Įkraunama...
Įkraunama...

sunelio gimimas

o viskas prasidejo taip smile.gif 2008 07 03,nutariau nuvykti pas netolima giminaite i svecius,ten bevesedama pradejau juokauti kad rodosi dangus niaukiasi ,ar tik nereiks gimdyti biggrin.gif ,gardziai pasijuokem,veliau gryzau namo ,nubegau i dusa,issimaudzaiu kaip zmogus,tarsi nujausdama tyla pries audra ax.gif miegoti issiruosiau gana vielokai,dar ir karibu piratus nutarem su vyru paziureti,zodziu turiningai praleisti vakara,filmas pasibaige kazkur 1:00,nu sakau jau kaip ir migsiu,jau kaip ir pradejau snausti,liktai kazkas ne taip su mano pilvu,vis suskaudena man pilvo apacia.pasiemiau telefona kad laika galeciau pamatuoti tarp skausmu,viskas normaliai kas desimt minuciu,pradejau judinti savo brangiausiaji,sakau kilk vaziuosi kazkas ne taip,zinoma is to strioko tuoi vidurius paleido blush2.gif .dar aptikrinau tase ar viskas vietoi ir patraukem i gimdymo namus.apie 4:00 jau stoviniavau prie priimamojo mat eiles laukiau,nes dar viena pries mane buvo.apziurejo daktaras sako jau trys cm atsidare,zodziu uzpildem popierius ir i gimdykla patraukem.vyras truputi pabuvo ir issiunciau namo sakau nelauk vaziuok ilsetis po visko pasuksiu,zodziu man palaikymo nereikia.labai jau buvau pasitikinti savimi doh.gif nutariau paguleti ,bet jauciu nelabai man cia gulisi vis suskaudena,tai pradejau vaiksciot sakau gal bus lengviau,skausmui uzpludus i lovos remus isikabinu.8:00keitesi darbuotoju pamaina ir atejo kaip tik mano gyditoja pas kuria lankiausi nestumo metu,tai uzkele ant stalo ir prakirpo vandenis,ir vel as vaikstineju bet jau nebejuokinga skausmas vis stipreja darosi nebepakenciamas,as uz telefono ir skambinu brangusis vaziuok cia man jau nebegerai vienai blink.gif atejo daktare ir liepe gultis vaiko sirdies duzius ir saremiu stipruma matuoti,o gulet man oi oi oi kaip negerai,saremiai labai auksti nors sienom lipk.isikabinau i savo brangiausiaji sakau laikyk nes mirstu 4u.gif o daktare man nugara glosto,ir sako jei pajusi kad nori stangintis iskarti sakyk,as sakau ne stangintis o .kaku noriu labai blush2.gif manasis tuoi uz duru isejo sake geriau koridoriui palauks,o mane ant stalo ,o jau gimdom,dar spejau paklausti per kiek kartu isstumsiu,akusere sako kad per tris tureciau.visa laika ne garso neisleidus sakau zinokit dabar tai jau sauksiu,mat vaikas gimdymo takais jau lenda,vienas stumimas pertrauka .antras stumimas koju drebulys rodos nebesuprantu kas man darosi,trecias stumimas vaiko galvute, ir pagaliau lememas stumimas ir mano mazylis man ant pilvo smile.gif bet neverkia as sakau kas jam .yra,tikslaiu saukiu tai akusere ji nuo mane ir atsiurbima dare mat truputeli buvo vandenuku pritraukes,bet tuoi mane nuramino,kad nieko bloga tik pora dieneliu inkubatoriui pagules kad butu stebimas ir bus viskas gerai.dar suvyste pro mane pranese prabegom parode ir iskelevo mano mazyliukas i stiklini nameli, verysad.gif o as likau guleti ant stalo,akusere priejo uzgime placenta,sutvarke mane,dar pora val praleidau gimdykloi su savo vyru ,ir iskelevau i palata.veliau vargais susirietusi patraukiau i inkubatoriu savo maziuko apziureti,guli tok s smile.gif mazutis,grazutis,mano angeliukas. smile.gif dar po dieneles ir mes jau buvome kartu.taip gime mano sunelis smile.gif esu labai laiminga.
Atsakyti
Gražu smile.gif
Atsakyti
sveikinu su sunelio gimimu 4u.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
sėkmės jums augant 4u.gif
Atsakyti
sveikinu su sunelio gimimu !!! 4u.gif
Atsakyti
Dideli sveikinimai 4u.gif Taip paprastai ir graziai viskas wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
SMAGU KAD VISKAS GREITAI IR GERAI AUKIT DIDUČIAI 4u.gif
Atsakyti
Ir aš taip laukiu savo sunelio wub.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti