Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 22 TEMA

QUOTE(Makra @ 2010 05 17, 14:42)
Zebras zebriukas 

Vakar kepiau zebriuką rolleyes.gif Man jis nelabai patiko, gavosi sausokas ir nelabai ypatingas, tikrai ekonominis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 05 26, 08:25)


Ir kondensuoto pieno keksiukai - is CIA

na skaniai tau gavos thumbup.gif ir matau jog maziukus darei g.gif atrodo gerai, dziugu kad pavyko thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 05 28, 12:53)
Varskes pyragas

tesla:
2 kiausinio tryniai
750 g  miltu
200 g cukraus
2 arbat.saukst kepimo milteliu
300 gr. sviesto

Idaras:
600 gr.varskes
kokoso drozles
cukraus pagal skoni

uzminkome tesla, idedame kokiam pusvalandziui i saldytuva, tuo tarpu pasiruosiam varske, as sikart dejau kokosu drozliu. Tada 2/3 teslos sutarkuojam i kepimo inda, dedame varskes sluoksni, ant  visaus obuolienes ar taip kokios uogienes, galima  ir kokiu saldytu uogu. Ir tada ant virsaus likusia tesla sutarkuojame. Kepame 180'C  40 min

user posted image

pamiršau sviestą įrašyt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Polė @ 2010 05 28, 15:39)
Vakar kepiau zebriuką  rolleyes.gif Man jis nelabai patiko, gavosi sausokas ir nelabai ypatingas, tikrai ekonominis  ax.gif


Na, kad jis "ekonominis", tai isduoda produktai mirksiukas.gif Bet man jis tikrai nebuvo sausas, o ir atrodo "nekasdieniskai" rolleyes.gif Bet zinoma, kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
Saulėta ateinu tau širdelę paglostyti biggrin.gif penktadienį jau trečią kartą lipdžiau tavo varškinį tortą Snikers ir tik pirmą kartą galėjau jo doooorai pavalgyti essen.gif dabar kaip tik baigiu paskutinį gabaliuką su kavyte, dievėliau, koks jis skanus, antrą dieną pats pačiausias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 05 28, 14:30)

Čia daugiau ne tema, o receptas, bet vistiek ačiū smile.gif

QUOTE(Makra @ 2010 05 28, 14:57)
As daznai kepu arbatini pyraga. Yra keli jo kepimo variantai, bet be kiausiniu sis  mirksiukas.gif


aciuks.gif Einu išbandyt
Atsakyti
[attachmentid=199277]
Radau Foreles Boge labai saunu pyrageliu receptuka ir neatsilaikiau
http://forellesrecep...geliai-congress
Tik dejau rabarbaru tyre i vidu ir kelias vysnias is dzemo, pabarsciau cinamono ir imbiero. Skonis wub.gif Net burna nusideginau, negalejau islaukti, kol praves lotuliukas.gif
[attachmentid=199278]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 30 gegužės 2010 - 19:38
Mano pyragas "Persikas" pagal Novos receptuka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barbaryta: 01 birželio 2010 - 16:29
QUOTE(Barbaryta @ 2010 06 01, 17:28)
Mano pyragas "Persikas" pagal Novos receptuka smile.gif


Cia jau visas tortas net, ne pyragas biggrin.gif Labai graziai atrodo, saunuole 4u.gif Tikiuosi ir skanu buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 06 01, 19:24)
Cia jau visas tortas net, ne pyragas  biggrin.gif Labai graziai atrodo, saunuole  4u.gif  Tikiuosi ir skanu buvo  ax.gif

Gaivus ir skanus, kaip pirktinis tik be jokių E thumbup.gif
Šiandien darysiu Mascarponės tortuką rytdienai mamos gimtadieniui, irgi pasinaudosiu jusu blogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 05 30, 14:36)
Saulėta ateinu tau širdelę paglostyti  biggrin.gif penktadienį jau trečią kartą lipdžiau tavo varškinį tortą Snikers ir tik pirmą kartą galėjau jo doooorai pavalgyti  essen.gif dabar kaip tik baigiu paskutinį gabaliuką su kavyte, dievėliau, koks jis skanus, antrą dieną pats pačiausias  wub.gif

Oi, kaip gera girdėti thumbup.gif Ypač po tų nesėkmių su principu, bent šitas tortukas jas atpirko laugh.gif

laurinde, šaunūs pyragėliai thumbup.gif Net susijuokiau, aš šiandien irgi nusideginau burną, kaip rankos prie dar karštų sausainių lindo lotuliukas.gif O tortukas "Persikas" taip pat šauniai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Labas mamytes ,man reikalinga jusu pagalba turiu formeles resutu,o recepo ir nepamenu, padariau ka prisiminu,bet nepavyko blush2.gif
gal is jusu kas zino recepta ax.gif
Labai labai aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 02 birželio 2010 - 13:56