakyti