Įkraunama...
Įkraunama...

Seppala

Lyg ir nebuvo temos apie šią parduotuvę. Kas dar nežino (kuo labai abejoju), tai ji yra PC "Flagman". smile.gif
Aš pati perku ten gana dažnai ir nenusivyliau nei kokybe, nei kainomis. Kai kurios "drapanėlės" šiek tiek panašios į Zaros siūlomas, bet vis tiek yra neblogos.
Na, mamos, pasidalinkit savo patirtim. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei neklystu,tai jie yra ir Megoj.Ten maciau labai juokingus triusikus su kisenem... thumbup.gif.Kai tik man,trenktai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 10 gruodžio 2005 - 23:59
as viena karta uzejau, bet kai pamaciau , kad nei vienos rankines is nat odos daugiau nesilankau ax.gif
Atsakyti
Man patinka thumbup.gif Ypac grazaus apatinio trikotazo yra, o dabar dar ir visokiu pizamu ir naktinuku uzveze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AngeloAsara @ 2005 12 11, 11:48)
Man patinka  thumbup.gif  Ypac grazaus apatinio trikotazo yra, o dabar dar ir visokiu pizamu ir naktinuku uzveze smile.gif


Aha, pirkau tokią šiltą ružavą pižamą su paršiukais. thumbup.gif
Atsakyti
apatiniai nerealūs thumbup.gif nešiojasi irgi thumbup.gif
Atsakyti
Taip,taip,apatiniai super ,ką tik staipiausi prieš veidrodį su vienu komplektėliu flirt.gif assa.gif ,laaabai gražus,ir dar kaina labai maloni...
Taipogi fainų naktinukų yr,ir dar kas ieško golfiukų paprastų tokių po apačia pasivilkti labai neblogi ir nebrangūs bis.gif
Atsakyti
Bet jų rankinės tai tikrai neatitinka kainos... unsure.gif
Atsakyti
apatiniai rūbeliai tai gražūs ir mieli, bet moteriški rūbai - tai kažkokie man nekokybiški atrodo, siūlės išlindę, na tokios drapanėlės... Bet čia tik mano nuomonė..
Atsakyti
Uzmaciau keleta neblogu dalykeliu..
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 12 11, 16:46)
bet moteriški rūbai - tai kažkokie man nekokybiški atrodo, siūlės išlindę, na tokios drapanėlės... Bet čia tik mano nuomonė..


Aš nešioju tokį mielą megztinuką, striukę rudeninę/pavasarinę, kelnes, dar vieną palaidinę turiu ir nėra jokių siūlių, viskas OK. Tokie smagūs rūbeliukai ir kaina patinka. biggrin.gif Bet čia tik irgi mano nuomonė ir patirtis. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kainos kokios ten?
Atsakyti