Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

Sveikos mamytes 4u.gif
gal jus man galite patikslint?man menesines veluoja tik 2 dienas,bet jau visa savaite toks jausmas,kad skrandis nedirba.siandien ryte pasidariau du skirtingus nestumo testus ir abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni schmoll.gif o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?Man anksciau daznai rodydavo ,,vaiduokliukus'' bet sikart kitaip...ar gali buti,kad as nestuke.gif ?gal kam rode testas teigiama,bet nebuvote pastojusios? blink.gif
is anksto dekoju uz atsakymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2009 10 13, 14:09)
Sveikos mamytes  4u.gif
gal jus man galite patikslint?man menesines veluoja tik 2 dienas,bet jau visa savaite toks jausmas,kad skrandis nedirba.siandien ryte pasidariau du skirtingus nestumo testus ir abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni  schmoll.gif  o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?Man anksciau daznai rodydavo ,,vaiduokliukus'' bet sikart kitaip...ar gali buti,kad as  nestuke.gif  ?gal kam rode testas teigiama,bet nebuvote pastojusios? blink.gif
is anksto dekoju uz atsakymus blush2.gif

na manau, kad tu tikrai nestuke.gif jei du testai ta pati rodo mirksiukas.gif
pas mane antra juostele ir nebuvo labai ryski, bet tas ryskumas nesvarbu koks, jei jau atsiranda antra juostele tai dazniausiai ir parodo, jog laukies mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2009 10 13, 16:09)
abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni  schmoll.gif  o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?

Jei jau parode dvi juosteles gali buti beveik tikra, kad nestuke.gif . Nesvarbu kokio ryskumo antroji juostele, bet jei ja matai, tai teigiamas testo rezultatas. Tiesa, testas gali ir "sumeluoti". Mano draugei testas irgi parode dvi juosteles, bet ji nesilauke, o tiesiog kazkokiu ginekologiniu bedu turejo. Tiksliai negaliu pasakyti kokiu g.gif
Atsakyti
man irgi veluoja kokias 3dienas.Visa savaitę toks jausmas ,kad tuoj susirgsiu.Krutine irgi jau savaitė kaip labai jautri.Spejau 2 kartus ir toleta apglėbus pasedėti.Šendien pasidariau nestumo testa ir rode 2 linijas,viena šviesesnė,kita tamsesnė.Tai gi, irgi įdomu kas čia bus dabar g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arual-x: 14 spalio 2009 - 13:37
QUOTE(arual-x @ 2009 10 14, 13:34)
man irgi veluoja kokias 3dienas.Visa savaitę toks jausmas ,kad tuoj susirgsiu.Krutine irgi jau savaitė kaip labai jautri.Spejau 2 kartus ir toleta apglėbus pasedėti.Šendien pasidariau nestumo testa ir rode 2 linijas,viena šviesesnė,kita tamsesnė.Tai gi, irgi įdomu kas čia bus dabar g.gif

na manau, kad tu nestuke.gif mirksiukas.gif po keliu dienu vel pasidaryk nestumo testa ir jeigu nesusirgsi tai jau registruokis pas ginekologa, kad patvirtintu nestuma ir pradetu prieziura mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
...siaip teigiamas testas nemeluoja... mirksiukas.gif nestuke.gif ...sveikinimai... 4u.gif
Atsakyti
Na ir būna gi nepatiklių doh.gif - taigi įsižnybkit, jei negalit patikėti tuo, ką matote. biggrin.gif Jei chorioninio gonadotropino koncentracija nėra padidėjusi, tai jokių rausvų šešėlių antrosios juostelės vietoje ir nebus (o padidėjusi ji labai labai retais atvejais gali būti, kaip čia jau minėta, dėl ligos, visais kitais - tik dėl nestuke.gif ). Taigi sveikinu ir linkiu ramaus laukimo vizito pas gydytoją. mirksiukas.gif
Atsakyti
as manau jus abi nestuke.gif mazai kada testai meluoja o ypac kai keli padaryti mirksiukas.gif tad turbut teks jum jungtis i musu Birzelinuku tema 4u.gif

QUOTE(farinelli @ 2009 10 13, 13:09)
Sveikos mamytes  4u.gif
gal jus man galite patikslint?man menesines veluoja tik 2 dienas,bet jau visa savaite toks jausmas,kad skrandis nedirba.siandien ryte pasidariau du skirtingus nestumo testus ir abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni  schmoll.gif  o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?Man anksciau daznai rodydavo ,,vaiduokliukus'' bet sikart kitaip...ar gali buti,kad as  nestuke.gif  ?gal kam rode testas teigiama,bet nebuvote pastojusios? blink.gif
is anksto dekoju uz atsakymus blush2.gif



QUOTE(arual-x @ 2009 10 14, 12:34)
man irgi veluoja kokias 3dienas.Visa savaitę toks jausmas ,kad tuoj susirgsiu.Krutine irgi jau savaitė kaip labai jautri.Spejau 2 kartus ir toleta apglėbus pasedėti.Šendien pasidariau nestumo testa ir rode 2 linijas,viena šviesesnė,kita tamsesnė.Tai gi, irgi įdomu kas čia bus dabar g.gif

Atsakyti
Na man ka pirma, ka antra karta, pirmi testai rode neriskias juosteles antras. Po keliu dienu pakartojus juos, jau buvo riskios juosteles. Tai as manau, kad jus nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 10 15, 01:18)
Na ir būna gi nepatiklių doh.gif  - taigi įsižnybkit, jei negalit patikėti tuo, ką matote. biggrin.gif Jei chorioninio gonadotropino koncentracija nėra padidėjusi, tai jokių rausvų šešėlių antrosios juostelės vietoje ir nebus (o padidėjusi ji labai labai retais atvejais gali būti, kaip čia jau minėta, dėl ligos, visais kitais - tik dėl nestuke.gif ). Taigi sveikinu ir linkiu ramaus laukimo vizito pas gydytoją. mirksiukas.gif

Visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Neigiamas gali ir meluot. Bet teigiamas tikrai ne mirksiukas.gif
Atsakyti
teigiamas testas gali meluoti tik tuo atveju,jei palikot ilgiau ji nei 10min ir tada ziurejot,nes buna tada atsiranda antra juostele.


bet siuo atveju,tai sveikinimai 4u.gif jus abi nestuke.gif
Atsakyti