Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(vredna @ 2010 04 09, 13:48)
ras jau užėjo kalba apie ananasinį tortą tai ir aš paklausiu: jūs biskvitą tikrai kepat ant 200? Du kartus kepiau abu kartus šonai ir viršus galima sakyt apsvilo. Vidus liuks, nu bet išorė...

As nekepu,man irgi visad apdega,kepu 175-180C,bet mano orkaite pieno riebuma rodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2010 04 09, 16:48)
ras jau užėjo kalba apie ananasinį tortą tai ir aš paklausiu: jūs biskvitą tikrai kepat ant 200? Du kartus kepiau abu kartus šonai ir viršus galima sakyt apsvilo. Vidus liuks, nu bet išorė...


kas rašė receptuką, tai rašė pagal save. orkaitės yra skirtingos, reik atrast savajį lipsnį kai sakant biggrin.gif man pagal vienus receptukus reik aukštesnės, o pagal kitus - žemesnės tempr mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 09 balandžio 2010 - 16:55
nu jasna, reiškia mažinsim karštį. Šiaip man tas biskvitas tai liuksinis, minkštutis, purutis toks... biggrin.gif
Atsakyti
labuliukas, ogi pasirodo, 5-a tema senai priplepėta, ir šios jau kiek puslapių pridiskuytuota, o aš tik šiąnakt pasigedau blush2.gif

žiūriu nėra beveik naujų tortų, tai aš įmesiu, gal kas susigundysit....

Vyšnių karamelės tortas


kepam Rafaello torto biskvitą su kakava:

3 kiaušiniai
138 g cukraus
100 g miltų
38 g kakavos
39 g aliejaus
šaukštas vanilinio cukraus
1 a.š Dr.Oetker kepimo miltelių

kiaušinius iki purumo išplakame su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, plakant supilame aliejų, sumažiname mikserio greitį iki minimalaus ir sijodami po truputį sum,aišytus miltus, kepimo miltelius ir kakavą, plakame iki vientisos masės. Kepame 190 laipsnių temperatūroje 21 cm skardoje 35-40 min. pagal savo orkaites....

Kremui: 420 g grietinėlės, 3 šaukštai cukraus, citrinos rūgštelės pagal skonį, sauja kita vyšnių (dėjau namines konservuotas), pora šaukštų Rududu

grietinėlę išplakame su cukrumi ir citrinos rūgštele...surenkame tortą...

biskvitas+ sulaistymas (vyšnių sultis skiestos virintu vandeniu)+grietinėlė + vyšnios+biskvitas+grietinėlė+gabaliukais pamėtytas rududu, vienam gabaliukui ėmiau iki pusės arbatinio šaukštelio Rududu ir primėčiau ant grietinėlės, ir vėl aptepiau grietinėlės likučiu....papuošimas savo nuožiūra....

atsiliepimas: tortas iš gaivesnių, švelnaus skonio, antrą dieną po pagaminimo buvo skanus, trečią labai skanus ir tirpo burnoje, maniškiams labai patiko...

user posted image

panašiai turėtų atrodyti ir Karamelės lašo pjūvis, deja neturiu ko parodyti...

Karamelės lašas

Rafaello torto biskvitas, sulaistymas tas pats, kaip originale torto, pertepimui 1 indelis 420 g grietinėlės, 3 šaukštai cukraus, citrinos rūgštelės pagal skonį, apie 0,5 indelio Rududu....

torto surinkimas: biskvitas, sulaistymas, plakta grietinėlė užtepama plonai, pamėtomi Rududu gabaliukai kaip ir aukščiau aprašytame torte ir užtepama vėl grietinėlės, biskvitas, sulaistymas ir kartojam....


Ir apskritai, nuoširdžiausias AČIŪ SROVEI, už atneštą Rafaello torto receptą, kurio biskvitas tapo mano konditerinių fantazijų favoritu, jo pagrindu kuriu man patinkančius kremus, gaunasi fantastiškai mano skonį atitinkantys tortai thumbup.gif

I - kremas, indelis grietinėlės, 2 pakeliai desertinės varškės „Gardi“, cukraus 2-3 šaukštai, citrinos rūgštelės pagal skonį, koncervuotos vyšnios..... grietinėlę plaku su cukrumi, citrinos rūgštele, kai išsiplaku sudedu varškę, išplaku, tepu tortą, pridedu naminių vyšnių smile.gif

II - tas pats tik su persikine varške ir persikais
III - žodžiu tinka bet kokio skonio varškė, ir vaisiai
IV - pertepimai tik su plakta grietinėle ir įvairiais vaisiais pagal skonį
ir dar daugelis kitų, kas tik man šauna į galvą blush2.gif
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,mergaites noriu paklausti,man reik padaryti torta zuiki,bet galvoju ar galima butu ji pjaustyti ,kai jau bus suteptas ,cia kalbu pvz.apie medaus torta,ar reik kiekviena laksta atskirai?
Atsakyti
QUOTE(EDCKA @ 2010 04 13, 09:25)
Sveikutes,mergaites noriu paklausti,man reik padaryti torta zuiki,bet galvoju ar galima butu ji pjaustyti ,kai jau bus suteptas ,cia kalbu pvz.apie medaus torta,ar reik kiekviena laksta atskirai?


Tu ant kartono issipiesk zuiki, issikociok tesla, ir apibrezk ta kartonini zuiki. Ir iskepsi lakstelius iskart zuikius.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 13, 11:03)
Tu ant kartono issipiesk zuiki, issikociok tesla, ir apibrezk ta kartonini zuiki. Ir iskepsi lakstelius iskart zuikius.


Labai ,aciu 4u.gif
Atsakyti
ieskau kas Vilniuje galetu iskepti namini torta smile.gif Kuo sveikesni, be maisto priedu...

Seskineje ar netoliese, reiktu geguzes 6d.

Tikiuosi i reikiama tema pakliuvau
Atsakyti
as jau visiskoj nevilty doh.gif kiek bekepiau biskvitu, ir su svarstyklem sveriu produktus iki gramo tikslumu, ir viska darau vos ne sekundziu tikslumu... bet isemus VISADA jis man sukrenta ir viduj lieka koreta lepiocka doh.gif unsure.gif
kaip iskepti normalu biskvita !!!!!????
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2010 04 14, 15:01)
kaip iskepti normalu biskvita !!!!!????

Bandysiu padeti,man seniau,lygiai ta pati,problema buvo,bet atradau sau patinkanti biskvita "Juodo misko" http://www.supermama...;#entry20339832
Tik patarimas,kai viska sudesi ir reikes deti miltus,nieko nesverk,pilk is akies,po truputi,kol pamatysi,kad tesla pasidare tirsta,kaip gera,riebi giretine smile.gif
Cia gaunasi gana storas biskvitas,seniau ji dalindavau i dvi dalis,dabar maisau tesla nurodyta recepte,bet paskui ja padalinu i dvi dalis,i viena puse dedu kakavos,i kita imaisau truputi daugiau miltu,tada iseina nestori biskvitai,kuriuos dalinu i dvi dalis,tad is vienos biskvito normas,issikepu 4 sluoksniu torciuka 4u.gif ,si biskvita butina laistyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2010 04 14, 16:41)
Bandysiu padeti,man seniau,lygiai ta pati,problema buvo,bet atradau sau patinkanti biskvita "Juodo misko" ...

nu reikes poryt ismeginti 4u.gif
aciu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 14 balandžio 2010 - 15:55
Sveikos,dar vienas klausimelis,sakykit,o i beze krema galima deti siek tiek kakavos,tiesiog del kakavines spalvos?
Atsakyti