Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

po sueities kada galiu darytis testa,po kiek dienu,menstruacijos dar toli,girdejau kazka po 4 dienu ar tai teisybe,patikslinkit ?
Atsakyti
po 7-10 dienu, ant testu parasyta wink.gif
Atsakyti
QUOTE (liona @ 2004 05 06, 17:42)
po sueities kada galiu darytis testa,po kiek dienu,menstruacijos dar toli,girdejau kazka po 4 dienu ar tai teisybe,patikslinkit ?

Na ant testo, reklamos sumetimais gal ir parasyta, kad po 4 dienu po sueities, bet kazkaip netikiu, kad taip greitai parodytu TIKSLU rezultata. Patarciau tau palaukti iki menesiniu velavimo, kitaip gali tik ismesti pinigus i bala.
Atsakyti
unsure.gif ahAAA menesines tik geguzes gale neistversiu tikrai,darysiuos po savaites,jei ka kaip liepsenele [atare krauji tyrima pasidarysiumo kazin per kiek parodo kraujo tyrimas,keliu savaiciu jau parodo,ar dienu.
Atsakyti
rdau viename puslapyje (http://www.spa.lt/7_nestumotestai.phtml) informacija, kad:
"Jeigu jau esi pirkusi nėštumo testą vaistinėje, turbūt jau esi girdėjusi, kad nėštumo testu gali pasitikėti praėjus 5 dienoms nuo pimosios užsilaikiusių menstruacijų dienos. Vienok iš tiesų visai nebūtina laukti taip ilgai. Ir štai kodėl.

Nėštumo testas yra mėginys nustatyti žmogaus chroriongonadotropiną (HCG), šlapime. Šio hormono kiekis nėštumo metu kyla nuo 0 iki 100 000 miU/ml ir daugiau. Atliekant jo tyrimą nėštumo testu, teigiamos reakcijos zonoje (cool.gif juostelė raudonai nusidažo, jeigu HCG koncentracija viršija 10 mIU/ml. Tuo tarpu jau per pirmąją nėštumo savaitę HCG kiekis pakyla nuo 0 iki 25 - 100 mIU/ml. Taigi - testas veiksmingas praėjus savaitei nuo "vaisingų" lytinių santykių dienos."
SEKMES!
Atsakyti
aciu rami uz issamia info, o as tai net nezinojau kokiu ten principu atsiranda viskas, jauciu vienu vingiu smegeninej daugiau patapo
Atsakyti
Na, as tai gal pakentesiu iki menesiniu velavimo... o jau tada begsiu i vaistine testuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rami @ 2004 05 06, 20:14)
Taigi - testas veiksmingas praėjus savaitei nuo "vaisingų" lytinių santykių dienos."
SEKMES!

Na, vis tik abejoju... Kaip tik viena mano drauge, kuri dabar yra 9 sav. nescia, irgi taip nekantravo kad pasidare testa, dar gerokai pries prasidedant menesiniu laikui, ir testas parode viena juostele. O po keliu savaiciu paaiskejo, kad ji laukiasi (po menesiniu velavimo atliktas testas parode). Aisku, jeigu jau taip nekantrauji, tai bandyk darytis ta testa, ir jeigu bus neigiamas, tada eik kraujo tyrimo darytis.
Matau, kad labai lauki pilvelio padidejimo, tai to tau ir linkiu smile.gif
Atsakyti
Del testu darymo, tai as esu silpnavale doh.gif Kiekviena karta jau manau, kad esu nescia ir nelaukusi menesiniu pasidarau testa..... g.gif Kita karta tikrai lauksiu bent jau keliu menesiniu velavimo dienu....
Mano drauge pirma menesiniu velavimo diena pasidare testa ir jis buvo neigiamas (aiskiai neigiamas, jokiu neaiskiu juosteliu nieko), o po savaites paasikejo, kad ji net labai nescia.... tada rezultatas pasirode per kelias sekundes ohmy.gif
Linkiu visoms saltu nervu ir kantrybes su tais testais..... ir kad rezultatas butu teigiamas g.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (zylyte @ 2004 05 10, 12:19)
Del testu darymo, tai as esu silpnavale doh.gif Kiekviena karta jau manau, kad esu nescia ir nelaukusi menesiniu pasidarau testa..... g.gif Kita karta tikrai lauksiu bent jau keliu menesiniu velavimo dienu....
Mano drauge pirma menesiniu velavimo diena pasidare testa ir jis buvo neigiamas (aiskiai neigiamas, jokiu neaiskiu juosteliu nieko), o po savaites paasikejo, kad ji net labai nescia.... tada rezultatas pasirode per kelias sekundes ohmy.gif
Linkiu visoms saltu nervu ir kantrybes su tais testais..... ir kad rezultatas butu teigiamas g.gif clap.gif

As irgi panasi nenuorama- po savaiteles "bandymu" man jau reikejo testintis... aisku rezultatas ir negalejo buti teigiamas, bet... o po KT nutraukimo as neturiu nei menkiausio supratimo, kada gali prasideti dienos, taigi ir nezinosiu, ar jos jau veluoja... g.gif
Atsakyti
merginos as pasiguosiu...

vakar man buvo 12 d. po ovuliacijos, pasidariau testa ir tik I juostele sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

tai dabar taip liudna.... bet vis dar viliuosi, kad gal bus II

sia savaite turi buti nelaukiamos dienos... tikiuosi kad jos neateis

bet kazkaip maudzia pilvo apacia - kazkin ar cia jau 100 proc. kad ateina menesines, ar ir nescioms gali mausti pilva ? g.gif
Atsakyti
Rucelie tu nepergyvenk, kad nezinosi kada tos vaisingos dienos... manau, kai tikrai patapsim nestuke.gif kaip nors suprasim clap_1.gif
Kuo greiciau tuo geriau 2.gif , man butu visai nebloga gimtadienio dovanele, testas su melynu kryzeliu biggrin.gif
Atsakyti