Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 14

Skelbiu naują temą 4u.gif
Sena tema: ČIA
user posted image

Rodome ir renkamės vestuvinę šukuoseną toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 03 30, 17:54)
Dar pavyzdėlis man pasirodė visai mielas  4u.gif

user posted image


sita labai grazi wub.gif
Atsakyti
niekaip nerandu tinkamos sukuosenos. kaip kokia vista nusitrumpinau praeita vasara plaukus, tai dbr turiu tik iki peciu doh.gif o nieko grazaus tokiam ilgiui nematau. nemegstu kuodeliu, mastau, kad noreciau graziai banguojanciu, vos pasektu sone plauku. bet pagalvojau, ar imanoma bus nuometa prisegti su tokia sukuosena? nes kazkaip isivaizduoju, kad jis laikytis gali tik pasidarius kuodeli g.gif
Atsakyti
man atrodo nuometa galima ir prie plaidu plauku pritvirtinti, nezinau kaip tai daroma, bet tikrai esu macius. Klausimas tik kaip atrodys g.gif
Atsakyti
o ar tinka toks kaip paskutineje foto iskeltas pakausis jei nosyte ne is mazuju? blush2.gif
Atsakyti
jei ilga nosyte, tada profiliu ziurint gali ja vizualiai ilginti, is priekio tai nera skirtumo turbut ax.gif
Atsakyti
o gal kaip tik "svoris" pakausyje atsveria nosi ir susibalansuoja proporcijos g.gif
nes man lyg ir tinka panasiai plaukai, bet gal cia tik man atrodo smile.gif
kas siaip maskuoja didesne nosyte? Veidas mano ovalas
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 03 31, 07:47)
o gal kaip tik "svoris" pakausyje atsveria nosi ir susibalansuoja proporcijos g.gif
nes man lyg ir tinka panasiai plaukai, bet gal cia tik man atrodo smile.gif
kas siaip maskuoja didesne nosyte? Veidas mano ovalas

Man irgi aktualu, nes nosis laaabai nemaža ir dar apvalus labai veidas. Tai as galvoju paprastai pagarbanotus plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Bordini @ 2010 03 30, 17:03)
, ar imanoma bus nuometa prisegti su tokia sukuosena? nes kazkaip isivaizduoju, kad jis laikytis gali tik pasidarius kuodeli  g.gif


Nuometa galima įsegti į bet kokią šukuoseną 4u.gif

QUOTE(Odora @ 2010 03 30, 21:23)
o ar tinka toks kaip paskutineje foto iskeltas pakausis jei nosyte ne is mazuju? blush2.gif


Na, čia atvejis atvejui nelygus biggrin.gif Maniškė nosytė irgi ne iš mažųjų blush2.gif Aš nedrįsčiau su tokia šukuosena eiti prie altoriaus blush2.gif Manau, kad geriausiai slepia apvalų veiduką ir nosytę palaidi plaukai ir geras makiažas mirksiukas.gif Bet yra panelių, kurių nosytės didelės, ilgos ir pan., bet jos dėl to nekompleksuoja ir darosi kuodelius, nes joms taip patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 31 kovo 2010 - 08:54
o ovala reikia slepti? Lyg ir skaito, kad dekingiausia veido forma, kuriai viskas tinka, bet jau taip raso, kiek as skaicius tai nosiuka ar kita stambu bruoza pamaskuoja plauku turis, arba stambios bangos zodziu greta turi buti ir kitu "dideliu daiktu" biggrin.gif o mano plaukai tiesus ir ploni tai nei tu garbanu nei turiu kasdienai nesigauna, nebent sventei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistulis.oho @ 2010 03 31, 08:30)
Man irgi aktualu, nes nosis laaabai nemaža ir dar apvalus labai veidas. Tai as galvoju paprastai pagarbanotus plaukus.

Na, garbanoti plaukai, ypač jei palaidi ir pusilgiai maksimaliai paryškins apvalų veidą, nosytės irgi nesumažins, manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 03 31, 09:40)
o ovala reikia slepti?


Yap, ovalus ir apvalus - skirtumas yra biggrin.gif Žioplumo pasitaiko kartais visom blush2.gif
Ovalus
user posted image

Apvalus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 31 kovo 2010 - 08:58