IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

5 Puslapiai: < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Evelor (rasveratrolis), Ar yra naudojančių? Atsiliepimai

apolonas
post 2010 06 12, 15:14
Paskelbta: #13

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 398
Prisijungė: 2006 03 16

Apdovanojimų: 0

Laba :hi: , geriu po 250mg ryte ir vakare. Iš antioksidantų taip pat dar ir žaliosios arbatos ekstraktą 500mg, C vitaminą 1000mg, bet tai nėra taisyklė, kad vien tik juos. Kartais pastaruosius pakeičiu į granatų ar acai uogų papildus.
Vartoti ar resveratrolį, ar kokius kitus antioksidantus nepamaišytų nei turint padidėjusį kiekį atipinių ląstelių ar kitokių problemų, nei iš esmės neturint jokių negalivimų. Nenoriu per daug įkiriai jo piršt, sakykim, kad tai asmeninė, subjektyvi mano nuomonė.

QUOTE(linan @ 2010 05 22, 23:08)
sveiki,

o yra kazkokios ligos, kurioms esant nerekomenduojama sio papildo vartoti, pvz., diabetas.  :ax: Nors kita vertus, jis turetu buti naudingas visiems.
*

Šiaip tai jis mažina gliukozę bei sustiprina insulino poveikį
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
savaegle
post 2010 11 11, 11:13
Paskelbta: #14

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 40
Prisijungė: 2004 10 28

Pirmas vaikas:Kristijonas 1996 12 20

Sveiki,

iškilo toks klausimėlis, perskaičiau, kad reveratrolis skystina kraują. O jei tas kraujas ir taip skystas, na visada žemiau negu mažiausia norma, visada gydytoja klausia ar aspirino negeriu. Tai kaip tada su tuo resveratroliu - ar galima jį vartoti :hm
+Quote Post
juste10
post 2010 12 31, 11:13
Paskelbta: #15

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 868
Prisijungė: 2009 05 29
Vieta: Klaipeda

Pirmas vaikas:dukra
Antras vaikas:sunus

Man taip pat israse EVELOR.Gersiu minimum 3 men.Bet gal kas zino papildu su didesniu jo kiekiu,gal pasidomet parduotuvese maistas sportui?O gal Apolonas galetu suteikti info?aciu
+Quote Post
apolonas
post 2011 01 16, 02:48
Paskelbta: #16

Ištikimas dalyvis

QUOTE(savaegle @ 2010 11 11, 12:13)
Sveiki,

iškilo toks klausimėlis, perskaičiau, kad reveratrolis skystina kraują. O jei tas kraujas ir taip skystas, na visada žemiau negu mažiausia norma, visada gydytoja klausia ar aspirino negeriu. Tai kaip tada su tuo resveratroliu - ar galima jį vartoti  :hm
*

Tam tikra prasme taip. Jis slopina trombocitų agregaciją. Tačiau nedaro įtakos pačių trombocitų skaičiui.
Papildyta:
QUOTE(juste10 @ 2010 12 31, 12:13)
Man taip pat israse EVELOR.Gersiu minimum 3 men.Bet gal kas zino papildu su didesniu jo kiekiu,gal pasidomet parduotuvese maistas sportui?O gal Apolonas galetu suteikti info?aciu
*

Yra toks geras daiktas kaip google, ir ieškom pagal raktinius žodžius: resveratrolis polygonum cuspidatum ar pan.
+Quote Post
plepuciuke
post 2011 01 22, 11:28
Paskelbta: #17

Patyręs dalyvis

Žinutės: 171
Prisijungė: 2006 09 22

Pirmas vaikas:Berniukas 2009 11 14

gal jau kas teigiamu pozymiu pastebejo? labai idomu butu isgirsti daugiau nuomoniu, nes noreciau pradet vartot, tik nezinau ar tai reklama, ar geras dalykas. :ax:
+Quote Post
jurave
post 2011 01 22, 19:47
Paskelbta: #18

Senbuvis

Žinutės: 550
Prisijungė: 2005 02 24

Pirmas vaikas:Karolis 2004 01 30

Išgėriau visą buteliuką,bet kad pasakyčiau wau kažkas tokio pasikeitė tai ne.Gal kas ir įvyko organizme kokie pokyčiai,bet aš nepastebėjau :)
+Quote Post
plepuciuke
post 2011 01 23, 11:38
Paskelbta: #19

Patyręs dalyvis

Žinutės: 171
Prisijungė: 2006 09 22

Pirmas vaikas:Berniukas 2009 11 14

QUOTE(jurave @ 2011 01 22, 20:47)
Išgėriau visą buteliuką,bet kad pasakyčiau wau kažkas tokio pasikeitė tai ne.Gal kas ir įvyko organizme kokie pokyčiai,bet aš nepastebėjau :)
*

nu matai, o siaip gripu sirgai, sako ten nebloga profilaktina nuo gripo? :)
+Quote Post
apolonas
post 2011 03 18, 23:32
Paskelbta: #20

Ištikimas dalyvis

QUOTE(jurave @ 2011 01 22, 20:47)
*

Labai teisingai plepuciuke pastebėjo, kaip organizmas reagavo į peršalimo virusus tuo laikotarpiu.
Tikėtis kokių nors stebuklų iš vieno, kad ir viso, buteliuko tikrai neverta. Nei kraujas pamėlynuos, nei senėjimo procesai sustos. Jei negalit į jį, o tuo pačiu ir į save investuoti tiek, kad galėtumėt naudoti kasdieną ir net ne metus ar ne du, o visą laiką, tai didesnė nauda būtų ne vieną buteliuką pabandymui nusipirkti, o tuos pinigus paaukoti UNICEF, ar kokiam kitam labdaros fondui.
+Quote Post
sprinza
post 2011 04 05, 08:37
Paskelbta: #21

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 320
Prisijungė: 2004 10 11

Pirmas vaikas:Žirniukas
Antras vaikas:Pupytė

O kaip su pertrauka, juk sakoma, kad vartojant bet kokius preparatus, kad ir arbatas, būtina daryti pertraukas, kad organizmas nepriprastų ir "neaptingtų" dirbti pats.
+Quote Post
Sadmoon
post 2011 04 05, 14:18
Paskelbta: #22

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 98
Prisijungė: 2010 01 30

QUOTE(apolonas @ 2011 03 19, 00:32)

Jei negalit į jį, o tuo pačiu ir į save investuoti tiek, kad galėtumėt naudoti kasdieną ir net ne metus ar ne du, o visą laiką, tai didesnė nauda būtų ne vieną buteliuką pabandymui nusipirkti, o tuos pinigus paaukoti UNICEF, ar kokiam kitam labdaros fondui.
*

Oho. Jei prie biednesniu, tai paskutinius dar - atiduoti labdarai ir laukti mirties, taip suprantu? ir net nebandyti gydytis, stiprintis ir kapstytis?

O siaip maciau Jus rekomenduojat vienaip vartoti. Bet galima ir kelis kartus kaip kursa i metus, kaip profilaktika. Tarkim buvau pas profesoriu su onkologija susijusi Vilniuj, tai man tarp preparatu liepe butinai daryti pertraukas. Lygiai taip pat ir zoliu arbatas kai geri reikalingos pertraukos arba tik kursais is vis galima gerti, juk net zolytes turi salutinius poveikius.

O ka nors galit pasakyti apie sio preparato poveiki moteriskiems hormonamas, na tarkim jei kas gal nebuvo tvarkoj, bet jauciu, kad Eveloris kazkaip veikia ir bijau, kad geriant del "lasteliu", gali kitoj vietoj ne ta issaukti. Pakonkretinsiu - toks jausmas, kad cista pradejo augti, o krutinei tai tikrai skausminguma nuima sis preparatas, bet sakau itariu, kad itakoja gal ir kiausidziu veikla, spelioju pakolkas. Gal zinot ka?
+Quote Post
mmazuliuke
post 2011 04 05, 18:52
Paskelbta: #23

Super senbuvis

Žinutės: 2939
Prisijungė: 2008 11 17

Pirmas vaikas:Twins 2010

Ir man mama atnese siandien sio preparato....isbandysiu..
+Quote Post
mamassitaa
post 2011 04 07, 07:22
Paskelbta: #24

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 17
Prisijungė: 2011 03 21

QUOTE(juste10 @ 2010 12 31, 11:13)
*

aš irgi ieškojau šio papildo didesnio kiekio, nes tas 50 g mažokai pasirodė. Man vaistininkas rekomendavo herbo revive kur yra 225 mg resveratrolio (zymiai daugiau nei evelor papilde)

Šią žinutę redagavo mamassitaa: 2011 04 07, 07:22
+Quote Post

5 Puslapiai: < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 09 02, 11:09

Atsakomybės apribojimas